Какво ще направите ако намерите ............. ?

  • 1 782
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
Ще подмина. Въобще не ме интересува какво може да има в някаква си кутия, чанта или каквото и да е там, което не е мое Crossing Arms А и съм ужасно гнуслива.

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 920
И аз искам да знам какво е имало в кутията  Grinning.

Вземи го напиши, че не мога да се вредя да изпратя лична  Wink.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Ще напиша само, че имаше атрибути за мъжки удоволствия ! Мисля, че задоволих любопитството ви  Hug

# 18
  • Мнения: 6 993
Определено го задоволи, тъкмо бях хукнала да пиша лично,че ме загриза любопитството. Аз най-вероятно бих я отворила,без да се замислям. Хич и не бих се сетила за бомба. Crazy

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 920
Ще напиша само, че имаше атрибути за мъжки удоволствия ! Мисля, че задоволих любопитството ви  Hug

Благодарности  Hug, за задоволяването  Wink, на любопитството де.
А иначе по въпроса и аз бих си помислила, че може да е бомба, голяма съм бъзла на тази темаи сигурно щях да проверя поне дали трака  Rolling Eyes.
 

# 20
  • Мнения: 7 716
Ама секс-кукла ли? Laughing

# 21
  • Мнения: 5 577
 Naughty Аз няма да погледна, след като научих какво може да има.  Sick

# 22
  • Мнения: 7 640

ими нещо по-така Wink, кажи де Praynig

# 23
  • Мнения: 2 952
Право в кутията се забучвам да видя какво има , даже да има хора наоколо....не моЙ се стърпя!Но тук  в Израел.....ц,ц...не бих пипала кутия дето си седи самичка подозрително и още не са дошли полицаите да я проверят Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ще подмина

# 25
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Два пъти съм намирала и връщала портмонета само с документи и съм ги връщала на собствениците. Последния път - портмоне до гумата на колата ми, а преди това - портфейл на един възрастен пенсионер с паспорта му в автобуса.

# 26
  • Мнения: 2 952
Бравос на вас ,честни мами!
А ако е  нещо дето няма адрес , няма ли да го вземете Grinning  Щото може аз да мина след вас Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз ли не разбрах, или изобщо не стана ясно какво има в кутията?!
Как можем да обсъждаме нещо, че и глас да даваме в анкетата за нещо неизвестно??? newsm78

# 28
  • Мнения: 2 978
Ако нещо е оставено на пейка в парка ще подмина.

То в днешно време е по- добре да бягаш на далеч, отколкото да си любопитен Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 9 990
Първо-ако намерим какво???Кутия ли?По кутии не ровя.Хората изхвърлят какво ли не къде ли не.Ако е да намерим чанта-да-ще погледна вътре за документи, за да я върна на собственика.Ако е портфейл-по същият начин-ще търся в него визитка или нещо, което да ме насочи.На мен са ми връщали два пъти така вещи и съм благодарна много.
И на края-голямата работа, че вътре е имало секс атрибути-то тук се изтипосаха какви ли не неща-много срам, няма що...Всички ползват такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт