90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема IV

  • 20 209
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 394
Дългата шия в някои култури е признак на красота, в някои племена в Африка им ги удължават нарочно. Аш е от Мадагаскар . Това в рамките на шегата.

Според мен Аш много се компрометира с коуч сесията и май беше преломен момент за връзката им.

# 691
  • sofia
  • Мнения: 412
То като цяло предаването на Шантел е турбо тъпо Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 11 537


Май не ѝ е дълъг вратът, а и е малка главата. Не знам не мога да преценя точно, но за мен има много странен външен вид, без да мога да си обясня точно защо.

# 693
  • Мнения: 36 423
Обичайте клиентки на Аш са жени на средна възраст, не особено привлекателни (дадоха една-две в началото), които му плащат за да си говорят с него. Тях не ги интересува какво казва той, стига да им прави комплименти от време на време.
Ейвъри е красива, но наистина има малка глава, а също и неприятно излъчване - не мога точно да го обясня, все едно непрекъснато е напрегната и не харесва нищо.

# 694
  • Мнения: 1 709
Аш не беше ли от остров Мавриций?

# 695
  • Мнения: 4 394
Аш не беше ли от остров Мавриций?
Да, да, моя грешка. Е, пак Африка се води.  Grinning

# 696
  • София
  • Мнения: 62 595
Разгледах й снимката - очите й изглеждат по-раздалечени. А на Ал очите му с леко изцъклени и клепачите не покриват частично ириса като при повечето хора

Дженифър има специфична уста като на Доналд Дък като а покажат в анфас. И ми е неприятна като цяло.
Ау, този Тим защо се оставя така да го юркат! Какво означава да се докажел пред баща й, какви са тези селски изпълнения!

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 19:24 от Andariel

# 697
  • Мнения: 10 927
Аш не беше ли от остров Мавриций?
Да, да, моя грешка. Е, пак Африка се води.  Grinning

Grinning Grinning Хаха, това ме разсмя. Все едно някой да ти каже... "да де, Белгия, България...все същото, нали Европа се води" Grinning

# 698
  • София
  • Мнения: 1 324
Ейвъри и Аш заедно ли са още?

# 699
  • Мнения: 36 423
Не, тя го напусна. Имаше някаква драма след това - той й се сърдеше в епизода с интервютата и твърдеше, че тя го е напуснала заради тъпа причина - защото не искал да спазва диета заедно с нея (като тя си е била в САЩ, атой - в Мелбърн, поддържали са връзка по Инстаграм).
После тя каза, че това е било само формална причина, всъщност много неща у него я дразнели и вече не се чувствала влюбена.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 324
Не, тя го напусна. Имаше някаква драма след това - той й се сърдеше в епизода с интервютата и твърдеше, че тя го е напуснала заради тъпа причина - защото не искал да спазва диета заедно с нея (като тя си е била в САЩ, атой - в Мелбърн, поддържали са връзка по Инстаграм).
После тя каза, че това е било само формална причина, всъщност много неща у него я дразнели и вече не се чувствала влюбена.
Благодаря ти за информацията 😊

# 701
  • София
  • Мнения: 3 765
Не, тя го напусна. Имаше някаква драма след това - той й се сърдеше в епизода с интервютата и твърдеше, че тя го е напуснала заради тъпа причина - защото не искал да спазва диета заедно с нея (като тя си е била в САЩ, атой - в Мелбърн, поддържали са връзка по Инстаграм).
После тя каза, че това е било само формална причина, всъщност много неща у него я дразнели и вече не се чувствала влюбена.

Нямаха голям шанс заедно

# 702
  • Мнения: 3 564
Личи им още от сега, че няма да ги бъде.

# 703
  • София
  • Мнения: 3 765
Изгледах новия епизод и...
Колт има много, мноооооого гнусна фигура. И аз съм дебеличка, но той е един отпуснат с женска физика и висящи сланини. Деби как го подбра на летището. Трябва да си желязна жена, за да издържиш такава свекърва.
Чудя се кога Лариса ще поиска пари от Ерик да си направи нови гърди. Странно ми е как имиграционните служби я оставиха в Америка.
Семейството на Либи продължава да ме дразни. Адски надути и вечно снизходителни.
Анджела е голяма кукувица и първична, но е искрена. Не знам дали наистина в Нигерия имат предбрачни консултации, в които им говорят за секса. Странно ми се видя. Малко оф топик - изкефих се на тюрбана на лелята на Майкъл.
Не разбрах драмата на Карини, но и аз да живея в някаква кучешка колиба сигурно ще се депресирам.
Стана ми жал за Асуело. Егати и меркантилното семейство има

# 704
  • Мнения: 1 027
Какво се случи с Роуз и нейния в последния  епизод, не можах да гледам ?

Общи условия

Активация на акаунт