Относно мъжете /партньорите ни...

  • 2 253
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Одобрява,че аз влизам,но той не го посещава!
Даже понякога се шегува:"Ти тва дете с тоя форум го отгледа." Joy

# 16
  • Мнения: 8 917
Смее се на готините темички, но по принцип му е безразлично Peace

# 17
  • Мнения: 819
 "Момичета, споменахте, че и половинките ви си имат форуми - отново съм любопитна  Embarassed - а знаете ли кои са техните любими? Моят мъж не посещава форуми, няма нито времето, нито желанието..."



Ми що не пуснеш още една тема с анкета  Mr. Green, че гледам отдавна не си пускала... Laughing То нямаше ли все пак някакъв лимит за брой теми на ден?  newsm78

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
По принцип му е безразлично.Кефи се само на "Звездни компромати" Mr. Green.
Иначе той не иска въобще да влиза във форуми newsm78, защо ли?!Играе си само онлайн игри и това е Laughing

# 19
  • Мнения: 4 371
Никита, заяждаш се сякаш...

Моя мъж посещава някакъв Хетрик форум, хич и не му знам адреса Grinning

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Одобряват, че аз влизам, но те не го посещават.
той си има други занимавки като е на компа  Mr. Green

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Втора опция. Смята, че е много полезен, даже като незнам или семейно се чудим  за нещо ме пита дали съм чела във форума , препоръчал гое на кой ли не, но не чете. Има си свои занимавки. Не съм убедена, че изобщо би му хрумнало да негодува или подобни емоции да вкарва.

# 22
  • Мнения: 819
Никита, заяждаш се сякаш...

Моя мъж посещава някакъв Хетрик форум, хич и не му знам адреса Grinning

 Joy О, не ! Не исках да прозвучи като заяждане-в никакъв случай! Просто ми стана странно как изведнъж изникнаха толкова теми от един потребител! Но няма лошо- Peace

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По принцип му е безразлично, но понякога, като се загледа какво чета, казва: "Как може да са ти толкова интересни тези бебета, не ти ли стига, че по цял ден с децата се занимаваш?"

# 24
  • Мнения: 4 371
Така ми се стори. Извинявай тогава.
А иначе не е нито първата, нито последната Wink

# 25
  • Мнения: 4 555
Понякога го чете заедно с мен, докато ме чака да стана от компютъра и са му забавни по-смешните теми.
Иначе той си има негови форуми, предимно чужбински. Даже не знам да пише в български.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Никита, заяждаш се сякаш...

Моя мъж посещава някакъв Хетрик форум, хич и не му знам адреса Grinning

 Joy О, не ! Не исках да прозвучи като заяждане-в никакъв случай! Просто ми стана странно как изведнъж изникнаха толкова теми от един потребител! Но няма лошо- Peace

Споко, Никита, съвсем не го приех за заяждане, а за добро чувство за хумор, остроумна приятелска забележка също. Спрях за днес с анкетите!  Hug

# 27
  • Мнения: 683
Одобрява го, но няма време и не го посещава.

# 28
  • Мнения: 819
Никита, заяждаш се сякаш...

Моя мъж посещава някакъв Хетрик форум, хич и не му знам адреса Grinning

 Joy О, не ! Не исках да прозвучи като заяждане-в никакъв случай! Просто ми стана странно как изведнъж изникнаха толкова теми от един потребител! Но няма лошо- Peace

Споко, Никита, съвсем не го приех за заяждане, а за добро чувство за хумор, остроумна приятелска забележка също. Спрях за днес с анкетите!  Hug

Споко съм  Mr. Green...Утре-пак!  Grinning

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
само ако ми дойде вдъхновението

едва ли обаче

днес имах някаква муза  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт