💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 6 /05.-11.10.2020/

  • 52 276
  • 1 397
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 306
Защо да е нагъл? Абсолютно прав е. Любомир е нагъл. Иска от Вайс да спази обещание, което би му навредило, защото...? За да е окей той и смотания Влади с многото фенове, а тъповатото Джери им е само пионка (но с много жълтици).
"Пионка", с която са останали доста близки и след предаването..

# 721
  • Мнения: 1 727
Крайно нагъл се оказа Вайс. 😡🤬
Защо да е нагъл? Абсолютно прав е. Любомир е нагъл. Иска от Вайс да спази обещание, което би му навредило, защото...? За да е окей той и смотания Влади с многото фенове, а тъповатото Джери им е само пионка (но с много жълтици).


Нагъл е разбира се.Щом е дал дума, трябва да си я спази, а не да дава хиляди оправдания защо няма да я спази.Това ли му е мъжката дума?Като не е сигурен че може да си спази думата, да не я е давал.Значи всеки може да си обещава каквото си иска, пък да прави само това което му е изгодно.Интересно, ако почнеш работа някъде и ти обещаят едни пари, а после ти дадат половината, защото на работодателя не му е изгодно да ти плати цялата сума, дали пак ще си на мнение, че това е нормално?

# 722
  • Мнения: 2 109
Ивана дето учи вестици,  телевизия и радио в Москва ли каза че учи?
Защо я майтаплят,че иска да работи кралица или принцеса и тя каза,че се подиграват на професията и? И попита Сюзън ти стриптизьорка ли искаш да си? Явно защото е танцьорка,но  защо Ивана да е прицеса/кралица?

# 723
  • Мнения: 4 690
Аз затова съм доволна в този сезон (и нещо положително да се каже 😀), че се номинират двама. Така дори и да има два лагера, както в случая с Жътвирите, всичко се решава на арената, така че какво реват толкова за това капитанско място.

Ох, благодаря, че ми припомнихте драмите с Ана -Мария в онази битка, с глас съм се смяла, тук периодимно се появява някой, който я е увековечил на аватара си 😀
И на Смайли колажите 😍
 
Не, просто тази година няма такива образи, може би само Николай може да предизвика вдъхновение.

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Интересно, ако почнеш работа някъде и ти обещаят едни пари, а после ти дадат половината, защото на работодателя не му е изгодно да ти плати цялата сума, дали пак ще си на мнение, че това е нормално?

Ами, принципно, в този контекст са възникнали договорите с подпис и печат. Grinning
Аз лично на едната гола дума никога не разчитам за нищо.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 340
"Гол крак" на зелена летва печели тази вечер. Поне аз успях това да видя. Много слаб беше за крака на Симона.
Изключително много ме дразни Ивана. Досега на нито една битка не съм я видяла да се "бори" истински. И все гледа нещо да изхитрее. Тя ли е най-хитрата там? Няма ли да я номинира някой вече?

# 726
  • Мнения: 416
Има една максима, която подкрепям на 100%  - " Един мъж струва толкова, колкото струва думата му". За мен важи не само за мъжете де, за жените също. Не можеш ли или не искаш ли да изпълниш нещо- не обещавай.

# 727
  • Мнения: 6 493
За мен Вайс си е прав, надушл е Любо и си прави своите планове. Само дето някой му е набрал текста, не че и той е грамотен.
От друга страна, ако приемем, че Любо е на мускули и акъл в тази игра и знае за познанството (няма да пиша връзка, защото бе само предположение) между Вайс и Сюзън, напълно оправдавам опитите да спаси кожата оформяйки лагер с Влади и неориентираната Джери. Той буквално си я подкова за номинациите.Wink

А Влади къде е? тоя човек е като призрак в племето No Mouth

# 728
  • Мнения: 2 691
Вайс не е длъжен да прави нищо, но защо обещава тогава. И на Ивана ѝ ги говореше едни големи неща, когато бяха на реката - как щял да се махне заедно с нея, ако пак дойдат там след териториална битка. Явно колкото не го бива в умственатра дейност, толкова го бива на говорене. Тамън Джери ще се научи да не вярва на приказки, ако още не се е научила.

# 729
  • Мнения: 578
Аз затова съм доволна в този сезон (и нещо положително да се каже 😀), че се номинират двама. Така дори и да има два лагера, както в случая с Жътвирите, всичко се решава на арената, така че какво реват толкова за това капитанско място.

Ох, благодаря, че ми припомнихте драмите с Ана -Мария в онази битка, с глас съм се смяла, тук периодимно се появява някой, който я е увековечил на аватара си 😀
И на Смайли колажите 😍
 
Не, просто тази година няма такива образи, може би само Николай може да предизвика вдъхновение.
Здрасти Laughing Битката беше толкова впечатляваща,че нямаше как да не я увековеча.

# 730
  • Мнения: 3 306
"Гол крак" на зелена летва печели тази вечер. Поне аз успях това да видя. Много слаб беше за крака на Симона.
Как видя, че точно "голият крак" печели? Показаха само 2 счупени делви.
Мисля, че знам кой ще е единия участник утре на елиминация.. за втория не съм сигурна.

# 731
  • Мнения: 1 727
За мен Вайс си е прав, надушл е Любо и си прави своите планове. Само дето някой му е набрал текста, не че и той е грамотен.
От друга страна, ако приемем, че Любо е на мускули и акъл в тази игра и знае за познанството (няма да пиша връзка, защото бе само предположение) между Вайс и Сюзън, напълно оправдавам опитите да спаси кожата оформяйки лагер с Влади и неориентираната Джери. Той буквално си я подкова за номинациите.Wink

А Влади къде е? тоя човек е като призрак в племето No Mouth

Любо надуши коалицията рано, рано и повдигна въпроса.Бяха се разбрали в началото да си казват всичко.Е адаша го направи.Каза че не смята за правилно трима да се обединяват срещу останалите.След като има коалиция от трима в едно племе, останалите нямат голям избор и трябва да се обединят, защото иначе си заминават един по един.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 340
"Гол крак" на зелена летва печели тази вечер. Поне аз успях това да видя. Много слаб беше за крака на Симона.
Как видя, че точно "голият крак" печели? Показаха само 2 счупени делви.
Мисля, че знам кой ще е единия участник утре на елиминация.. за втория не съм сигурна.

Еми така ми се видя... Как точно не знам. Не съм забелязала само две делви.

# 733
  • Мнения: 9 700
Така и така сме се заговорили за Капитаните, иска ми се да обсъдим капитана на Ловците.
Капитаните би трябвало да имат решаващо значение при избора на стратегия на отбора, но този сезон това не е така. За Тодор конкретно ми прави впечатление, че играе играта под девиза "За Родину! За Сталину! Вперёд , в атаку!". Не умее да изслушва играчите си, или по-точно игнорира Ваня в няколко момента. Не че тя не го прави - има доказателства и  двете посоки. В битката с възглавниците Тодор предложи нещо различно, което би донесло успех - Ваня го пресече, вчера Ваня предложи по-удачно разпределение на играчите - Тодор я пресече. Това "мерене" вътре в отбора за момента няма големи последици, но би могло да е камъчето, което да обърне каруцата в по-преден етап от играта.
По повод приемането на важни решения за игрите и за племето - Тук Тодор имаше два изпита като лидер. Първия го издържа с отличен, като даже и за миг не помисли да избяга от отговорност и да се скрие зад жена (става дума за решението му на съвета, с което той отиде на дуел). Във втория изпит се провали за мен лично много неочаквано. Слаб две. Става дума за избора на племето кой да не участва на териториалната битка в понеделник. Там в поведението му видях всичко друго, но не и лидер. След като изслуша мнението на съотборниците си трябваше да вземе решение, но на практика не го направи. По-скоро Ваня взе решението погледнато отстрани.

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 12:14 от Bengun

# 734
  • Мнения: 3 306
Еми така ми се видя... Как точно не знам. Не съм забелязала само две делви.
Слагам кадъра в спойлер, че може някои да не искат да знаят кои делви падат.
Скрит текст:
Има една вече паднала, на кадъра пада втората, и след това водещите казват за рекорда, като естествено не е показано друго.
 

Общи условия

Активация на акаунт