Фермата сезон 6 Тема 6 /12.10-18.10/

  • 56 858
  • 1 678
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Мотивирано решение?! За това на Поли ли говориш наистина?!

# 1 006
  • Мнения: 14 830
Много, ама много се съмнявам че Поли ще бие. Тя не знае къде се намира,сигурно нито чук, нито трион е пипвала.
Искам да бие само защото "боговете" вече правят планове за следващата седмица, а и не понасям Тона.

# 1 007
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Според мен Полина ако загуби дуела, има голяма вероятност да се излезе от четириъгълника. Само заради това, че никой от тях няма да е в агитката ѝ, няма и да бъде посочен за кандидат-фермер. След това все ми се струва, че който и да е посоченият, ще има много големи шансове да спечели срещу Антония. Особено ако е мъж. Впрочем, много зависи и от това кой на чия страна ще застане на дуела. Като гледам обаче настроенията, май зад Поли няма да са само един-двама.

# 1 008
  • Мнения: 1 725
Леле тази Антония яко сбръчкана , все едно е над 35 , а не на 28 .. ужас.

# 1 009
  • Мнения: 1 201
Много, ама много се съмнявам че Поли ще бие. Тя не знае къде се намира,сигурно нито чук, нито трион е пипвала.
Искам да бие само защото "боговете" вече правят планове за следващата седмица, а и не понасям Тона.
Ами и аз се съмнявам, защото ми се струва твърде бавна в игрите за имунитет, но се надявам да ни изненада приятно.

# 1 010
  • Мнения: 1 140
Хепи Ванче каква е тази прическа?!? Прилича ми на някой стар даскал, на който му оредява косата и я замята от едната страна за да покрие другата.

# 1 011
  • London
  • Мнения: 6 732
Ще ти пръсна/ да се пръсне панаира” стана супер популярен лаф от едно предаване на Цитиридис, в което го каза Силвия Лулчева мисля. Той започна да го повтаря като папагал и стана вървежно сред чалгарите.
И двамата не ги знам кои са та явно обяснимо.

Марбея, извинявай ама на 34 ....нямаме такива бръчки, поне аз нямам. Да евала за тялото й по е хубаво от моето, но честно казано предпочитам без бръчки.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 012
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Поли е много странна птица🙄 Бьрзо ще отпадне. Не симпатизирам на Антония, но в случая тя ще спечели.

# 1 013
  • Мнения: 14 830
Ангел явно е решил да ги остави без пари  и без храна.

# 1 014
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Е, глупости, лафът е стар, колкото света, Цитиридис не е бил роден като се използваше масово.

# 1 015
  • Мнения: 25
Защо не дадоха как са разпределени игрите? Всеки път след като получи наредбата първият дуелист прави коментар за разпределението на точките а днес не!

# 1 016
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Сега ще последват ли харакирито на Merri_An и самообесването на Ендорфинче Joy

Поли отива на търг. Ти да видиш! JoyJoyJoy Жива подигравка си е това, естествено.
Обаче като я гледам без грим... ами има що да се гримира, не е к'вот' да няма.

Ангел как говори, че щял да ГИ остави гладни, ще кажеш, че той не е част от общото. Satisfied

# 1 017
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Ако има нещо, което искам сега, то е Антония да си ходи още веднага.
Това е супер противно същество. Но хем мисля, че Поли ще загуби, хем И това искам. Само заради интерес  
Защото тя ще посочи фермер, различен от идилеца и свитата му.
Калоян - " Не ги мисли другите,  другата седмица ще ги опаткаме".
Петър - "Ратаят е плъх".
Тия двамата са някакви австралопитеци.

Антония била човек на изкуството?
На кое? На чалгарството и хвърлянето на тоалетна хартия по масата и от масата, качена с обувките върху нея?

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 00:17 от Merri_An

# 1 018
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 213
От днешния епизод разбрахме зодиите на още двама участници. 😁

Кустев-близнаци
Поли-овен
Разкрити досега:
Антония-овен
Даяна-лъв
Шкафче-дева
Данчо-близнаци
Петър-телец

# 1 019
  • Мнения: 4 404
Не съм.много по зодиите, но така като гледам са си доста типични представители повечето.

Общи условия

Активация на акаунт