Честито повишение на тока !

  • 1 868
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Токът за бита поскъпва с 5 на сто от октомври
Добре, че поне няма да слагат такса електромер, че това щеше да е върът на глупостта им.

# 16
  • в баира
  • Мнения: 861
Лично се уверих, че е така. На вуйчо ми му ги смениха преди 2-3 години и ела да видиш - поне 1 път и половина му скочиха сметките  #Cussing out

Да, наистина е така. И при нас се получи същото нещо.

# 17
  • в стаята
  • Мнения: 469
Ми защото старите не отчитат реалния харч, цифровите отчитат всичко и сметките стават  доста по-високи.

Точно така е и ние се уверихме, когато миналата есен ни го смениха. Както казва една позната и да кихнеш отчита Grinning

# 18
  • Мнения: 5 577
Абе аз ли съм тъпа - три пъти чета - не поскъпва, а поевтинява дневната и махат евтините 75 киловата?  Shocked

# 19
  • Мнения: 7 640
Абе аз ли съм тъпа - три пъти чета - не поскъпва, а поевтинява дневната и махат евтините 75 киловата?  Shocked
така е! И аз смятам, че е правилно.
Вече писах, как ако съм изразходила под 75кв не ми пускат сметка, за да не плащам по евтината тарифа, а ми го калкулират следващия месец.

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 926
Абе аз ли съм тъпа - три пъти чета - не поскъпва, а поевтинява дневната и махат евтините 75 киловата?  Shocked

Точно така е и такива като нас, които имат високи сметки, това ни удовлетворява, то тези 75Кв с тях и без тях.
Аз плащам по 1000Кв ток на месец и техните 75 евтини са толкова нищожни...

# 21
  • Мнения: 5 577
Мерси НелиСА.

Знам, че имаше такава тема, но да ви питам - колко плащате за ток?

Ей сега си погледнах последните две сметки в нета - по 13 лв.
Че то с това поевтиняване трябва те да ми дават пари.  Joy Супер.

А знаете ли, че и такса мощност на топлата вода отпадна, но пък малко поскъпна кубика?
Но пак е по-добре.

# 22
  • Мнения: 489
Как ги докарваш 13лв?!?!
Аз лятото имам 60 newsm78 не не ми го побира нещо главицата hahaha

# 23
  • Мнения: 7 640

А знаете ли, че и такса мощност на топлата вода отпадна, но пък малко поскъпна кубика?
Но пак е по-добре.

при нас не е по-добре. Сметката ми се вдигна Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 577
 Blush Не готвя - вземаме от мама и свеки с тенджерите. На една улица живеем и все закачаме нещо.
И крушките ни са енергоспестяващи - отчитат 20 вата, а светят за 100.

Всъщност само пералня (през ден, и на 40 градуса) и комп за тези 13 лв.  Laughing

Е, и две седмици бяхме на море (всъщност това си е половин месец, за цял щеше да е сигурно към 20 лв).

Как така 60 лв?  Shocked Сигурно готвиш и переш всекидневно, и имаш сушилня и миялна.

# 25
  • Мнения: 5 577

А знаете ли, че и такса мощност на топлата вода отпадна, но пък малко поскъпна кубика?
Но пак е по-добре.

при нас не е по-добре. Сметката ми се вдигна Mr. Green

Що бре, над 6 кубика топла вода ли имате месечно?
При нас така е същата сметката, към 3 лв по-малко излезе.

То зависи и от таксата де, и от апартамента.

# 26
  • Мнения: 520
.....

Ей сега си погледнах последните две сметки в нета - по 13 лв.
Че то с това поевтиняване трябва те да ми дават пари.  Joy Супер.
.....

Боже ooooh! ние под 80лв не сме падали, да не говорим , че последната ни е 100лв ooooh!, което си е странно, при положение , че и през зимата палщаме по толкова. newsm78
Отдавна имаме от новите електромери, но не смятам ,че има някаква промяна newsm78
Но пък ги подозирам в измама, не може и зиме и лете все 100лв Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 5 577
Ели, вие сте 4 човека, ако имаш климатик, бойлер, сушилня, миялна машина и готвиш и переш всеки ден ми се струва реално.  Thinking
Аз нямам такива, в гарсониера сме, и единствено пералня (и то не всеки ден, заащото  може да пере само по 5 кг пране, няма половин пране) и комп. използвам.

# 28
  • Мнения: 520
Вярно, че имаме голямо потребление, е нямам сушилня все още , а климатика лятото много рядко го пускам ,заради децата, но ми се вижда странно, че и зимата и лятото сметките са ни еднакви newsm78

# 29
  • Мнения: 7 640

Що бре, над 6 кубика топла вода ли имате месечно?
При нас така е същата сметката, към 3 лв по-малко излезе.

То зависи и от таксата де, и от апартамента.

вече не знам, на тия края не мож` им хвана.

месец май- такса мощност 8.50лв, 4 кубика вода х 72.41 квч, сметката е 24.70лв

месец юли без таксе мощност, 9 кубика вода х 50.50 квч
сметката е 32.80

Общи условия

Активация на акаунт