случи ми се най-хубавото......

  • 2 137
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 183
Честито и от мен!   bouquet Лека бременост и  нека всички имаме хубави и здрави бебета!  newsm10 newsm51 newsm51

# 31
  • София
  • Мнения: 3 787
Честита бременност  bouquet Нека да е лека и безпроблемна и да ти донесе най-сладкото човече Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 100
ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО! ЧЕСТИТО!  newsm51
МНОГО ЛЮБОВ ДА ПОЛУЧИ МАЛКОТО СЪЩЕСТВО

ДА ВИ Е ЛЕКА БРЕМЕННОСТТА

# 33
  • Мнения: 3 478
Честито за прекрасната новина  bouquet. Лека бременност и здраво бебче ти желая.

# 34
  • Мнения: 603
Честита бременност  preggo,да е лека и безпроблемна и целувки на големия батко, да ви е жив и здрав!И едно здраво бебе накрая

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 5 793
Честита и лека бременност, миличка! Дано всичко бъде наред!  Praynig Здраво бебче ти желая и те поздравявам за куража!

# 37
  • Мнения: 8 917
Честито! Лека бременност ти желая  bouquet

# 38
  • Мнения: 949
Честита бременност  preggo,да е лека и безпроблемна и целувки на големия батко, да ви е жив и здрав!И едно здраво бебе накрая
Peace Praynig

# 39
  • Мнения: 2 171
Честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност и след 9 месеца да се похвалиш с най-прекрасното и здраво бебче Hug

# 40
  • Мнения: 46 580
Лека бременност  Hug

# 41
  • Мнения: 5 026
Честито за прекрасната новина  bouquet. Лека бременност и здраво бебче ти желая.
   Hug  Hug

# 42
Таня, мила, честито!   bouquet
Пожелавам лека бременност и най-прекрасното бебе, всичко ще бъде наред, днес е прекрасен ден, Богородица да ви пази   bouquet
Много се радвам за Вас!

# 43
  • Мнения: 1 045
Желая ти лека бременност и раждане!
А за разликата от 9 години не се плаши! Има си и своите предимства. Баткото много ще се радва и ще ти помага!

# 44
  • Мнения: 992
здравей Таня
честото , желая ти най леката и безпроблемна бременност и да родиш много здраво и сладко бебче

Общи условия

Активация на акаунт