Как се мият зъбките на двегодишно бебе?

  • 1 357
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
На две години си миеше зъбите сама вече.
С детска чета и детска паста без флуор.
Двете в банята - пред огледалото (за по-весело) ...и така.

# 16
  • Мнения: 4 392
С детска четка за зъби, без паста. Мие си ги сама, а понякога и аз помагам.

# 17
  • Мнения: 3 932
Мием се двамата или с татко си в банята, като за по-интересно той сяда на тоалетната (при затворен капак естествено) и започва да повтаря нашите действия...

# 18
  • Мнения: 8 505
Все още не успява сама,макар да познава четката и пастата вече година и половина.Затова аз и мия зъбите и след като приключа я оставям да потренира сама.Не се жабури и не плюе пастата.Това не ме притеснява.

# 19
  • София
  • Мнения: 607
Мием зъбките от почти половин година. В началото само аз, сега иска той сам.  Party Слагам малко паста на четката, естествено всичко се изяжда с голям кеф. После пие водичка от шепата ми или се опитва от неговата си и резултата е преобличане на всички дрехи.
Честно казано не се притеснявам, че гълта пастата. Нали е специално за деца, едва ли ще има нещо вредно в нея  newsm78 .

# 20
  • София
  • Мнения: 281
като за начало само давай четката без паста да търка самичко! а постепенно въведи и пастата.

и аз смятам, че си позакъсняла с миенето. бебка си мие зъбките сама /без паста/ от както навърши 1 годинка и 2-3 месеца.  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 270
Мисля, че е по-добре да гълта по малко паста, отколкото да не ги миете въобще  Peace.

# 22
  • Мнения: X
Мием си ги заедно - нейните първо аз ги търкам, после тя сама. Голяма веселба пада  Grinning

И две годишните не са бебета -  моля, моля Naughty

Общи условия

Активация на акаунт