Когато Той...

  • 2 340
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 164
Когато Той ме прегърне се чувствам защитен.  Той е Пътят, и Истината, и Животът.  Ако Бог е с нас, кой ще е против нас?

 rotfImao rotfImao rotfImao

много свежо Grinning

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 926
Когато Той ме прегърне се чувствам защитен.  Той е Пътят, и Истината, и Животът. ...

Амин!
 Wink

# 17
  • Мнения: 1 495
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...
Да, точно така се чувствам, спокойна и защитена. Понякога ми се иска вечно да останем така...

# 18
  • Мнения: 6 993
Обикновено когато ме прегръща сме в хоризонтално положение. Отпускам се на рамото му и заспивам бързо. Heart Eyes
и ние...ама не ме оставя да спя Rolling Eyes Общо -взето - прегърне ли ме...ясно ми е какво ще става, хич не ми е до мир и спокойствие Embarassed Laughing Това,което имаш ти предвид, го чувствам когато сляза от рейса и той ме хване в прегръдките си и ме целуне...Което ми навява мисълта,че като се съберем след няколко месеца , няма да го има тоя момент Laughing

# 19
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Честно казано аз се чувствам сигурна дори и да не сме прегърнати. Grinning

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Касиди, в Арлекин дали не търсят млади автори?  Grinning
smile3521

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Когато ме прегърне се чувствам сигурна и спокойна Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 353
... Ви прегърне чувствате ли се някак защитени, спокойни и сигурни  ?... Все едно всички ветрове на този свят спират там,  до Неговата прегръдка и всичко отвъд нея е само мир, спокойствие и тишина...Някакъв малък свят, който е само за Вас двамата, който никой друг не разбира, но не е и нужно...

прочитайки това определение ми се насълзиха очите

аз мъжо за това си го избрах, като ме прегърна - и за целия свят забравих. и заради него зарязах всички други гаджалъжи и ухажори  Crazy

# 23
  • Мнения: 7 837
Странно, пък аз постоянно се чувствам спокойна, сигурна и защитена, а не само при прегръдка.

Възвишените мисли, много често излизат насила скалъпени емоционалности...

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Като се прегърна и ми е едно такова мило, нежно ... Чувствам се сигурно в собствените си ръце. А те прегръщат най-добре Simple Smile



 hahaha Перо ...

Хахо даже hahaha Свеж, както обикновено.

# 25
  • Мнения: 779


Възвишените мисли, много често излизат насила скалъпени емоционалности...
  friendship
Сигурна и защитена се чувствам само когато майка ми ме прегърне.
Сигурна , защото знам, че винаги ще ме обича, без условия, без правила, каквато и да сим.
Защитена, защото тя е единствената, която би дала живота си за мен, без дори да се замисли.
Съжелявам, но романтизмът ми нещо се е изпарил.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Когато Той ме прегърне се чувствам защитен.  Той е Пътят, и Истината, и Животът. ...

Амин!
 Wink

И Алилуууууууууяяяяяя!!!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 113
когато ме прегърне... понякога е по-хубаво и от оргазъм

# 28
  • Мнения: 220
сега си имам доста проблеми и осъзнах ,че Той е човекът който ме обича и е зад всяко мое решение.когато ме прегърне забравям всичко-чуствам се защитена и сигурна.
П.П.-сега съм се разчуствала защото го няма и пиша само за него

# 29
  • Мнения: 1 526
Да! Чувствам се малка и крехка, но пък е толкова хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт