Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Фермата сезон 6 Тема 6 /12.10-18.10/

• 51 441
  • 1 678
  •   1
Отговори

Анкета

Кои участници от жените са ви антипатични?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 30
  • I am in my own head most of the time
Чудесно оформена тема, Godiva, браво на теб Simple Smile

От жените почти няма такива, които ако не са ми напълно антипатични, то да са ми симпатични. Може би единствено Даяна я виждам от по-светлата страна.
Всичко останало ми е ОЧЗ. Но щом трябва да са само трички:
- Агресивната и вечно дуднеща Дана
- Мазно подхилкващата се мързелива Тонка
- И Полина Хубавенска - която явно е отишла във фермата, за да бъде гейша. От една страна не понасям ужасното й пеене, от друга я намирам за изключително кухо и празно откъм съдържание същество.

# 31
И аз гласувах  за Поли, Тони и Дана. Ако "дойде " разрешението за 5, следващите са Ваня и Даяна
Ами това е - скромно, но от сърце! Simple Smile

# 32
Гласувах и аз - Поли, Антония, Даяна

# 33
  • Варна/Амстердам
Шкафчето, Данчето и Тончето.

Пожелавам хубава седмица на всички и дано имаме по-интересни и не толкова напрягащи телевизионни вечери! 😁

# 34
Аз гласувам за Надя, Дана и Антония! Все по-неприятни ми стават...
И аз съм така.

# 35
  • При Ензимите
Шкафчето, Данчето и Тончето.

И моят избор е същият. Simple Smile

Годайва, благодаря за прекрасно оформената тема!  Flowers Hibiscus

И да стискаме палци довечера да дойде нова власт, че към тоталитаризъм вече отива положението.. Joy

# 36
  • където ми е най-добре
Ванчето, Тонка и Дана!!!
Не мога да издържам happy инфантилното държание на първата, тичаща след мъж като гладно куче, втората - поведението й ме дразни, а третото “същество” е такъв дразнител, злобна и невъзпитана...

# 37
  • London
За мен по принцип е честно на власт  да е който си е спечелил дуела. Другото е малко без да си си напънал гъза да се цаниш за фермер. Харесвам или не победителя, за мен така е редно. Дори Дана имаше повече право от Калоян в случая.....

# 38
  • София
Направо ми е тъжно за Хепи Канче на моменти..
Тя е от жените, които нямат реална представа за това, че вече не са момиченца на 20, а зрели жени на 37 години.
Поведението и е жалко и смешно едновременно.

# 39
  • При Ензимите
До трети сезон, мисля, изборът на фермер се базираше Само на посочения от от отпадналия в дуела, нали? Винаги беше наказателен избор, целящ да изкара (ако може) от играта победителя. Smiling Imp
В четвърти май въведоха състезание между победителя в дуела и предложения от отпадналия. Пети сезон не съм го гледала и не знам как е било.
Поправете ме, ако бъркам. Simple Smile

# 40
Нали ?!  Толкова неадекватна самооценка и възприятие , че в даден ( макар и по - различен) параметър , неадекватността дублираше Асеновата илюзия.

# 41
  • София
Благодаря за темата. Simple Smile

Моите три гласа са за Тони, Дая и Поли.
И дано довечера Данчо да стане фермер. Поне ако не друго ще гледаме оспорвано гласуване, че до тук всичко бе ясно. А и шанс да се докаже, че промотата на БТВ в повечето случаи подвеждат.

# 42
Дана,Тони и Надя са моите три гласа. С удоволствие бих гласувал за Джабуланито и ХВ също.

# 43
  • София
Гласувах за Дана, Тони и Поли - и трите не разбирам какво търсят в подобно предаване.
Мария въпреки всичко ми харесва - бойна мадама е, бачка на равно с мъжете.
Надя също работлива, макар и мрънкаща повече от необходимото.
Даяна и тя не се скатава, симпатична ми е, но все повече губи от тази заигравка с Данчо.

# 44
  • София
Направо човек да се чуди как да се ограничи в три избора. Много се колебаех, но гласувах за:

- злобището Надя
- малоумната и, според мен, не по-малко злобничка Ваня
- безхарактерната Поли

Всъщност от жените харесвам единствено Даяна. Не гласувах за Тони, защото има понякога проблясъци на човечност. Не гласувах за Мария, защото е толкова естествено проста, че даже не ме дразни. Не гласувах за Дана, защото е абсолютно шашава, но безвредна, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт