Кой е инициаторът в семейството ви??? Относно броя на децата...

  • 3 174
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Той беше "искрата", а двамата - "огънят" Mr. Green

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Той. Дори втория път ме преметна подло...

# 17
  • Мнения: 72
Ние имаме едно дете не беше планирано,но беше желано и от двамата.Сега за второ аз искам,а той се дърпа.

# 18
  • Мнения: 46 518
За първото той, за второто и двамата все още си намираме извинения  Laughing

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За първото и двамата,а за второто той- дори обещаваше и да го кърми. Joy

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 919
За първото и двамата,
за второто - той настояваше повече,
 е ако не се бях съгласила и аз, естествено че нямаше да има  резултат,
пък той да си остава с инициативата, ако иска  Wink.

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 21:16 от НелиСА

# 21
  • Мнения: 2 237
Деска,супер си с тия анкети ! Hug
Аз гласувах с първа опция.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз го чаках няколко години "да се почувства готов".

# 23
  • Мнения: 2 000
И двамата искахме еднакво силно да имаме деца.

# 24
  • Popovo
  • Мнения: 571
АЗ! И двамата имаме по едно момче от първи бракове и сега аз искам момиче, а той се дърпа.

# 25
  • Мнения: 959
Аз за всичко съм инициатора,не само за децата.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
За първото - определено той. Напоследък съм се размечтала за второ, ама той май не е готов /каквото и да означава това.../

# 27
  • Мнения: 2 792
Димана не беше планирана, когато разбрах, че съм бременна бях решена на аборт, такава беше схемата в 22 годишната ми глава, ако на тая възраст забременея значи аборт, той категорично и 100%-во беше против, изненада ме дори с упоритостта си. З дена след като посвикнах с мисълта, че съм бременна и какво всъщност значи това установих, че аз аборт не мога да направя и че нещата, които си определяш по подразбиране като реакции в определени ситуации всъщност са чисто самозаблуда която ти дава някакво временно спокойствие в мислите, щот си мислиш че знае, какво ще направиш в тази ситуация. Та той може би има по-голяма заслуга за нея защото по рано се осъзна, че я иска  Simple Smile.
 Момчил беше планиран и направен по план, приблизително  Rolling Eyes. Заченат е на 15.10. 2000 г., ден в който Марс Венера и Земята се припокриват и застават в редичка, събитие случващо се  веднъж на 8 000 години (това го четох него ден в популярен речник) и по случайност мой овулационен, така и така си говорихме за второ дете предложих да пробваме, в това уникално стечение на обстоятелствата, дали пък няма да се получи  Laughing
  За трето ще пиша друг път, след година две  Wink

# 28
  • Мнения: 1 858
Ами аз! Когато се оженихме и минаха около 3 месеца аз реших, че много искам дете точно от този човек! Тогава бях на 18. Понеже преди да се оженим сме говорили, че няма да бързаме с деца и че АЗ НЕ ИСКАМ деца трудно го убедих. Две седмици сме говорили , той се притесняваше за това, че това е голяма отговорност, която в по-голяма степен ще нося аз. Притесняваше се да не ми е много трудно в последствие иначе и той искаше много да имаме дете. И след като го убедих, че няма да се оплаквам и няма да ми тежи го направихме.

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мъжа ми. Ако го оставя ще ми направи още 4-5 чавета.

Общи условия

Активация на акаунт