Америка е нация обичаща мира - Джордж Буш

  • 2 364
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Ами какво й е на нацията, имат си оръжия, търгуват си ги,
имат си технологии, търгуват си ги. Ние пък, като имаме
мозъци, изнасяме си ги. Ей, на, обичаме мисленето.

# 16
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Хайде, дайте да оправим собствения си двор, пък тогава да мислим за американците.
USA, какво да направим  newsm78 Деветосептемврийски преврат ли  Rolling Eyes

 Joy Joy Joy. На таз' светла дата какво друго ни остава?

# 17
  • Мнения: 6 167
статистиката е ясна и ужасна, от тук нататък какво се иска от нас с тази тема?!
да порицаем САЩ ли newsm78

# 18
  • Мнения: 1 077
америка, както всяка империя в историята, страда от месиански комплекс... и грандомански, и какъв ли още не...

# 19
  • Мнения: 2 070
Хайде, дайте да оправим собствения си двор, пък тогава да мислим за американците.
USA, какво да направим  newsm78 Деветосептемврийски преврат ли  Rolling Eyes

Ти май мислиш като американците - дай да си оправим собствения дом  и тогава да мислим за другите...Те наистина голяма част от тях не виждат по-далече от носа си и предпочитат да вярват на CNN и подобни...

статистиката е ясна и ужасна, от тук нататък какво се иска от нас с тази тема?!
да порицаем САЩ ли newsm78


Ми порицавам ги, който иска разбира се, аз лично държа да разпространя малко инфо и други гледни точки, освен тези на нашите медии, нищо повече...

Що се отнася до това какво можем да направим ние тук - ами да се възмущаваме на базите, на изпращането на войници в Ирак, Ливан и подобни места... Да възпитаваме децата си в пацифизъм, да направим всичко възможно да не са коне с капаци, ей такива дребни неща, нищо повече...     bouquet

# 20
  • Мнения: 2 257
Ми порицавам ги, който иска разбира се, аз лично държа да разпространя малко инфо и други гледни точки...
 Що се отнася до това какво можем да направим ние тук - ами да се възмущаваме на базите, на изпращането на войници в Ирак, Ливан и подобни места... Да възпитаваме децата си в пацифизъм, да направим всичко възможно да не са коне с капаци, ей такива дребни неща, нищо повече...     bouquet

А така, deshtovidi, кажи им да разберат! Тури си сега една т-шъртка със знака на Мерцедес, пални една трева, вдигни два пръста и извикай: "Пийс, бабо, пийс"....

Абе 9/11 ли ви действа така стимулиращо, какво?

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Добре, че е форума. Бях забравила за тази дата  Laughing
Мир и демокрация, неща нямащи много общо с политиката на Щатите. А тази политика, за съжаление, оказва силно влияние върху много държави, между които и България  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 070
Ми порицавам ги, който иска разбира се, аз лично държа да разпространя малко инфо и други гледни точки...
 Що се отнася до това какво можем да направим ние тук - ами да се възмущаваме на базите, на изпращането на войници в Ирак, Ливан и подобни места... Да възпитаваме децата си в пацифизъм, да направим всичко възможно да не са коне с капаци, ей такива дребни неща, нищо повече...     bouquet

А така, deshtovidi, кажи им да разберат! Тури си сега една т-шъртка със знака на Мерцедес, пални една трева, вдигни два пръста и извикай: "Пийс, бабо, пийс"....

Абе 9/11 ли ви действа така стимулиращо, какво?

Да ти кажа нито едно от трите ти предложения не ме влече... Ама звучиш се едно в къщата си в Sunshine State си си "тури"-ла едно американско знаменце в дворчето и вечер дружно се държите ръцете и си казвате молитвата, завършваща с "god bless amerika"...   И о даааа, да завърша с  Peace че ще има много обидени, предполагам....

# 23
  • Мнения: 6 167
Хайде, дайте да оправим собствения си двор, пък тогава да мислим за американците.
USA, какво да направим  newsm78 Деветосептемврийски преврат ли  Rolling Eyes

Що се отнася до това какво можем да направим ние тук - ами да се възмущаваме на базите, на изпращането на войници в Ирак, Ливан и подобни места... Да възпитаваме децата си в пацифизъм, да направим всичко възможно да не са коне с капаци, ей такива дребни неща, нищо повече...     bouquet

спокойно ДеЩоВиди, сигурна съм,че хората си възпитават децата в пацифизъм и други дребни неща.

не се ядосвай, аз лично много ги порицавам Щатите.

 Peace

# 24
  • Мнения: 2 070
Побутвам темата напред, заради днешната дата... 3-4хил невинни в кулите са много по-малко от невинните жертви на американската политика... а тези дето преизбраха буш да се чувстват виновни...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ха-ха - България порицава САЩ - каре в страницата Малки обяви.  Wink

# 26
  • Мнения: 2 907
Това което се слу4и на тази дата преди 5 години е ужасно, но тя беше един логи4ен отговор на политиката, която Америка води от години. Темата е много гореща и пове4ето хора игнорират развитието на историята, както и на американската завоевателно-насилствена политика. Факт е, 4е Америка води не4естна, злонамерена, пълна с насилие и ТЕРОР политика.

Ако пред о4ите ми американски войници избият цялото ми семейство по най-брутален на4ин, аз най-вероятно също ще отвлека самолет и ще се помъ4а да си отмъстя. Когато 4овек е загубил вси4ко и е видял толкова жестокост, на него му е абсолютно безразли4но, 4е ще убие други невинни хора.

През втората световна война така наре4ените "резистанти" са взривявали немски бази, правели са атентати и са се с4итали за герои. Днес такива хора ( които се борят по техен си на4ин ) се нари4ат терористи.

И само отварям една скоба; незнам как е с информацията в Бг, но тук от пове4е от две години ( и особено през последните месеци ) се заговори все пове4е за американски заговор, подкрепен от множество доказателства. Има документирани доказателства, 4е правителството на Буш е организирало "атентатите" на 11/09. 4е не Бин Ладен или Ал Каида са авторите, а ЦРУ. До ден днешен самолет на Пентагона не е окрит, както ни най-малка 4астица от самолет. Специалисти твърдят, 4е е била ракета, изстреляна от Мексиканския залив. А що се отнася до двете кули - филми показват, 4е кулите са били обстрелвани от земята , виждат се разли4ни взривове на разли4ни нива. Откритите паспорти на предполагаемите атентатори били невалидни, а двама от тях все още живеели. По някаква слу4айност 5000 евреи не отиват на работа в този ден....

Не търся свада, а споделям някои факти, които имахме шанса да видим по ТВ преди време. Имайки предвид какво се слу4и след 11/09, американската външна политика противна на кодекса за 4овешките права, дубиозната война в Афганистан, а после в Ирак, о4евидната наглост на алкохоликът-психопат Буш заявяващ, 4е Америка се бори на първо място за правата на американците ( справка : природният катаклизъм сринал Ню Орлийнс - до ден днешен Буш не е инвестирал и цент там, хората нямат къщи и какво да ядат, но се инвестират милиарди в оръжейни припаси и планове за войни с целия свят...), ме карат да си мисля, 4е не става дума за спекулация, а за един 4удовищен замисъл с цел завладяване и поробване на света. До момента нищо не показва обратното.

Напоследък с радост забелязвам, 4е американската преса запо4ва да си отваря о4ите и да показва мръсните ризи на правителството. Но престъпленията на САщ са толкова много и толкова жестоки, 4е 4овек не може да остане безразли4ен.

# 27
  • Мнения: 3 268
Не знам за темата за къде е,но само като го видя онзи мазен,гаден,долен,лъжец Буш и ми идва да го убия. #2gunfire

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Америка не я харесвам.Не харесвам политиката им Sick.Врът си носовете навсякъде. #Cussing outМислят си, че целият свят е техен и могат да господстват над всички.Познавам някои-ама със самочувствие, а глупави ooooh!

# 29
  • Мнения: 6 167


ДеЩоВиди, побутваш тамата напред, но не си ли даваш сметка, че сравняването на бройки загинали хора приравнява цената на човешкия живот до статистика , което е нищо повече от цинизъм.

Сталин ( или Хитлер , все тая) се е изказал по въпроса " 2ма души са трагедия, 1000 - статистика". Всъщност, май не са били те, а координатора на натоварването на влакове хора към концентрационните лагери... забравих как се казва, но няма значение.

На днешната дата са загинали доста хора и ако бях загубила детето си там, хич нямаше да ми пука за нищо друго, освен за загубата ми.



Общи условия

Активация на акаунт