Препоръчвали ли сте сайта БГ-МАМА на свои приятели/-лки/?

  • 1 974
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 353
  Деси, помня те от дир-а Simple Smile И тогава пускаше анкети и интересни резултати!

# 16
# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Препоръчвам го, много полезнинеща съм научила.
Даже една позната ми казваше скоро питай мамите за нещо, което и трябваше. За форума разбрах от дир-а, и се регистрирах когато за почти всяко нещо, което ме интересуваше ми излизаше в google.

# 18
  • Мнения: 7 716
Редовно го препоръчвам. Мисля, че е много полезен.

# 19
  • Мнения: 3 153
Не само на приятелки, но и на приятели! Голяма част от мъжете около мен започнаха да хвърлят по едно око тук от чисто любопитство:) А мой много добър приятел пък беше озадачен, защото пробвал да напише името на фирмата си в google и на първо място му излезли коментари за въпросната фирма от нашия форум............. Беше супер впечатлен човекът:)

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Деси продължавай в същия дух,радвам се че има интересни и разнообразни теми,понеже доскоро се въртеше едно и също. Peace
По темата-разбира се,всичките ми познати знаят за този форум и много им харесва.Аз специално първо се бях натъкнала от чичо Гугъл на зачатие.орг и след като изчетох всичко там,случайно скивах и БГ МАМА,чудно как не го бях видяла още в началото.Тогава бях бременна и основно четях,но след това и получих много отговори на въпросите си.По цял ден висях в офиса,четях и принтирах за вкъщи,че като се роди бебето няма да мога да ходя в офиса на компа. Joy

# 21
# 22
  • Мнения: 1 187
Разбира се! Всички около мен са запознати с моята страст.  Heart Eyes Mr. Green

# 23
  • Мнения: 321
   Даже обсъждаме понякога прочетеното, това което засяга здравето и навиците на нашите бебоци. Wink

# 24
  • Мнения: 152
Е как. Та това е най-страхотния сайт newsm10

# 25
  • Мнения: 2 000
Да, най-редовно, но не знам някоя от тях да е посетила сайта или форумите, защото не ми се видяха особено заинтересовани. Но те губят от това.

# 26
  • Мнения: 5 140
Да постоянно го препоръчвам. Peace
А понякога като тръгна да го препоръчвам и започвам едни суперлативи и обяснения да давам, то се оказва, че вече са се възползвали от форума.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Да и то не веднъж.

...По цял ден висях в офиса,четях и принтирах за вкъщи,че като се роди бебето няма да мога да ходя в офиса на компа. Joy

И аз така  Grinning

# 28
  • в стаята
  • Мнения: 469
 smile3521 ДА

# 29
  • Мнения: 98
Препоръчвам го на всички. На мен също ми го препоръчаха.

Общи условия

Активация на акаунт