iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки и козметика - 118

  • 36 999
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 19 296
Денис, ММ пи дълго време Левофлоксацин заради Ковид пневмония и за съжаление няколко дена преди спирането на аб започна да има схващания и болки в краката. Ще се консултираме с невролог сигурно, но не очаквам кой знае какво.
Започна Мг цитрат 2х200
Четох, че NAC в доза от 1800 мг е добре да се пие. Може ли да препоръчаш от сайта, а аз ще го търся в БГ?
Също някаква добавка Mitoq https://www.mitoq.com/science/how-mitoq-works . Има ли нещо подобно в сайта?
Както и да си кажеш твоето мнение за всичко, ако имаш някаква информация.

Четох, че се препоръчват и Б витамини, но без Б6, защото увеличава болките. Затова купихме повечето поотделно, но всички чужбински, които продават и в айхърб, са в конски дози. В комплексите също.
Нали може да дели таблетките и съдържанието на капсулите?

# 736
  • Мнения: 4 671
Ще поръчвам по-голяма пратка и нямам нерви и време да се разправям с митници.
Какъв е варианта да я поръчам с доставка на адрес на превозвач в Германия? Ще я доставят ли до адреса директно, до каква сума? Трябва ли да избера специален метод на доставка за да е платено мито и данък предварително?

Разбира се, че можеш. Отдавна поръчвам до УК, сега вече минах на Германия заради Брекзит. Даже някои превозвачи вече не приемат пратки до УК адрес, връщат ги до изясняването на условията.
Така че, поръчвай до Германия и не се притеснявай. Simple Smile
Като избереш доставчик Хермес, директно ще ти се добави и ДДС-то да си платиш заедно с поръчката и не дължиш нищо друго, освен на превозвача.

P.P. в момента 2 пратки са ми на път с превозвача, едната от Ук, последната от Де. Не ми се рискуваше да се забави за след НГ

И още нещо ще допиша:
Денис, преди време съм поръчвала тази Р-ала https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Stabilized-R-Lipoic-Acid- … -60-Veggie-Caps/4, виждам, че е доста добра и с висока бионаличност. Но другите, които не са, с по-кратко и неусвояемо действие ли са? Понеже за парите на тази, мога да си поръчам обикновена пак на Доктор'с бест , но повече капсули... Какво е предимството на тази пред другите? И въобще, ако можеш да предложиш някоя добра цена/качество?
Благодаря Flowers Hibiscus

FLR252 код за отстъпка в iHerb

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 15:35 от aDream

# 737

Общи условия

Активация на акаунт