Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 35

  • 49 208
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 103
Агент, ББто на Миша го използвам за база 😂

# 721
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
Разбира се, че ще го ползваш за база, Петрова!

Аз ползвам по същия начин и ББ-тата на Боби Браун и на Бърбъри - чудесни са за целта! Нали си нямам бази!  😂

PS А знаеш ли какво още ползвам като база без да е база...tubing спирала!

Свърши ми базата за мигли и въпреки, че бях сигурна, че имам резервна, не успях да си я открия набързо в "сандъка с чеиза". В същото време имам 2 tubing спирала, едната по-хубава от другата, но и двете подходящи за много дневен, много "моите мигли, но по-хубави" визии - чудесни за мацки с хубави мигли, но за мен крайно недостатъчни. Но пък се свалят като песен с топла вода. И почнах да си я слагам едната вместо база, отгоре 2-ри слой от по-драматична спирала и съм много доволна! И като вид го докарвам и свалянето лесно!

Последна редакция: вт, 16 мар 2021, 15:32 от Agent Provocateur

# 722
  • София
  • Мнения: 4 332
Агент, точно показания от теб гел имам и ми е ок - съчетаем е с разни други мазила и не става на кир при мен. Но няма никакъв коригиращ ефект, само ми успокоява и хидратира кожата, което не е малко, разбира се.

# 723
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
Агент, точно показания от теб гел имам и ми е ок - съчетаем е с разни други мазила и не става на кир при мен. Но няма никакъв коригиращ ефект, само ми успокоява и хидратира кожата, което не е малко, разбира се.
Да, той е по-редичък и попива чудесно, но аз наплашена от други го ползвам само вечер (най-често върху серуми)

# 724
  • Мнения: 2 005
Агентче и Петрова - базата за лице на ББ къде да я вкарам в сутрешната рутина и дали може да я ползвам вместо крем ?
Пръскам флорална вода, слагам ХК на ХадаЛабо, после крем ( много ми е дехидратирана кожата в момента, даже слагам и сквалан тук на 3 стъпка ) , и фактор. Над тези вече слагам ББкрем. 

# 725
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
Базата на ББ според мен може вместо крема, тя е от типа богати и кремообразни бази. Предупреждавам всеки път - силно мирише на крем Лимон Simple Smile

# 726
  • Мнения: 1 103
Пробвай вместо крем и върху крем, зависи каква ти е кожата. Но да, мирише на крема на баба Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 1 623
Когато слагате няколко неща, чакате ли едното да попие преди да намажете следващото?
Аз сутрин нямам много време и действам в три стъпки  : крем/фактор/фон дьо тен. Ако съм се успала крем и бб с фактор, че става по-бързо. Спирала и червило по светофарите. Още не съм се научила очна линия на светофара. Веднъж се бях отплеснала, и отидох на работа с едно око със спирала Joy

# 728
  • Мнения: 23 133
Чакам, да

# 729
  • Мнения: 1 103
Понякога, ако не изчакам хубаво да попият предните продукти не ми се нанася добре фдт, то си изчаквам по минутка

# 730
  • Мнения: X
Аз докато нанасям изсъхват 😢

# 731
  • София
  • Мнения: 1 623
И при мен така , ако не са попили при фон дьо тена става лепкаво вече и затова съкращавам част от рутината.
Имам и друг въпрос, как подновявате слънцезащитата ?

Аз пробвах
спрей, люти ми на очите и след второто пръскане ми става мазно лицето
пудра, в края на деня ми става дебел слой по лицето и ми е гадно
свалях грима и слагах нов преди обяд - носех си тампони напоени с мицерална вода, свалям само на лицето и слагам отново, обикновено крем и бб/сс с фактор, не е особено удобно
имах и един къшън на Миша, и него изхабих като подновявам преди обедната почивка и преди да си тръгна
изобщо вечер каквото и да сложа все не ми се получава, ако не сваля всичко и не започна отначало


 

# 732
  • Мнения: 1 103
Nia, ти си феномен, като Сахара си.
За подновяване ползвам един спрей, не ми люти, не ми омазнява, вече 3 години сме приятели

# 733
  • Мнения: 2 295
Когато слагате няколко неща, чакате ли едното да попие преди да намажете следващото?
Аз сутрин нямам много време и действам в три стъпки  : крем/фактор/фон дьо тен. Ако съм се успала крем и бб с фактор, че става по-бързо. Спирала и червило по светофарите. Още не съм се научила очна линия на светофара. Веднъж се бях отплеснала, и отидох на работа с едно око със спирала Joy

Аз затова ставам в 5. Пия кафе, душ и след това чета новините (форумите и т. н.) докато чакам...
Всичките ми неща за гримиране и кремове са ми в офиса при компютъра!

# 734
  • Мнения: 23 133
Аз докато нанасям изсъхват 😢
Пробвала ли си да пръскаш термална вода , флорална, тоник.Аз преди всеки продукт пръскам и разнасям на мократа кожа.

Общи условия

Активация на акаунт