Клиника Адела Фертилити - есенна тема на надеждата 12

  • 35 478
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 269
Утре ми е трансферът и нещо съм се умислила. Този път никой, ама никой не знае от близките ми. Малко го възприемам като редовна интервенция и нещо не мога да се "развълнувам". Или по-скоро не смея, че да не се разочаровам после. То покрай всичките рутинни изследвания и чудесии "чудото" остава малко на заден план. Една свещ не се сетих да запаля в църквата. Но, виж, но шпа-то, Кринона и витамините не забравих. Simple Smile И на кола-маска отидох.. Grinning

Утре ме викат в 12. Колко ли ще продължи, че ще мъкна лаптопа с мен да мърдам мишката.. Grinning Май всеки път е различно, но си отиват едни 2-3 часа май.. Ох, кажете нещо, примерно, че 9.10 е някакъв супер късметлийски ден или нещо такова! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 894
Два часа трудно. Поне едни 3 и нещо понякога 4 и повече. Щом те викат в 12, вероятно трансферът ще късничко поне към 14ч. Пак хубаво са те викнали по-късно, защото аз последния път си откарах едни два нулеви часа понеже имаше голямо закъснение в графика.
Стискам палци утре да ти е късметлийски ден:four_leaf_clover: И дано наистина е, че и аз имам огромна нужда от късмет и чудо. Ако не ме лъже паметта утре някой май имаше рожден ден. Така че ще е хубав ден!

# 32
  • Мнения: 269
Охо, и ти ли ще имаш път към клиниката? Ами стискам палци тогава и на теб! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6 034
Хаха. Утре аз съм рожденичката, колкото и да ми е мъка, че добавям още 1 годинка към и без това късната ми възраст за мама.
Моника, нека целият късмет е с теб утре. Желая ти го от сърце. На утрешния ден преди 3 години ни беше трансфера на мен и usmivka, за която беше успешен и гушка един малък бузанчо сега. Хайде да ти се падне нейния късмет ама розов, че ти вече си имаш синичък. Flowers Four Leaf Clover Flowers Cherry Blossom Flowers Four Leaf Clover
Блингче, и за теб - Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 17:53 от *Bobby*

# 34
  • Мнения: 5 894
Ето помня аз правилно Sunglasses Просто като погледнах датата одеве и нещо ми просветна. Без да ползвам жокер познах :relax
Благодаря за палците Heart

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 20:08 от 💎Bling-a-ling💎

# 35
  • Мнения: 269
Ехааа, не знаех изобщо! Ама това си е късметлийски ден отвсякъде! Сега вече ми се повдигна настроението и ми дойде пауъра! Simple Smile Благодаря, Боби, дано всички имаме хубави новини скоро! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 6 034
Ти даже май я познаваш лично usmivka, ако не ме лъже паметта. Та май няма случайни неща. Wink

# 37
  • Мнения: 269
Не само я познавам, но ми е и кума! Simple Smile Тя знаеше за първия опит през лятото, ама сега не казах на никого, за да вземе да стане вече! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 894
Моника, дано тръгнеш по нейните стъпки и нещата да се случат бързо и лесно. При нея май стана от раз, но малко са такива късметлии за съжаление.

# 39
  • Мнения: 545
Хей, Боби, радвам се, че ни навестяваш! Blush Мисля си за теб и ти желая скоро чудото да се случи! Flowers Four Leaf Clover

Моника, стискам ти палци. Утре си е перфектен ден за трансфер Blush

# 40
  • Мнения: 746
Момичета, утре любима моя прекрасна приятелка има рожден ден, явно все хубави хора са се родили. Мацката, с която бях на пункция във вторник, също е с трансфер утре. Значи чакаме поне 2 положителни теста и само отлични хормони и находки от преглед! ❤️ ❤️ ❤️ 🍀🍀🍀🙏🙏🙏 Хайде, вие сте 🤞🤞🤞

# 41
  • Мнения: 700
Моника, разсмея ме с този специален ден😂И аз съм се родила утре, да се добавя в кюпа и да ти стане още по късметлийско.
Стискам ви палци момичета.

# 42
  • Мнения: 5 894
Ейй страшна работа сте Sunglasses Значи, ако не ми е късметлийски ден, вас ще държа отговорни Laughing

# 43
  • Мнения: 746
Bling, дълъг ти е списъкът с отговорни люде, ще ти помагам с боя Simple Smile)))

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 5 932
Здравейте и от мен. Този месец съм на стимулация с кломифен цитрат,... Калчев единствено ми каза кога да правим секс, без никакви допълнителни прегледи, без инжекция за подпомагане на овулацията... и някак си ми се вижда странно, 5 доминантни фоликула, не се знае дали ще овулират всичките, няма да се погледне дали е минала овулация и дали няма задържан фоликул... претупват ли ме или аз така си въобразявам и не е особено задължителна инжекцията? Нещо не ми се виждат много правилни нещата, записала съм час при АГ за фоликулометрия и все пак на своя глава да видя дали и къде ще има овулация. Но усещането ми е, че може да прецакаме тази стимулация с липсата на инжекцията... може ли да ми дадете някакъв съвет, да моля ли за инжекция или да оставя нещата така...
Лиилоо, при мен ситуацията е подобна. За пръв път съм на стимулация с кломифен цитрат.
Само ми назначи хормони преди и след стимулация. Нямаше преглед преди стимулацията, а след нея просто ми се обадиха по телефона да започваме опити. Няма преглед, няма инжекция за овулацията. Явно или е такава практиката или мен са ме претупали нещо, защото не съм за инвитро, не знам кое от двете.

Аз съм с ПКЯ и ми беше важно да не се получат много фоликули, защото когато имам овулация много лесно забременявам. Самият той ми беше казал, че тепърва ще видим как реагирам на стимулацията и колко фоликула ще се появят. Е как ще разберем без преглед?
Та трябваше да досаждам и да си прося преглед след стимулацията, едва ме приеха. Чувствах се като някаква натрапница. Не знам, според мен е редно, когато има стимулация, да има и проследяване на ехограф.

Останах много разочарована, защото в началото отидох много положително настроена и като цяло Калчев ми направи много добро впечатление. Но си дадох сметка, че явно не мога да разчитам на тях за проследяване и трябва да се оправям сама както намеря за добре. Реших да отида при моята АГ да проследим развитието на фоликулите.
Не знам какво да мисля, вече съм със смесени чувства към клиниката и ще си имам едно наум.

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 23:22 от Brin de muguet

Общи условия

Активация на акаунт