Изпитани сайтове за парфюми - 33

  • 56 003
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 186
Благодаря за прекрасно оформената нова тема Flowers Hibiscus.... Чакам си направената поръчка от 07.10.20 г. на VC&A MOONLIGHT PATCHOULI.Smile. Само в бързината да не го изпусна отново, забравих да включа и кода за отстъпка Disappointed....но здраве да е, важното е , че имам потвърждение. За мен диети няма:stuck_out_tongue:....лошо, лошо. Mask
От къде го поръчахте?

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 2 340
liz, поръчах от Парфимо, тестер е MOONLIGHT PATCHOULI . Известиха ме с смс за наличност и действах този път на мига, както се казва.Grin

# 47
  • Варна
  • Мнения: 186
Благодаря! На каква цена беше? Въпреки, че вече го няма.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 340
Благодаря! На каква цена беше? Въпреки, че вече го няма.
Обща цена с ДДС: 92,60 лв, с вкл. доставка, самият тесер беше 88,10 лв.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 186
Благодаря, не съм го срещала на такава цена!

# 50
  • София
  • Мнения: 859
Аз писах в темата за него, че излиза 80 и малко с кода, даже и сложих линк към Парфимо. После след два часа изчезна. Този път бях пас, че имам два броя, но споделих тук добрата цена.
Чакам Si intense и се покривам. Мисля да пробвам с Вашата диета. Поне два месеца да нямам поръчки.
Тези дори не съм ги пробвала още

# 51
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Някой ще се възползва ли от офертата в Сефора? Аз се чудя на Chanel Chance EDP или Allure Sensuelle EDP. И тях ли са ги реформулирали като Мадмоазелата? Още се ядосвам, че преди години не ги поръчах на сефорумка от летище... Излизаха по 91 Евро 100 мл. 🥺
Кога са реформулирали Coco Mademoiselle и каква е новата формула? Тъкмо бях решила да си я подновя, тъй като са ми останали 5-10мл в старата ми опаковка.

# 52
  • Мнения: 794
Аз писах в темата за него, че излиза 80 и малко с кода, даже и сложих линк към Парфимо.
Благодаря за линка, аз го поръчах тогава и излезе 81, 60 с код и доставка, дано да дойде и да е читав.

# 53
  • Мнения: 2 768
Изпуснала съм ви много, но то е защото съм силно презапасена и нищо ново не ме е грабнало повече от месец вече. Все пак ще продължа да хвърлям по око тук Kissing Face

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Лита, не съм я тествала новата 'версия', но казват че аромата не е толкова траен и липсва аурата му. Орязали са някои нотки... Дали е така, трябва да пробвам за да кажа. Те не стига че цените им станаха извънземни, ами и да не издържат вече ми идва в повече...

# 55
  • Мнения: 4 042
Получих имейл от Парфимо за отново наличен Mancera Sicily, но го видях след няколко часа и вече не беше наличен. Някой има ли представа на каква цена е когато се появи?

# 56
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за новата тема! 🌹
Чакам от Парфимо Mon Paris Intensement и вече смятам въобще да не ви чета! 🤣🤣🤣

# 57
  • Мнения: 2 224
И аз спирам да чета🤣😂,ще се преместя във форума с гоблените или готварството:)

# 58
  • Мнения: 1 575
Благодаря за чудесно оформена тема Flowers Hibiscus !
Аз само гледам и нищо не поръчвам, нали се ограничавам. Ама май съжалявам за офертата на Lancome. Не се сетих, че ако не ми допадне, може някой в темата да го приюти, а при тези оферти трябва да се действа бързо.
Аз следя за интересни мини-та на парфюми, ама нищо на хоризонта.

# 59
  • Мнения: 3 727
Dari_77,коя оферта на Ланком?

Общи условия

Активация на акаунт