Любители на кучета - 109

  • 22 401
  • 726
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
С нова играчка. Давам и два дни

# 271
  • Мнения: 1 713


А ние за първи път на рекатааа 😇

# 272
  • sofia
  • Мнения: 3 706
На Дунав:

И с една страшна градинска фигурка:

# 273
  • Мнения: 8 678
Едно мое куче лаеше по малки статуи в парковете. Много са смешно глупави понякога. Joy

# 274
  • Мнения: X
Абай 2/най-новия в групата за жалост преди няколко седмици Абай почина от старост ,за да запълним неговото място се сдобихме с друго малко зверче пребрано от улицата също като предното кученце/

 






# 275
  • под тепетата
  • Мнения: 9 170
Недялка, голяма тайфа! Добро и голямо сърце имаш с тези осиновени кучовци!
Мойто коте мързелува

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 2 399
Tari Tasartir, и моите двама не са първи приятели. Но вкъщи има йерархия. Котаракът е шефът. Саско го знае. Положих усилия, но Дон Томазо го наби няколко пъти и това помогна много за установяване на реда. Сега от време на време профилактично яде тупаник - за да си знае мястото.
NedqlkaHarbalieva, всички са големи сладури. Heart
bonibon_, като в сцена от американски филм сте - кучето, реката, гората... идилия.
sigma, какви ушаци самоооо!
Sivi, едва възглавничка на Вивата требе да се сложи. Мъчи се момичето така.
DespicableMe, Ерос е цял човек. На Саско в Пирин Голф му взимаха по 15 лв. на нощувка.
Jujetka_, ние сме пословични с трудното ядене. Саско прояде гранула след като му спрях всичко друго и около седмица лапваше едва по 100 -150 гр на ден. А трябва да яде около 300 гр.  Последно купих Little Wolf of Wilderness Junior Wild Hills. Тази храна я яде. Всичко друго до сега беше мъка.
bilqna_69, Ози-ту все повече приближава камината.
mtz, лекарката не ми разреши в началото да давам масло, защото можеше да усложни допълнително проблема с разстройството. Сега пак съм внимателна и следя, защото не на всички мазнините се отразяват добре. Но пък как яде гранули. Днес дори 350 гр. изяде. Но сутринта тича в клетката 2 ч, вечерта пак 2 ч., много енергия изразходи.

Любовникът Шошо поддържа имиджа си всеки ден. Вече мъжко, женско - не подбира. Срам и позор. Не действат нито команди, нито викане. Все е накатерен на някого. Седи наказан на каишка и като го пусна  - юрууш, хайде пак отива по романтични въпроси да действа. Но е много забавно в клетката, събират се по 10-12 кучета. Кипи социален живот. Лаят, обясняват се, разправят се, някой път се и посбиват. Дойде ли нов - делегация по посрещане. Супер са ми интересни всички кучовци.

# 277
  • под тепетата
  • Мнения: 9 170
Шошо яко го тресе хормона! Пубертет, какво да правиш Smile
Най- интересните запознанства са ми покрай кучовците.

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Хубаво е, че си играят с други кучета по площадките.
Чоки само с момичета си играе. Друг мъж появи ли се - леле-мале!
Няма как цяла клетка само с моми да му осигуря... тъй че се разхождаме самостоятелно по улиците...

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 5 899
deaf, Елза като беше по-малка, много се караше на паметника на Калоянчев:) В Морската градина имаме много паметници, най-големите разправии бяха с него, с Христо Фотев и с този:

Вече порасна и не им обръща внимание.

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 632
Относно клетката,наша Бела като иде там и не с всички кучета играе. Нещо забелязвам от по едри я е страх-ляга на земята и вирва лапи нагоре..будала.
Днес обаче имаше кокерче,йорки ама мини размер и една малайзийска булонка (дано не бъркам породата). Ей голям кеф,един час тичаха като луди,скачаха,лаеха. Бела в кал до ушите,прибра се,баня и припадна на дивана. Чак ме притесни,че като й сложих гранулите не стана да яде,само ги погледна от високо и пак заспа,а друг път още като отворя шкафа и пристига 😜

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 2 399
Хаха, Tintina, статуите са плашещи. И Саско се разправяше с тези на моста на Панаира в Пловдив.

Лека нощ от нас

# 282
  • София
  • Мнения: 2 958
Иланг, здрави и щастливи да са и двете ти момчета! Голям красавец е баткото, добра снаха да ти доведе Hug

Бека вчера беше на фризьор и за пореден път я похвалиха, че е много послушна като ме няма.
Данък селфи...


Данък - щастлива, че сме я прибрали след фризура...


Тарталета, не знам дали съм казвала, но много се радвам, че пишеш при нас!

Проклетнице, на Ерос му липсва малка буболечка на главата!

Недялка, цяла банда радост имаш, прекрасни са!

Ози ми е много любим! В събота на Витоша една принцеса като него видях, но по-дребна ми се стори.

Шошко какъв е лигльо... Все да е в прегръдките на някой Heart

Сиви, Вивата ми е много на сърце. Все има за какво да се притесняваш, но тя си остава дивачка! Heart

Не мога да запомня всички сладурковци, които сте показали, но който не съм го поздравила лично .... Зло да го забрави и много поводи за плащане на данък да имате.

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 632
Явно нежеланието да яде не е е от умора. Сутринта като станах бе свършила миризливата рядка работа в коридора (не го е правила вътре от както започна да излиза вън). Разходих я,вън си тича,лае и беснее. Прибрах я,сложих и храна и пак същото-погледна я и си замина,гранулка не близна. Днес ще я наблюдавам и ако продължава така маи ще се ходи на доктор Confused
Най-странното е,че вчера малката бе същата и явно са изяли нещо двете с Бела,та сега на изхода е мани,мани Confused

# 284
  • Мнения: 989
Аз пък да ви се оплача, как изгубих Хари в Събота вечер. Както винаги бяхме на кучешката поляна да си играе, и някой като заложил фойерверки близо до нас. Още с първия гръм това като драсна... Тичам аз след нея и викам, но тя глуха за всичко, а онези продължават да си гърмят. Всички кучета се разбягаха, но не видях какво стана, понеже тичах след Хари и виках. Много се уплаших, понеже поляната е до една голяма, много оживена улица, по която вечно има коли, и за да се приберем в къщи я пресичаме. Като не можах да я настигна до мястото където пресичаме се обадих на ММ да излиза и да я търси от нашата страна, а аз останах от другата. Еми звънна ми след малко, че чакала пред входа... Как е пресякла не знам. Някакъв късмет е извадила. Не се съмнявах, че ще се прибере, но много се уплаших от пресичането и сега тръпна като я пускам. Тя самата снощи стоя близо до мен като я бях пуснала пак там, а аз побързах да си я вържа.

Общи условия

Активация на акаунт