Отличителен белег на БГ-мамма

  • 3 945
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ми харесва тази значка.....и изобщо не обичам да нося такива неща........

# 16
  • Мнения: 2 237
Аз също бих носила тази значка с удоволствие,страхотна е !
Веднага ще си купя,стига някой да се заеме да ги направят.А паричките ще отидат за някои болни или нуждаещи се дечица.Подкрепям с две ръце ! Peace

# 17
  • Мнения: 2 353
  Не знаех за гривната на Бу, нито за брошката. Може да направим и двете.
  Моля, ако някой знае цени да драсне два реда! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 25 617
Само да попитам за протокола, как ви се струва да срещнете жена не в първа младост, окичена със значка или гривна с биберон?  ooooh! Или ние, с големите деца не сме от този форум? Моля, моля, ама ни е рано още и за внуци!  Naughty Mr. Green
А ако непременно трябва думата мама да се асоциира с малко дете, що не сложите една цица на емблемата? Аман от сурогати, бе!  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 353
  Затова е хубаво да има и гривни. Ако на някой не му харесват и двете или да измисли трето или веднага да пусне критичен постинг!

# 20
  • Мнения: 1 120
Ще си залепим логото на дамските чанти. Mr. Green
ха, тази идея ми допада Simple Smile

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Права е как'Сийка. Без биберони и др. бебешки атрибути.  Praynig
Може пък да се разделим на фракции - тези с бебетата да носят малки терлички с връв на врата, а с тийнейджърите - маратонки (пак на врата). Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 3 425
Аз бях предложила преди за надписи в градниките и парковете...на някоя пейка...сигурна съм,че винаги ще има някой за компания  Peace

# 23
  • Мнения: 25 617
Може пък да се разделим на фракции - тези с бебетата да носят малки терлички с връв на врата, а с тийнейджърите - маратонки (пак на врата). Joy Joy Joy

Да, бе, да! Знаеш ли как смърдят тийнейджърски маратонки?   ooooh!  Joy
Ами за вас, дето сте по средата? Нито сте за терлички, нито за маратонки?  newsm78  Мдааа, книжка с детски приказки, може би? По-бедничките - някоя тъничка книжчица, по-заможните - вместо ланци - томовете на Братя Грим!  smile3521

# 24
  • Мнения: 4 195
а що мамма не ги измисли и да ги продава - приходите за подобряване на форума newsm78

# 25
  • Мнения: 412
парфюм  bowuu
няма бебешки атрибути, дискретно е - само ще се надушваме, без много да бием на очи, трайно, пристрастяващо, не го скриват ръкавите през зимата  Laughing
Ето и едно примерно
Описание
BG-mommentum на BG-mamma е приказно жив дамски парфюм, въплътил латиноамериканската страст към живота и ритъма на горещата кръв. Началните нотки на аромата са изблик на темперамент с есенциите на домашен сапун и прясно мляко. Дъх на плодово пюре добавя жизненост, енергия и свеж импулс. Импресията се засилва с пулсиращата сърцевина, букет от ябълка и морков, агнешко с пролетни зеленчуци, треска с царевичен крем. Скъпоценно сандалово дърво, гореща умбра, бяла кросамая  и сладка хапка в основата завършват хармонията с финален страстен акорд.Подходящ за: вечерен, срещи, парти.  Wink

# 26
  • Мнения: 1 849
chandra, това наистина ме разсмя.  Laughing

Аз съм за гривна, значките вече не са на мода (според мен), макар, че банката на която сме клиенти упорито ни подарява в последно време.
Ако се навиете на гривна аз мога да помогна с изработката, ако не е нещо многооо сложно разбира се!

# 27
  • Мнения: 3 537
Какво ще кажете,да си направим еднакви прически. Mr. Green

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какво ще кажете,да си направим еднакви прически. Mr. Green

Най- лесно е да се избръснем до кожа

# 29
  • Мнения: 3 537
Какво ще кажете,да си направим еднакви прически. Mr. Green

Най- лесно е да се избръснем до кожа
Може. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт