🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 2

  • 47 247
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 841
Бонджорно рагаци!



Нямам време, тази сутрин да потърся новини, за нашия купонджия, излизам по работа, но пускам две Българки от ФБ Джан Яман Бг, които са се снимали, до афиша на Джан, в магазина на Тудорс : ))

Щастливи и усмихнати Simple Smile


Просто забършете прозореца, не се знае, какво ще се покаже от другата страна ...: ))))

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 09:43 от grozdence.

# 61
  • Мнения: 10 920
Надписите от Джановата ризка:
"Haters gonna hate"
"Panic at the disco"

За хейтърите е ясно, но тази паника в дискотеката много ме изкефи Joy Така си... Джано като отиде на диско и настава не паника, ами хаос направо... сигурна съм в това! Sweat Smile Пълно е с паникьосани фенки, дето се редят на опашка за снимка и се молят да не им падне батерията на телефона баш в този момент Laughing

# 62
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 091
Ако не делях компа с цялата фамилия, щях да си го сложа това за десктоп. Толкова е ведро и красиво! Heart Eyes
Няма значение, че трудно ще си нацелвам иконките между сърчицата. Laughing

И малко видео от снощи в Руби. https://scontent-sjc3-1.cdninstagram.com/v/t50.2886-16/121068164 … 69d071aeff9e11277

# 63
  • Мнения: 307

Момичета, ще позволите ли да си изкажа и аз еуфорията след последната серия?
За снощи, петък си я оставих. Да, след две седмици закъснение от финала се насладих на всяка секунда от нея! От серия на серия, от сцена на сцена, с наближаването на финала  сладурите ми ставаха все по- сладки и все по-красиви, и все по-любими!
Сладури златни, много ще ми липсвате!!!
Страхотен сериал, нямаше банални караници, спорове или ненужно дразнещи неразбирателства.
Йозгюр и Езги – страхотна двойка, красива, забавна, смела, различна оригинална и влюбена!
Докато бяха в игра се държаха като влюбени, помагаха си, подкрепяха се и бяха един до друг във всеки един момент, влюбихме се в тях докато се влюбваха.
Станаха двойка и си останаха такава до края – казваха си и доказваха колко са важни един за друг с думи и действия всеки път. Не позволиха на никой да им се меси, да им влияе, следваха вътрешните си усещания и останаха верни на тях.

Джансу и Левент – някой беше казал в началото, че в „играта“ Йозко и Езги са като в тангото – две напред една назад. За мен това се отнася за тази двойка в пълна сила, но обратното – една напред и две назад, от първата серия до последната. Левент НИКОГА категорично не застана зад връзката, чувствата, жената, която обича. Вярвам, че я обича, но не му достигна смелост да го заяви и изживее открито. Да, хубава двойка бяха, балансирана, виждаме какъв особняк е Левент, а с Джансу общуването им се получаваше естествено, допълваха се, но… краят, раздялата, бяха логични. Непоправими!

Озан и Дениз – аз бях казала, че изобщо от началото до края не усетих никаква тръпка и емоция към тях. Да, сладки са, и поотделно и заедно, но до там. Станаха двойка, детската любов се оказа истинската, краят е щастлив, милия и романтичен Озан успя да пречупи студената и сериозна Дениз, момичето Негатив стана мека и разбираща!
Но ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, че те бяха една от причините сладурите да се сдобрят, разбраха ги, подкрепиха ги, така че сърчице за тях от мен!
Жалко, че Великолепната ни шесторка остана четворка, имаше красота в различията на двойките, но Четворката ни остава неразрушима, стабилна, БЕТОН! Двама приятели, повече от братя и две приятелки. Така или иначе човека до Джансу ще бъде приет – който и да е, щом Левент се вписа в шесторката… Някой ден Шесторката ще са пак заедно! Джансу заслужава да сбъдне мечтите си.

Общо взето въпреки, че финалът беше решен набързо, от днеска за утре нямаме много питанки и неразрешени ситуации. По-скоро щяха да забъркват нови. За мен не до там логични.
Примерно Сердар и манията му да намери Дерин – и като я намери какво? Както Озан каза – вероятно е една от бившите на Йозгюр. Да, питахме се защо Йозко се страхува от обвързване, стара любов ли е причината, но винаги ми е било безсмислено като вкарват бивши в настоящата връзка. Йозко дадоха ясно да се разбере - се влюби истински и необратимо само и единствено в Езги! Каквото било с всички останали - било, та дори да се казват Дерин и прякори да са им измисляни!
Но Сердар си е болен от амбиции, комплекси, няма реална преценка за ситуацията и е готов на всичко да победи, не чува и не вижда действителността. Не зная до къде още щеше да стигне в неприемането си, че насила хубост не става. Езги трябваше да стане поредния трофей, и колкото повече му се изплъзва, толкова повече я иска. Правилно Езги му каза, че това не е любов, а мания.
Толга си изигра много добре ролята. Противно симпатичен!
От пислиците най-неприемливи за мен си останаха Гизем и Йешим, така и не разбрах желанието им да вредят, когато никога нищо не им беше обещавано. Ирем поне разбрахме, че донякъде е имала причина да е това, което е – слабостта й към Сердар.
И лелите, майките и информатора им Хайдар, и изобщо ВСИЧКИ ги обикнах! В края на сериала, дори на моменти да са ме ядосвали, нямам лоши чувства към никой! Обикнах ги всички, наистина сериала ни си беше идейно новаторски, и наистина е жалко, че не му позволиха да бъде изпълнен така, както е замислен, за мен много силно се усеща натиска да НЕ се изиграят докрай нещата в последните серии. И въпреки всички ограничения и табута сладурите успяха да играят правдоподобно, истински и от цялото си сърце, и за мен са си най-сладурската, красивата, истинска двойка!

# 64
  • Мнения: 10 920
Днес дрескодът е СИНЬО Blue Heart

# 65
  • Мнения: 3 841
Ето какво е казала Демет за Джан във Верисимо, преди малко..........

"Той е много специален човек за мен"
 "Със сигурност го обичам много"


“è una persona molto speciale per me”
“sicuramente gli voglio molto bene" 





# 66
  • Мнения: 10 472

охх, че са хубави Love Letter

..и  дрескодът е синьо Blue Heart

# 67
  • Мнения: 2 487
Джан го раздава по хипстър, прави някакво готино съчетание между турските страсти по лъскавото и италианския елегантен стил с типични хипстърски мотиви и дрешки. Демет се облича по-класически, по изчистено, даже и бизнес стил бих го определила.
Не знам тази жена има ли някакви корекции по себе си, защото толкова естествено красива изглежда, че и на мен ми се струва, че са само слухове. Просто е натрупала няколко килца, но от това изглежда даже по-неотразима и красива според мен. Много й ходи.
Джан е отслабнал, но пък и според мен той се е върнал към естествената си форма - супер тренирано тяло, но стройно и слабо. Ето, това са истински мускули на 100 процента. И някак по-мъжествен изглежда, даже и едва забележимите бръчици около очите му отиват.
Иначе макар че има пожелателни слухове за нов сериал с двамата, аз се надявам искрено да не са верни. Струва ми се прекалено рано, в смисъл, зрителите още не могат да се отърсят от Птичката и ще асоциират двамата с тези персонажи. По-скоро се надявам двамата да си вървят по своя творчески път, където и да ги заведе, и ако е писано да се срещнат по-нататък отново на снимачната площадка.

# 68
  • Мнения: 307
Не гледах Демет, а да търся нещо във Фейсбук ми е много разхвърляно, всеки път различни неща ми се показват, не е като в темата ни подредено, всеки път всичко  на мястото си.
Но за казаното от Демет за Джан, а и изобщо, намерих това:
Казаха, че като малка пеела български песни, тъй като баба и е българка!!!!!
Аз се чудя българка, или от българските турци? Не че ми е толкова важно де.
За Джан: "„Ние сме приятели, той е човек, изпълнен с ценности, човек, когото определено обичам.“
Имаме страхотни отношения. Знам, че той често идва тук в Италия, много се радвам за него и успеха му. Надявам се, че винаги продължава така за него."
"зад  ЕК има много ангажираност, радвам се, че го виждате сега. това беше много важен момент в кариерата ми. имаше вълшебна атмосфера"
Не съм обвързана, но има моменти, в които бих могла да се чувствам напълно влюбена и няма да мога да го скрия, но в момента няма никой.

# 69
  • Мнения: 10 920
Джан си пусна стори с трендовете в Гърция/ Yunаnistan (научих и аз нова дума днес). След това Тудорс са ри-постнали със следния текст „Когато работиш с международно известна звезда, може да се намериш на върха на трендовете в държава, в която дори нямаш отворени магазини” Grinning Ами, евала Тудорс! Не сте сбъркали хич с избора на модел! Stuck Out Tongue Winking Eye


Сонни, родата на Деметка е от българските турци. Красавица е тя, много лъчезарна. Много се радвам на думите, които е казала за Джан Heart Hands Clap

# 70
  • Мнения: 3 841
Какво прави този човек?! Grinning Публикация на Тате Гювен в ИГ Grinning Гордее се с децата си!! Heart




А на Демет снимката беше лайкната от Джан, мама Гюлдем, тате Гювен, двете лели Илкер и Джунейт.. абе, цялата рода Joy

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 00:13 от grozdence.

# 71
  • Мнения: 10 920
И мен ме брой към лайк-налите Деметината снимка. Аз също съм от страната на младоженеца Grinning
Ами радват се хората! Виж как ласкаво се изказа тайната снаха за златното дете Stuck Out Tongue Winking Eye

***
Колаж от испанска фенка.
На първата снимка: причината, поради която всички си мислят, че иска да посети Турция
На втората снимка: истинската причина Grinning


Ами, отивай, бе жена! Какво чакаш, колажи правиш Grinning Джан ще те чака всеки четвъртък и петък в Руби, след 22 часа Grinning Grinning

# 72
  • Мнения: 25
хахаха...
Ах, Ели-Мели, няма твой пост, на който да не умирам от смях Simple Smile
Жалко, че само с "Полезно" може да си покаже човек реакцията Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 841
Ооо сега гледайте, какви слухове ще тръгнат .. какви коментари ще има Grinning
И аз лайкнах от страната на младоженеца Grinning
Вече срещнах различни коментари Grinning най- ме впечатли един : Деметка е напълняла напоследък.. Джан я е бил забременил .. Grinning Sweat Smile
Ще си имаме малко Джанче в темата Grinning
Помните ли по времето на РП.. Чичото на Джан ..чичо Ибрахим, не помня сега с какво, дали със снимки или с коментари, ги издаваше нашите постоянно .. Джан му беше забранил да си влиза в Инстаграм Grinning
Струва ми се, че и на Тате ще му бъде забранен достъпа до Инстаграма Grinning

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 00:06 от grozdence.

# 74
  • Мнения: 2 487
Аз сега се обърках - Смятаме, че Джан и Демет са заедно ли? Ще се женят и баща му на Джан го е обявил ли? Нищо не разбрах, младоженец, деца, кой на булката брат...
Щото аз си помислих първоначално, че всички вече се радват да оставят старите глупави клюки зад себе си и да демонстрират, че се уважават и имат добри чувства едни към други. Ама ако ще се женят, да са живи и здрави. Дано да видим роклята

Общи условия

Активация на акаунт