Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 56 117
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 4 418
Какво стана.. "Алфа мъжкарите" направиха най-скапаната хижа. Така става, когато егото ти е по-голямо от възможностите.

# 1 096
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
Шуменският Джепето се провикнА: "Отваряйте портите на св. Петър!". 🤦

# 1 097
  • Мнения: 688
Ако Петър победи, ще стане още по-непоносимо арогантен.

# 1 098
  • Мнения: 4 418
Шуменският Джепето се провикнА: "Отваряйте портите на св. Петър!". 🤦
JoyJoyJoy

Той и не можеше и да се сети как се казват неофициалните мачове. Нали футболист е бил преди да стане пилот... Толкова и пилот ще се окаже накрая. На някоя "Чесна".

# 1 099
  • Мнения: 186
Дали пък Асен, няма да извади голям късмет и да победи Петър. Би станало мноого интересно.

# 1 100
  • London
  • Мнения: 6 732
Много са ми неприятни с тия цигари като задимят.

# 1 101
  • Мнения: 4 076
Абитуриентът пак с костюма Joy
Само папийонката липсваше

Аз също като Надя щях да отнема повече от бюджета, изпълнението беше кошмарно.

# 1 102
  • Мнения: 688
Оле, оле, Калоян пак с костюмЯ People Eyes

# 1 103
  • Мнения: 14 838
Я някоя добра душа да разкаже какво стана.

# 1 104
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Хубаво, съгласна съм, снимката с липсата на пръстен е добра идея, но с това трябваше да се ограничи. А тя продължава със снимки. Освен, ако аз не греша, понеже гледам какво пише тук, а не самия профил, че нямам инстаграм.
Снимката с двете ръце е последна, няма други след нея. В Инстаграм имам предвид. Другата, с "Дали?" е от сторито във Фейсбук.

Хепито изкрейзи
Стори ми се, че тя нарече Антония к*****це, когато каза че за двамата ще я заболи.
Не каза ли коп****це за Асен, че избра "светията "
Не, по адрес на Антония бяха звездичките. Както НелиСА го е написала.

Оххх, пък Поли... вярно ли не се вижда отстрани? За какъв личен пример говори, за какви чест и достойнство!? Калоян добре я оцени, само дето някак "забрави", че и Антония е същата.

# 1 105
  • Бургас
  • Мнения: 910
Даваха ли точките за битките които Петър трябва да постави? Или съм пропуснала?

# 1 106
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
Джолева, заповядай: 😊
Асен посочи Петър за втори дуелист. Женското съсловие е в шок. Ванчето псува и руга, Тончето и тя след нея. Пешко подценява опонента си. В подкрепа на Асен застават Ангел, Даяна, Данчо, Шестака, Надя, Кустев, за другия-всички останали. Накрая ги глобиха с 40 лв. за лошо построената хижа, но реално заслужаваха много по-голяма глоба. Кустев, Шестака и Надя бяха на търг. Това е в сбит вариант.

# 1 107
  • Мнения: 3 865
Петър излезе най-голямата скрита лимонка. Изключително просто, агресивно, злобно, егоцентрично леке. Дано по някакво чудо отпадне!
И на Антония й е време да си ходи. Това овластяване показа колко грозна е по душа.

Няма да отпадне - усети се по начина, по който Иван накрая се изказа за дуела. А и здравият разум казва същото.

# 1 108
  • Мнения: 2 026
Като си помисля , че се бях издразнила на коментарите за ХайВанчето и исках да я защитя. Не за друго , ами какво толкова някои се прехласват по тоя Петър сякъш е невиждан хубавец и и само потомствена кралица , три пъти печелила мис свят , плеймет, и биг бюст , богиня в леглото и поне два пъти номинирана поне за Нобел , би му подхождала. Или всичките му фенки и защинички си падат по портфейла му ...за друго не си обяснявам. Та момъка си прави реклама , и се надява да мачка много чаршафи на фенки след като излезе . И ще ги мачка де у нас е пълно с Кукуванчета и Кукумицинчета .
Злобничка е Ваня, днес си и пролича.
Калоян , браво изрази ми мнението, останах  отворена уста след речта на Поли. Много са прави хората и психолозите когато каззват че оббикновено обижждаш и упрекваш хората със собственитте си недостатъци

# 1 109
  • Другата България
  • Мнения: 37 713
Поли Контура.....Joy Joy Joy
Шуменския Джепето.....Joy
Дана интуицията....Joy
ЖенО, на работа съм, имай милост!

Срам ме е от Хепи Шкафчето.
Мен ме е срам. Мъже, не всички жени сме такива, да се знае!
Тази препсува и нарече Тонката ку....е, чухте ли? Хора, ама тя наистина си вярва, че с Петър са двойка! Scream
Асен е пътник, но достойно отпадане. Въреки, че Стоян лекето заслужава един шут в мазната физиономия. Мъжка клюкарка, и лъжец.
Приятно съм изненадана от Кустев и Надка.

Общи условия

Активация на акаунт