Клиника Адела Фертилити - есенна тема на надеждата 12

  • 35 515
  • 724
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 333
Мони така и така те вика на 2.11 за хормони говори с тях тогава. Това че иска да те види на преглед не означава, че трябва да почнеш процедура ако ти самата не го чувстваш.

# 286
  • Мнения: 5 895
Моника, просто се обади пак и обясни ситуацията. Така и така не е имало как да говориш в онзи момент. Или както ти е предложила Жълтурчо, отиди другата седмица и вече на място ще решиш като говорите. Ако има как да помогнат с фонда ще действате така. Ако не използвайте този месец.

# 287
  • Мнения: 269
Да.. ще го помисля. Ако все пак си действаме този месец, кога ли ще е пункцията.. (малко се поразвълнувах, признавам!) На вторите хормони + прегледа, 3.11 (вторник), се пада 11-ти ден от цикъла. Значи до края на въпросната седмица като че ли?

# 288
  • Мнения: 5 895
Недей гледай толкова напред. Когато тогава. Зависи от фоликул, хормони. В тази връзка имаш ли валидни изследвания?

# 289
  • Мнения: 269
Серологията е от 2.10, микробиологията е от 30.09, хематология - 11.08. Трябва ли пак нещо?

# 290
  • Мнения: 5 895
Не би трябвало. Само ковид

# 291
  • Мнения: 269
Ами тогава ръцете горе и ще видим на 2 и 3.11 какво сабя ще покаже.

# 292
  • Мнения: 5 895
Да и най-вече какво ще покаже на пункция Wink

# 293
  • София
  • Мнения: 692
Ами тогава ръцете горе и ще видим на 2 и 3.11 какво сабя ще покаже.
И аз съм като теб - на 2-ри за хормони, на 3-ти за преглед, та се ядосвах.....

# 294
  • Мнения: 269
Що се ядоса, Рени?

# 295
  • София
  • Мнения: 692

Защото трябва да се разкарвам два поредни дни, а отсъствието от работа  ми е сложно.... но явно няма  как, щом и при теб е същото положението. И малко неадекватна информация получих от една нова дама, акушерка, та затова... ама ми мина де 🙂

# 296
  • София
  • Мнения: 7 505
Момичета, и аз много се ядосвах на всяко забавяне, в един момент си запазвах час през регистратурата всеки месец, за да мога да говоря с док ако се налага, в противен случай го освобождавах.

Ние с бебките сме добре, благодаря на всички, които ни мислят. Времето не стига за нищо, но сме безумно щастливи в тази въртележка от памперси, шишета, рев, гушкане. ММ помага за всичко, освен за кърменето. Бабите се редуват да ни помагат.

Ръся ви обилно с чифтове розовки наакани памперси. Стискам палци на всички!

babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 297
  • Мнения: 339
Хайде и аз да се похваля вече: на 14ти октомври с планово секцио родих дъщеричката си Вяра, 3170гр., 49 см.
😊 Всички вкъщи сме на седмото небе от щастие. Още не съм звъняла в Адела с добрата новина, но и до там ще стигна скоро.

# 298
  • Мнения: 5 895
Arabella34, честита дъщеричка! Да расте здрава, безгрижна и благословена Heart
Хайде поне по още една бременна и родила да се отчете за следващата тема Wink

# 299
  • Мнения: 333
Arabella34 честита ти принцеса💗 Да е жива и здрава и да ви носи много радост и гордост в живота💐

Общи условия

Активация на акаунт