Любители на Котки - Тема 150

  • 25 095
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 856
конус? от ветеринарите ли се взима? Ади го държах в транспортната кутия, докато не се оцефери след упойката и после гушнат в мене вечерта и нощта. За другото ще питам, благодаря
Уф, без да искам, съм пуснала без отговора.
Ади предполагам е бил кастриран, което при мъжките е лека интервенция. А Бени има коремна операция, която зараства бавно, а много от котките успяват да си извадят конци те много преди да трябва да се направи.

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 15:15 от Недоволна

# 586
  • София
  • Мнения: 6 123
Понякога така изневиделица се струпват неприятности... Нори, минало е лошото, хванали сте го навреме, да се оправя бързо котьо!!
Би ли споделила кои конкретни клиники са ти казали да избягваш? Аз съм чела много отрицателни отзиви за "Вяра, надежда, любов" в Люлин.

# 587
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Яките се вземат от ветеринаря, на номера са. За захранването сигурно ще ти препоръчат няколко дни всякаква мека храна, гранули - не. На Рафаела и стомахчето беше отваряно, 10 дни беше само на паучове, котешки супи и пастети.
Утре ще е пушка!

# 588
# 589
  • Мнения: 9 849
За Вярна, надежда и любов изрично ми забраниха. Казаха, ако се налага Антим или Син кръст и то само след като съм се свързала с тях и те кажат, че е наложително. Такъв е и планът за тази нощ. От упойката ми се струва напълно излязъл, но е сънлив защото е на силни болкоуспокояващи. Няма да слагаме яка за сега, облякла съм го с парче от мой клин и съм го увила в едно огромно одеало. Разходи се, пишка, омаза всичко и сега дреме и си мърка самичък. Храна те ми дадоха за него - 1 ч.л. тази вечер и 3-4 утре сутрин, ако изобщо иска да яде, защото казаха, че много го боли. Абокатът е оставен, утрин сутрин пак ще го водя за антибиотик и преглед. Топли са му ушичките засега и раната ми изглежда спокойна, друго не се сещам. Благодаря ви момичета, че го мислите

# 590
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Милата душичка!
Котките мъркат дори когато ги боли, честотата на звука при мъркане била лечебна, някъде го четох. Малко мило юначе, дано бързо му мине❤️
Преди време котарака на майка ми се разкашля. Тя си мислеше, че погълнал парче от гъба за баня с която си играл. Добре, че го закарахме на вет, оказа се бронхит. Не знаех, че и котките се разболяват.

# 591
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Милата душица, цял ден заради това влизам във форума, ще му мине, важното е че се реагира бързо. Hug

# 592
  • Мнения: 9 198
Стискаме лапи Норагами, бързо възстановяване и от нас.


Мами:revolving_hearts:

# 593
  • София
  • Мнения: 16 203
Леле, на кърма мирише Simple Smile

# 594
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Боли силно наистина, но ще избутате нощта. Утре ще си е предишният котарак.

# 595
  • Мнения: 154
noragami, от вчера те чета и ми се свива сърцето. Стискам палци... Heart

# 596
  • София
  • Мнения: 3 812




Фифи си мисля, че аз съм й матракът

# 597
  • Мнения: 4 466
Норагами, бързо възстановяване на котьо!

# 598
  • Мнения: 1 471
Миличкият Бени! Бързи да се възстановява! Пращаме ви много топли прегръдки 🤗🤗🤗

# 599
  • Мнения: 9 849
Благодаря, момичето. Гушкам му напикания гъз и от вас, много ми е жален

Общи условия

Активация на акаунт