Спешно питане!!!

  • 1 197
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Малкият ми син дълго време акаше в цвят зелен без да има здравословни проблеми.
Не се вглеждай чак толкова!  Grinning
И при нас много често се получаваше така Peace.И накрая се разбра,че е от АМ.

# 16
  • Мнения: 6 164
Благодаря ви,моми4ета! HugМалко се поуспокоих.Ще взема да спра саб-а и да премина на бейбинос.( тъкмо се зарадвах 4е май й помагат,но...)Онзи ден ги купих и 2-та вида капки.Но - това хаоти4но сменяне на  капките няма ли да е проблем?все пак са вид медикамент newsm78

Няма проблем , те всички /Бейбинос, Еспумизан, Саб Симплекс, Инфакол.../ съдържат една и съща действаща съставка - симетикон.

# 17
Кафявата захар със сигурност разхлабва! 1 с.л. разтворена в малко водичка върши чудеса Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 1 029
Не се притеснявай! Нашата педиатърка ми беше казала, че е нормално да се променя цветът на акото по различни причини и да стане зеленикав. Това е свързано с перисталтиката и е възможно да е причинено от изстиване на крачетата например.
При запичане ми беше казала да й давам 20-30 мл силно подсладена водичка. Въпреки че съм против даването на посладена вода реших да пробвам, защото вече се бях отчаяла и тя наистина взе, че се изака след това - дали е подействало или е било просто съвпадение не мога да кажа.
Все пак е най-добре да се съветваш с педиатълката ви.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт