Защо се появява бебешката кал и как се маха ефикасно?

  • 6 257
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 955
Не знам как се махат крусти, знам как се предотвратява появата им. Веднага като се прибрахме от родилното баба ми каза след ваната, да мажа главата му с олио и да реша с четката (с мек естествен косъм). Това и правех и никога не се появиха такива неща. Peace
Peace на нас ни го каза акушерка, само веднъж го направих и никога не сме имали проблем

# 16
  • Мнения: 321
 За премахването: аз мажех с преварен зехтин (на водна баня) или бебешко олио, с което мажеш тялото. Така,  намазваш 1 час преди баня и започваш да разресваш косата  на зад със четка или със гребен, вие си преценете.
 Силвия имаше много кал, и голяма коса #Crazy, мажех я все едно я боядисвам (в корените на косата) за 1 седмица почти изчезна. След това не се е появявала кал. Peace

# 17
  • Мнения: 1 353
 При нас още не са се появявали, но майки са споделяли, че на Мустела препарата/не за шампоана става дума/ вършел работа.

# 18
  • Мнения: 601
     Здрасти мила Simple Smile
   Ние нямаме,но бих мазала със зехтин,незнам защо но мисля ,че ще помогне по някакъв начин.

   Те така или иначе ще паднат все някога тези корички Peace
   А за Мустела-няма нещо на тази фирма,което да не е ефикасно,по мое мнение.Можеш така измежду другото да питаш и докито.
 
 
   

# 19
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Защо се получават не мога да кажа,ама ще ти кажа с какво мазах аз и се оправиха.
Пантогел.От аптеката за 2,60лв.и с няколко намазвания се махнаха.И аз преди това с какво ли не мазах,ама ефект само временен.С този гел се махнаха и скоро не е имал.

Общи условия

Активация на акаунт