🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 2

  • 47 293
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 157
....В клипа за рекламата на Тюдорс мернах една синя къща, която по спомен беше близо до друго култово заведение, което съм сигурна, че Профи ще разпознае Smiley  
Скрит текст:

.....
Въх, това на Сарафоолу барът ли е? Много замрял и буренясъл нещо. Откакто Емко не ходи там явно са го закъсали. Laughing

Джан щом толкова се умълча, значи готви нещо. И то много необичайно. Щом даже и от обичайната си физическа подготовка не ни пуска снимки. Досега къде гиричка, къде лежанка, къде списъка с упражненията за деня пратен му от тренера, все нещо пускаше. Сега хич. Значи ще го сподели чак когато всичко е сигурно.

# 706
  • Мнения: 3 873
Добро и усмихнато да е утрото ви, рагаци! Прекрасен деня ви, и успешна новата седмица!
Бъдете здрави и се пазете!

Джано си седи и чака.. Злати да му поднесе кафето..
И както виждате, от време на време се провиква.. Ади къз.. нерде си?! : ))

А аз жална .. от ранно утро, стоя и чакам новини.. за нашето слънце!

Стори на Джунейт от снощи.
Казва, че е започнал уроци по италиански.

А моят коментар е: Следваща спирка ... ИТАЛИЯ Sunglasses

Той ... Усмивката му е вълшебна .. Погледът му отразява това, което е ... специално същество ..
И никой не докосва сърцето ти, както той го докосва ..
Когато са специални хората, те остават с теб.. и ти не можеш да се измъкнеш ..
Той те опиянява с неговото смирение .. простота .. доброта..  Просто е СПЕЦИАЛЕН!

# 707
  • Мнения: 41 968
Добро дъждовно утро! Nature Sweat DropsHugTwo Hearts

Гроздее Hug,идва,идва кафенцето! Wink Да ви е сладко! Coffee



Аз съм претръпнала в очакванията,защото не ми е за първи път.
А и отдавна очаквам за актриса проект,така че съм на няколко места! Simple Smile





още от пресата....




Желая ви приятен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover Бъдете здрави! Hands Pray

# 708
  • Мнения: 10 961
Добро утро и от мен! Flowers Tulip

Ден 7: Време за баня със секси Джан Дивит People Bath



***

# 709
  • Мнения: 3 873
  Нашия филм идва! Гответе се ..

Отиваме в Италия .. Още вчера Джунейт си качи на Стори, че учи италиански ...
 Всичко показва, че Джан, Джунейт и Илкерчо се преместват за известно време в Италия ...

Публикация на Maestro Ferzan Özpetek в ИГ, от преди малко.. с надпис:
https://www.instagram.com/p/CIfpduTpSY3/
Поздрави за теб, надявам се, ти, който дойде от далеч
с песните си звъниш в яростните си сърца.
Вие, които давате нови крила на старите мечти,
Вие изпълвате душите с невинни заблуди.
Здравей на теб, о надежда, ще оформиш мечти,
липсва ви перспектива за светло бъдеще,
а пресните рани все още кървят
в тези сухи, разочаровани животи.
По цялата болка, която ще избяга с дъх
като плахо стадо птици без дом,
и блестяща зора с очарователните си цветове,
Време е любовта да информира всички души.

С автоматичен преводач..
Скрит текст:
Selam olsun sana, ey umut, sen ki geliverip uzaklardan
şarkılarınla çınlatırsın efkârlı yürekleri.
Sen ki yeni kanatlar bahşeder eski düşlere,
masum aldanışlarla doldurursun ruhları.
Selam olsun sana, ey umut, sen ki şekil vereceksin hayallere,
aydınlık bir gelecek ihtimalinden yoksun,
ve taze yaraların hâlâ kanadığı
o kurak, inancını yitirmiş hayatlarda.
Bir nefesinle kaçışacak dört bir yana acılar
yuvasız, çekingen bir kuş sürüsü misali,
ve büyüleyici renkleriyle alabildiğine parlak bir şafak,
haber edecek tüm ruhlara aşk vaktinin geldiğini.






И пак от преди малко.. Стори от Джунейт.. Намеци, разни.. Прибавям (повтарям и вчерашното му), където ни казва, че взима уроци по италиански...
 


Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 17:01 от grozdence.

# 710
  • Мнения: 10 961
Ей го! Божественият е изложил пресата и мускулите на корицата на някакво сръбско списание.  Да им завиди човек на сърбите, ще има да четат сериозна литература за Коледа BookGrinning



Джан! Човекът - тяло! Злите езици твърдят, че било лошо да имаш хубаво тяло и мускули. Не може да си хем красив и с тяло на Аполон, хем добър актьор... Добрите актьори са грозни, ниски и с бирени кореми, да знаете! Като нямаш аргументи и почваш да вадиш от торбата с измислиците! Какво лошо има един млад мъж да се поддържа, да е стегнат, мускулест? Вие виждате ли проблем? Да вземе ли Джан да  стане хърба, че да се хареса на хората. Не! Няма нужда, защото хората го харесват! Да, много сме, силни сме и даваме цялата си подкрепа, винаги!

Джан! Човекът - усмивка! Няма друга такава искрена и пленителна усмивка. И след цял ден снимки по сетове, Джан е готов да се срещне със стотиците си фенове, прелетели половината свят,  за да го видят. Да ги прегърне, да им се усмихне, да се снима с тях. Аз друг такъв актьор не зная да има!
Бил участвал само в романтични комедии... Ами да, ще участва. Защото е роден да дарява усмивки и положителни емоции на своите зрители. Защо да я крие тази усмивка зад маската на някой сериозен герой, като може да ни озарява всеки ден в тези и без това смутни времена!



Джан! Човекът - харизма! Или го обичаш, или го мразиш! Няма да спра да го повтарям! Това е актьор - еталон, всеки се сравнява с него. За добро, за лошо, не можеш да си равнодушен!



Не ми обръщайте особено внимание Grinning, налегнала ме е философската муза. Рядко се случва и реших да си излея размислите и страстите.

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 23:31 от Ели-Мели

# 711
  • Мнения: 2 532
Честно да си призная, според мен това, в което го обвиняват зложелателите, а именно, че само в романтични комедии бил участвал, не е вярно. Когато се скараха с Езги, и той отиде в ресторанта на родителите й да говори с нея, сцената започна закачливо, но завърши тъжно. Ей такива моменти от живота най ме жегват, защото кой не е имал любовно разочарование? Много естествено, човешки, без апокалипсис, уж просто един проблем в ежедневието а всъщност - голямата любов си отива, но тихо, безмълвно.
Другото, да редиш сълзи и сополи за някакви фантасмагорични измислени драми за мен е липса на актьорски талант. Защото причините да ги редят сълзи и сополи са толкова далеч от обикновенния човек, толкова измислени, че дори и префърцунено да играят, ние изобщо не го и забелязваме дори. И оттам вече идва клишето - сапунен сериал.
На Джано сериалите са забавни, но и човешки. Героите са ни познати, ние ги виждаме всеки ден в своето ежедневие и затова толкова ги обикваме и на екрана.

# 712
  • Мнения: 41 968
Добро утроо!



Честит празник на всички студенти-бивши,настоящи и бъдещи!!!
Бъдете здрави,упорити и следвайте мечтите си!



300 312 души са се записали предварително за играта Pasha Fencer, която ще излезе на 15 декември!
След като беше официално съобщено, че лицето на играта е Джан Яман, търсенето за нея се увеличи.
https://a.4399en.com/event/en/reservation_pashafencer/pc/tuer.html



За участието на Джан и в Азербайджанската преса



Желая ви красив и позитивен ден! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 713
  • Мнения: 307


Честит празник, момичета и хубав ден. Не е важно какво сме завършили, нито какво работим, щом сме тук всички имаме завършено с отличен, че и с всички степени и титли висше на тема Джан. Дипломните работи са цели пространни теми, но понеже ние сме влюбени и пристрастени в обожаваната и изследвана детайлно наука следването продължава ли продължава. С такава красота вдъхновяваща как да се чувстваме докрай специалисти. Това е развиваща се област, изискваща изучаване за цял живот. Викам вече да спра с вдъхновението обзело ме рано рано и да представя вечната неомръзваща и пристрастяваща тема:




Или казано накратко ДЖАН ЯМАН!

Майтапа настрана, изучих се тука с технологиите заради него, и какво ли още не.💖😀💓

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 09:04 от sonnni

# 714
  • Мнения: 10 961
Добро утро! Kiss

Бате Джано ви поздравява за студентския празник Wear Mortar Board


Ден 8 ни носи усмивка Blush

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 10:27 от Ели-Мели

# 715
  • Мнения: 3 873
Здравейте рагаци

От преди минути.. Ферзан Йозпетек, качи тази снимка в ИГ си..Аааах господин Ферзан.. тии ще ме умориш!!! Joy Cry Joy Cry
Вижте гоо Joy Cry не знам какво да си мисля вечее... Cry Joy

С надпис към нея:
"Никога не съм казвал, че те обичам на някой, когото не съм обичал,
Или никога не е обичал някого и е очаквал нещо в замяна.
Не съм ценил приятелството си и никога не съм поставял граница на любовта си.
Ако го обичах, отивах до края, ако завърших, не се връщах, въпреки че уби.
Понякога бях толкова счупен, понякога може би се счупих.
Но казах, че грешката е човешка.
Простих и поисках прошка.
Някои ми разбиваха сърцето неведнъж, но все пак им прощавам.
Може би са ме осъдили за чистота.
Може би са се подсмърчали вътре.
Но това, което те забравиха, беше това;
Не бях излъган ..!
Винаги са били измамени, но не са могли да го разберат.
Защото те не знаят какво е човешка загуба,
Защото загубата им се превърна в навик.
Никога обаче не съм губил хора.
Просто знаех да се откажа, когато му дойде времето .."

превод: гугъл преводач


При вчерашните намеци на Джунейт.. нямаше как да подмина.. и любопитството в мен надделя. Постарах се да събера малко матерЯл за книгата "Като дъх/дихание" превежда се по различни начини заглавието "Come un respiro", a на турски- "Bir nefes gibi"

Животът тече като дъх. Само осъзнаването на всички преживявания, които ни правят това, което сме, с копнежа за това, което искаме, но не можем.
Докато Серджо и Джована се подготвят да подредят маса от приятели в дома си в слънчева неделя, те изведнъж намират неканен гост: Елза Корти е уморената възрастна жена, която чука на вратите им, идва от далеч от Истанбул.
Елза Корти, която се завърна в страната си след години на изгнание близо половин век, има какво да каже на новите собственици на къщата си, което е по-важно, на сестра си, която не е виждала от години, за любовта на живота си.
Йозпетек води своите читатели на мистериозно пътешествие между Рим и Истанбул, настояще и минало, доминирано от преплетени животи и съдби. Като дъх се плете около тъмните тайни две сестри, които разделят пътищата си със събитие, случило се преди години, докато бяха като плът и нокти, историята разказва за онези, които са в плен на страстите си, онези, които се противопоставят на съдбата, любовта, предателството и надеждата, които години не са изчерпани въпреки всичко.
„Като дъх“ - Интригуваща история и добре забързана ...
Великия Маестро Ферзан Йозпетек


Кратко описание на книгата "Като дъх"
Неделя сутрин в края на юни и Серхио и Джована, както обикновено, поканиха две двойки скъпи приятели на обяд в апартамента си в Testaccio. Те правят финалната подготовка в очакване на гостите, когато непознат се появи на вратата им. Много години преди да живее в тази къща и би искал да я види за последно, той се оправдава. Погледът му изглежда изгубен, сякаш търси някого. Или нещо подобно. Казва се Елза Корти, отдалеч идва и в чантата си държи купчина стари букви, които никой никога не е чел. И това, между анекдоти на приключенски живот и увереност, пълни с носталгия, те пазят ужасна тайна. По този начин се появява отново неизповядващо минало, способно да разбие дори очевидно мирното и почти еднообразно съществуване на Серхио и Джована и техните приятели, отбелязвайки ги завинаги. Ферзан Озпетек, в третата си книга, дава живот на трилър на чувства, в който се преплитат древни и нови истини, пренасящи читателя от днес до края на шейсетте години, от Рим до Истанбул, в последствие от обрати, напред-назад във времето Не мога да повярвам. Коя всъщност е Елза Корти? Защо той напусна Италия преди толкова години, почти бягайки, завинаги далеч от сестра си Адел, към която беше толкова привързан? Страница след страница, страстите, които изглеждаха латентни, след като се развихрят отново, принуждавайки всички да се справят със собствените си чувства, съмнения, лъжи. Настоящето се смесва с миналото, за да разкаже силата на самия живот, което ни кара да правим избори, от които никога не се връщаме назад. Но и да празнуваме - както може само Йозпетек - вълшебен, чувствен и толерантен Истанбул."



Само си го представете този човек.. да ни говори на Италиански.. с неговия тембър.. Heart само при тая мисъл, ми става лошо.. Joy

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 14:50 от grozdence.

# 716
  • Мнения: 10 961
Божественият!!!



# 717
  • Мнения: 3 873
:
Той! Мъжът МАГНИТ..Мъжът МЕЧТА!!

Ле-Леее.. Как гледа.. ОБСЕБВАЩО!! Rolling Eyes Head Band 




Припадайте рагации!!


Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 18:24 от grozdence.

# 718
  • Мнения: 10 497


Страхотен,божествен Джан бей* Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 10 961
А, добър ви вечер!

Чаках детето да заспи, че да дойда официално да припадна по новите снимки на единствения и неповторимия! Облякъл някаква обикновена синя риза и обикновен черен панталон, а то... огън! ОГЪН! Nature Fire
И после ще ми говорят, че Джано сме го харесвали, защото ходел гол! Небрежната ръка, дето е хванала ризата... другата в джоба... ПОГЛЕДА... това е ДЖАН!


Айде припадам:





Общи условия

Активация на акаунт