Вече няма желание за секс..

  • 10 281
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Преди време пробвах да говорим... Не става. Искам да знам какво става но  не не го разбирам. Преди той искаше друго дете аз се дърпах поради финансови причини най вече, сега обаче като стана без дори да е планува но и пак куцат нещата. Незнам дали ако има друга вече искам да знам. Винаги съм съм си мечтала за нормално семейство... И още го искам ужасно много. Но липсата на секс ме води до това че той не го желае.. Че вече съм му омръзнала и незнам. Отказах се да работя( майчинството съм)... за да бъда домакиня и  майка да е щастлив но не е така... И аз не се чуствам добре... 😢

Сега..... първо се успокояваш.... не е станало нищо, което не става всеки ден, но този път се е случило на теб. Това е важно, защото от позицията на нерви, страх и гняв, не можеш да вземаш добри решения. От там нататък  всичко зависи от теб. Прецени какво искаш. Ако решиш да работиш в посока нещата между вас да се оправят, си направи план за себе си.  Започни с външен вид, защото това ще помогне на нараненото ти женско самочувствие. Планирай връщане на работа.  Използвай времето да повишиш квалификацията си.... учи нещо.... изобщо развивай се....   сега има толкова възможности. Знам, че не е лесно, обаче се отплаща.  А и единственият начин да станеш отново интересен човек за съпруга си, минава точно от там. Не бъди осъдителна и не търси вина, това никому не е помогнало.... противно на много мнения тук.
Ако решиш, че нещата са изчерпани, пак ти трябва план..... Да си стъпиш на крака сама.... и това не е лесно разбира се....
Каквото и да решиш, го направи заради себе си, не заради него, заради децата.... еле пък заради хората какво ще кажат. Ще е за добро, бъди убедена в това. И не чети всичките изписани щуротии... как ги правят тези заключения, да им се неначуди  човек......
За работа ми е малко рано бебе на 4 месеца.. Няма кой да ми помага. За съжаление и съм от части зависима и финансово за малкия, за големия... Почнах малко по малко да Се "кипря" но на фона на  раждането  и доста доста качени килограми ми е трудно... Искам да му върна желанието към мен... 😢😢😢

# 16
  • Мнения: 278
Със сълзи и самосъжаление няма да стане. Но и със сбъркана мотивация също. Знам колко е трудно, две деца имам. Не съм от късметлиите дето са си същите след бременността.   Слагай се малко от малко на диета, варианти за спорт вкъщи също има много. Пък няма лошо и да ходиш на нещо. Не пречи два пъти в седмицата след работа, за по 2часа, таткото да се справя сам..... трябва ти и социален живот все пак.
Изобщо себе си трябва да сглобиш отначало и да си готова да се справиш,  каквото и да стане.
Изясни собствените си приоритети и ги следвай!  Бебето е мъничко, но ще се изтърколи зимата набързо.... времето минава.... А и доколкото схващам, нещата не са зле от сега....  май върху това имаш да мислиш повече.

# 17
  • Мнения: 2 375
На мен ми се струва, че не иска да "изневерява" на другата.

# 18
  • Мнения: 12 473
Ама как така - “пробвах” да говорим??
Той не иска да говори или да отговаря на конкретни въпроси??

# 19
  • Мнения: 4 942
Според мен или има любовница или е спрял да те обича. Не знам дали има оправия.
Не се караме... Даже рядко. Миналата година този период за който споменах и излизаше често уж ги викат за работа ... Късно се прибираше оставал да пие бира и играе табла. Криеше телефона си. Скарахме се естествено аз виновна. Минаха се няколко дни разбирах че съм бременна. Поговорихме си отново не си призна пак но беше много изненадан. Не се караме... Спря с излизания та,, разговорите почна да бъде мил и тнт.. Имаше желание и сексуално... Сега се прибира навреме също... Но иска да си почине че му била пламнала главата от клиенти.

Така се случва, когато се пуснеш по течението. И ти, и съпруга ти.
Аз не съм оптимист. Озовали сте се в ситуация - нещо като шах и мат.
Отговорности, но изгубили връзката.
Ти сама с мисли, страхове и желания.
Той също ..
Но неговия поглед е другаде. Съжалявам Дано да греша.

# 20
  • Мнения: 2 375
И аз това не разбирам. За 3 секунди, такъв скандал да съм направила, че ще си признае всичко. Какво е направил и каквото още не е.

# 21
  • Мнения: 11
За него няма проблем. Това искам да кажа. Излиза с това че някъква моя параноя, влизала съм във филми и нз си какво. И аз клоня че има друга. Не ми се ще да вярвам в това но.... Но съм изплашена с малко бебе съм за никъде..

# 22
  • Мнения: 12 473
Родители нямаш ли? Приятели?

# 23
  • Мнения: 2 375
За него няма проблем. Това искам да кажа. Излиза с това че някъква моя параноя, влизала съм във филми и нз си какво. И аз клоня че има друга. Не ми се ще да вярвам в това но.... Но съм изплашена с малко бебе съм за никъде..
От 17 години имам връзка, от 15 съм омъжена и ти казвам, че не е нормално. ММ винаги е "готов". Ако аз откажа, се сърди. Как така той не иска? Главата ми не го побира.

# 24
  • София
  • Мнения: 943
Винаги, когато съм хванала някой на "тясно", ми е било казвано, че съм луда, че си въобразявам, че съм във филм, че параноясвам.... и баща ми това казваше, като го хванах, че си има любовница. После замина с нея в чужбина... Това е нещастен опит за самозащита, нещо като - Атаката е най-добрата самозащита. Тези неща се усещат, даже са очевАдни! Почват да спят с телефоните под възглавницата, например, или случайно пък да си ги забравят в другата стая на без звук, или пък влизат в банята с тях, докато се къпят.... стават по-суетни. Някак си винаги се появява нещо (работа, среща, приятели), заради, което са извън дома, а когато са си в къщи си личи, че емоционално са някъде другаде. Винаги си личи...
Ако трябва да ти дам съвет, то ще е да се научиш да обичаш себе си повече, отколкото обичаш него. Ако можеш да работиш в тази насока ще е добре. Желая ти успех.

Последна редакция: нд, 11 окт 2020, 16:43 от Совичката

# 25
  • Мнения: 3 025
Щом се възбужда, но те отблъсква, значи не е да няма желание за секс.Според мен е емоционално обвързан с друга жена и за това избягва близост с теб.

# 26
  • Мнения: 11
Толко ли съм го отблъснала да търси това което има до себе си другаде... Какво да направя да се върне това което имахме

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 833
От всички коментари единствено на Малинче е правилен. Изобщо не ги слушай тези с любовниците и другите глупости. Погрижи се за външния си вид, спортувай, споделяй с мъжа си, питай го как е минал денят му, приготви му нещо вкусно, направи му масаж, флиртувай с него, шегувайте се, смейте се заедно. Покажи му, че го цениш, че го уважаваш, не ревнувай, не му пълни главата с глупости, контролирай се. В никакъв случай не му рови в телефона, не го питай кой му звъни или пише, имай му доверие. Нещата ще се оправят, сега момента ти е такъв, раждане, хормони, отговорността на мъжа ти към семейството е нарастнала, не само жените страдат от депресия след раждането.

# 28
  • Мнения: 3 025
Нищо не можеш да направиш. Ако си го искаш този мъж, трябва търпеливо да си сляпа и глуха за сигналите,че има любовница и да изчакаш да му мине увлечението. Но това може да продължи и 6 месеца, може и 2 години.
Другия вариант е слагате картите на масата и се разделяте.

# 29
  • Мнения: 2 375
От всички коментари единствено на Малинче е правилен. Изобщо не ги слушай тези с любовниците и другите глупости. Погрижи се за външния си вид, спортувай, споделяй с мъжа си, питай го как е минал денят му, приготви му нещо вкусно, направи му масаж, флиртувай с него, шегувайте се, смейте се заедно. Покажи му, че го цениш, че го уважаваш, не ревнувай, не му пълни главата с глупости, контролирай се. В никакъв случай не му рови в телефона, не го питай кой му звъни или пише, имай му доверие. Нещата ще се оправят, сега момента ти е такъв, раждане, хормони, отговорността на мъжа ти към семейството е нарастнала, не само жените страдат от депресия след раждането.

Да бе. По голяма глупост отдавна не бях чела. "Ще ти изпера чорапите на ръка, ти само се прибери".

Общи условия

Активация на акаунт