90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема IV

  • 20 243
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 483
Тим се беше снимал с луксозна кола и от профила му изглеждаше, че е богат и представителен (от снимките не може да се види ясно, че е хърбаво мрънкало). Когато го видя на живо тя не го хареса, но искаше да му даде шанс.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Гледах го в карантинните епизоди.Живееше с някаква бивша и каза, че отглеждали заедно дъщеря им,която всъщност не е от него.
Не ми е приятен и на мен.

# 62
  • Мнения: 36 483
Аз ги гледах вчера, като коментираха първи епизод на новия сезон на Семейството на Шантел. Дадоха как Педро се съблече и изненада Шантел под душа. Вероника (бившата) каза, че се опитвала да изненадва така Тим, докато още били двойка, а той мразел да го притеснява. Той потвърди.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 36
Здравейте дами, за пръв път пиша в тази тема, но ви следя от време на време.
Гледам предаванията горе-долу редовно, пиша за да питам дали наистина е вярно това, което видях днес.

В профила на Дарси в instagram има снимка, на която пише, че се е сгодила и то за някакъв нов мъж, който е БЪЛГАРИН.

Георги Русев се казва, отворих профила му, но се оказа заключен.
Някой имали повече информация по темата?

# 64
  • Мнения: 9 656
Ами вярно е. Джорджи живее в щатите и е някакъв модел/актьор май. Участва в предаването Дарси и Стейси, което дават в сряда. Има предишен брак и май има и дете, ама не е сигурно.

# 65
  • Мнения: 1 107
Приключил ли е бракът му, че от коментарите тук, сякаш не е.....?

# 66
  • Мнения: 36 483
Към момента, когато е снимано предаването (преди няколко месеца) още е бил женен и в развод. Мисля, че професията му е модел и масажист. Не е актьор.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 569
В предаването от онзи ден казаха, че е бивш модел, а понастоящем е масажист, Дарси твърдеше, че имал фирма и подчинени все едно, ама малко го смъмри, та по-скоро се опитваше да се фука пред Стейси. Най-вероятно е обикновен масажист, което не е лоша професия. Мен с хваната коса ми харесва, но с пусната - не.
Следвам го и в инстаграм.

# 68
  • Мнения: 9 656
На мен пък мустачките не ми харесват

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 36
Лелее, интересно ще е ако семейството му е тук в България, да я замъкне да я запознава с родата.
А принципно нещо друго знае ли се за него и живота му, семейството му?

# 70
  • Мнения: 3 613
И на мен ще ми е интересно, ако я доведе тук и снимат за предаването. Но не вярвам. Дори не мисля, че ще й се получи тази връзка. Според мен той я използва, за да добие популярност в Щатите.

# 71
  • Мнения: 36 483
Не се знаят подробности за сега. В предишната тема някой спомена, че Георги бил от Стара Загора, но не знам дали е вярно.

# 72
  • Мнения: 9 656
Мале, мале.. сега го гугълнах този Джорджи и ми наизлязоха толкова много сайтове, които им обявяват годежа - то people, то dailymail... направо все едно са селебритита някакви.

# 73
  • Мнения: 36 483
Ако не му потръгне с Дарси, може да се завърне в родината - има доста добра вероятност да го поканят за участие във всички възможни риалити формати. Брадъра май вече не съществува, но има избор между Игри на волята, Фермата и каквото там има друго... Че може и ко водещ на Гала да го направят...

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 36
Оооо определено, това ще го направи "голяма звИзда". От предаванията с физически характер не мисля, че ще бъде особено "оценен", но за такива като Гала, Кадиев, М. Игнатова и др. ми се вижда по-вероятно да се заизбиват да го канят като VIP гост. Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт