Лаковe за нокти - 144

  • 31 675
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 706
tina_vn, страхотен цвят !

# 16
  • Мнения: 1 129
Аз пък съм много ларж в това отношение !!! В последно време харесвам всичко ,което създава някаква хубава емоция на децата !!! Обичам да имам тематични маникюри .Имам много материал за Хелоуински маникюри!!! Нямам никакви предубеждения относно религии и празници !!! Познавам невероятни хора ,които са мюсюлмани ,евангелисти , католици .... Ами, хора...важното е да са Хора с главно Х!!! Отрепки има във всяка религия !!!!

# 17
  • Мнения: 2 239
Благодаря за новата тема!
Аз съм на същото мнение на Мамето. Нямам проблеми с чуждите традиции и празници. Правя си тематични маникюри, все пак това ми е страстта.
Познавам много чужденци, които обичат и почитат и нашите празници, носят мартеници, изключително много се радват на Кукерите и т.н Blush
Не съм мислила дизайни за тази година, но ще си направя поне един тематичен за кеф Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 1 002
Аз пък съм много ларж в това отношение !!! В последно време харесвам всичко ,което създава някаква хубава емоция на децата !!! Обичам да имам тематични маникюри .Имам много материал за Хелоуински маникюри!!! Нямам никакви предубеждения относно религии и празници !!! Познавам невероятни хора ,които са мюсюлмани ,евангелисти , католици .... Ами, хора...важното е да са Хора с главно Х!!! Отрепки има във всяка религия !!!!
Оооо, нямам проблем с религиозните вярвания, важно е човекът да е човек. Но привнасянето с цел комерсиализация - това е, което не приемам. А като говорим за налични материали, сега се сещам, че някъде съм завряла супер готини ваденки с паяци, ще трябва да се поразкопая.

# 19
  • Мнения: 15 311
О, и аз нямам проблем с религиите и вярванията на хората.
Скрит текст:
Визирах конкретния празник, който меко казано ми е неприятен, макар да знам, че посланието му е да се гони злото, но много ми е неприятен инвентара за тази гонитба. Joy Иначе никакви религии не намесвам, да не стане грешка. Все ми е тая кой в какво вярва или не вярва, стига да не стига фанатизирани или зомбирани висоти. Sunglasses Пп Не отричам празника, просто не е "моя" празник и не защото е "чуждестранен", а защото ми е с украси, декори и костюми като от филм на ужасите. Пп Това обаче съвсем няма да ми попречи да си нашаря тематично маникюра, ако ми дойде вдъхновението. Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 3 017
Тематични маникюри не правя,както и не се лакирам в зависимост от сезона. Мога да съм с неон посред зимата.
A-England  Сейнт Джорж

Скрит текст:

# 21
  • Мнения: 1 129
Аз като върл привърженик на филми на ужаси ,фантазии и всякакви вълшебни изчадия !!! Синковците същи като мама !!! Много ми се кефят на Хелоуинските нокти 🎃🎃🎃

# 22
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
Благодаря за новата тема 😍 Най-любимата ми в целия форум 😍
Много ми харесват есенните картинки, но нямам нищо подходящо за лепене.
Лакирах се с уникален цвят на Буржоа, Мнооого тъмно лилаво, което не успях да хвана, обаче четката е ужасна! Имам няколко техни лака и това ме спира да се мажа с тях. На няколко нокътя стана на балони. Ползвах ГР мат, но хвана само на 2 пръста. А брокатът е на Avon, много е красив 😍

# 23
  • Мнения: 1 420
С религия и аз нямам проблем, но както казах момичетата много ме дразни комерсиализирането на празника от търговците. Същото като Св. Валентин.
Тина, брокатът на Ейвън от серията кристал нещо си ли е, лилавия?  Че аз го имам, но на моите нокти все му намирам кусури, а при теб е страхотен😊
И да питам - тиквения ГР гел шайн  номер 52 ли е, че нещо само за него мисля и в събота ще обиколя Лили да го търся🤪 Направими впечатление и номер 41 от тази серия, перлена тиква ми се видя на снимки, та и него май ще взема 🤫🤫🤫

# 24
  • Мнения: 27 472
Синьора Тина, ха ха- с теб сме на една вълна, лилави Grinning И аз като теб, не мога да хвана тъмнолилавия цвят, и аз съм с брокат, и на моя лак четката му е гадна и ми скрои номера (стърчащи краища, така не съм се омазвала с тъмен лак скоро- а лакът е супер като консистенция...) Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:





Извинявам се, после ще чистя кожички и ще мажа с масла, снощи нямах време Wink
 
Видях страхотни маникюри. Особено ме впечатлиха зеленото на Агент, червеното на Диди, оранжевото на Георгиева (брокатения 21 отдавна го оглеждам в Лили) Heart
Хелоуински маникюр не знам дали ще правя...но поне едно оранжево, зелено или черно ще сложа Grinning Аз харесвам правенето на тиквени сладкиши, фенери от тиква и прочие. Не украсявам с паяци и подобни, обаче правя фигурки от тъмен шоколад- паяжини, вещерски шапки, тикви...

# 25
  • При децата ми
  • Мнения: 6 056
Идвам в новата тема с един холографик на ГР и понеже е много блед, му сложих червена основа. Изглежда различен взависимост от светлината и се нанася много лесно.

Скрит текст:



Могат ли някъде да се намерят лакове от холограмната серия на "ГР"?

Много сте хубави всички!

# 26
  • Мнения: 819

Брокатчето не се вижда много, много. Червеното на БЕЛ е. Но... Мнооого съм доволна от тази основа и капките на есенс ❤️

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Hrispa76, купуван е миналата година, имаха 2-3 цвята. Имах и златист нюанс, но го дадох на дъщеря ми. Търсих наскоро, но никъде не открих.

# 28
  • Мнения: 27 472
Спряха ги холограмите на ГР Confused Да се чуди човек защо. Ако има останали количества в Лили, магазинчета, онлайн. Това е.

# 29
  • Мнения: 1 129


Ето един любимец ... Ами обичам си ги тези Trend it up -Wonder glaze 020
https://www.instagram.com/p/CGUQk7sDnEA/?igshid=wr3hliognq7l

Общи условия

Активация на акаунт