💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 6 /05.-11.10.2020/

  • 52 154
  • 1 397
  •   1
Отговори
# 60
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В тази анкета си използвах и трите гласа и един не ми стигна - неприятни са ми Йоанна, Симона, Джералдин и Христа.

До 5 гласа имаш.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 551
Тъкмо това осъзнах, докато четях темата, още някой щеше да отнесе един глас. Sweat Smile

# 62
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Тъкмо това осъзнах, докато четях темата, още някой щеше да отнесе един глас. Sweat Smile

Под анкетата има "Изтрий глас". Натискаш и се изтрива гласуването ти. Гласуваш наново.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 551
Под анкетата има "Изтрий глас". Натискаш и се изтрива гласуването ти. Гласуваш наново.
Благодаря, гласувах отново и дадох един глас и за Станимира, която също ме дразни, когато се изяви с каквото и да било, просто останалите имат повече ефирно време.

# 64
  • Мнения: 6 493
На мен Станимира ми е добродушна, даже наивна до глупост. На фона на обиграните акули, коя подкрепена от Продукцията, коя със спортни постижения или луксозен житейски опит Wink , Мира е праволинейна и спазваща правилата. За това и не иска обяснение от Екатерина за шампоана и другите екстри, очаквайки санкции. Тя каза, че нямат право на лични вещи и явно недопуска подобни подмолни бутания от предаването. Все призовава за мир и сплотеност, може би е единствената която вярва, че са отбор способен да побеждава.

# 65
  • Мнения: 93
Гласувах за Христа, Сюзън и Йоана. Най-антипатични са ми. За Ивана и Катя се замислих, също не са ми любимки Joy  Но определено от двете сестри Йоанчето ме дразни многооо повече, не обичам такива подмолни хора. Ивана прекалено много мрънка, вечно недоволна....но на игрите не се представя зле. Започвам да се замислям дали това при нея не е стратегия, за да я подценяват другите Thinking

# 66
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако ви се гледат лигавщините на Ивана - https://www.instagram.com/ivana_dilova/live/



Ралица с фризьора, пардон, коафьора на продукцията.

# 67
  • Мнения: 9 700
Най-красивата жена в този сезон, с прекрасна усмивка.
И в отлични отношения със стилистите на проекта. Само като си спомня на Александра какво и причиняваха редовно ...

# 68
  • София
  • Мнения: 2 656
Абе и за нея не си дават много зор 😊

# 69
  • Мнения: 1 839
В сравнение с водещия, Ралица си е супер. Добре че беше темата да разбера как се казва мъжа и да го видя приличащ на човек, че в предаването е страшна карикатура. Гласът му е супер, но с прическата и очилата е... нямам думи.

На мен ми се иска ловците да погладуват на реката седмица-две, да видим дали държат на кофти условия или ще започнат и те да се дърлят. Струват ми се най-малко сплотен отбор - на повърхността ОК, отдолу обкалят акули. 

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 18:51 от crow

# 70
  • Мнения: 1 715
В сравнение с водещия, Ралца си е супер. Добре че беше темата да разбера как се казва мъжа и да го видя приличащ на човек, че в предаването е страшна карикатура. Гласът му и супер, но с прическата и очилата е... нямам думи.

На мен ми се иска ловците да погладуват на реката седмица-две, да видим дали държат на кофти условия или ще започнат и те да се дърлят. Струват ми се най-малко сплотен отбор - на повърхността ОК, отдолу обкалят акули. 
Димо Алексиев е страхотен актьор и всъщност започнах да гледам предаването заради него и мястото, което ми е най-любимия плаж. В събота го срещнах и му казах "Здрасти! Добре дошъл във Варна" и ми беше готино цял ден!

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А на кое място е плажът?

# 72
  • Мнения: 4 671
А на кое място е плажът?
Да върна услугата със Сид Grinning
На първа страница са описани плажовете, на които снимат. Надолу бяха, Царево, Попския плаж, Синеморец май и не помня.... Виж ги да не те подведа.

П.п. Не Синеморец, Силистар, ама имаше още.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Благодаря! Simple Smile Не се бях сетила да погледна на първа страница.

# 74
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Гласувах за Христа с приоритет, другите на случаен принцип, ами всички ме дразнят малко или много.

Общи условия

Активация на акаунт