🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 2

  • 47 281
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 507
Ели, ти така ме успокои, че сега сън няма да ме хване да го мисля чичкото... Ха дано е нещо модерно и да реве щото жена му го кара да става веган..
Чакай съвсем да те подлудя Grinning Забравих да спомена, че накрая в 99% от случаите винаги умира единия от главните герои... Да стискаме палци това да не е героя на Джано Grinning
Предизвестена смърт... Turkish edition. Ще рева и ще бърша сополи, какво да правя. Веднъж хванах някакъв откъс от драматичен сериал, дето главният герой имал кръвна вражда с брата на героинята. И нашият й се обяснява в любов със следните реплики: "По принцип твоето семейство ми е враг и би трябвало да искам да те посиня, да те убия, да те измъчвам" (нямам коментар) "но като видя прекрасното ти лице" (добре, че не е баничка в лицето, че спукана й беше работата)...
Та не е сигурно, за тях драма, за нас - комедия... Ще видим как ще е. Все пак вярвам, че Джано ще мисли за фенките в чужбина и ще направи нещо качествено.

# 691
  • Мнения: 10 942
Днес с толкова новини и изненади, направо е като малката Коледа Tada

Пролет, като каза фенките от чужбина, вижте какъв мил спомен от Италия ми излезе Sweat Smile Много големи... къдрици има тази женичка Hands Clap Но Джано както винаги е железен, гледа напред, по-съсредоточено и от Кубрат Пулев Joy

# 692
  • Мнения: 2 507
Тази девица не беше ли онази, дето го обвини после, че й бил обещал среща, ама не се обадил, и тя милата, чакала, ли чакала изоставена... Бях попаднала на някаква статия италианска, явно и те си я знаят каква стока е и голям смях беше...

# 693
  • Мнения: 27 926
JoyОх ,Джано гледа в обектива ,че я е погледнал силиконовите дини и ша почнат приказките . А Кобрата изкара курс за назидание да си владее емоцийте.


Не е бошлаф сега повярвахте ли ?
Мамашите и да пият не си измислят такива неща.
Журналистката я знам отдавна, като име.

Гроздеее , чакам си коктейла от бара на Йози .

А ,драмата има рев и сополи ,ашк и ,традиции . Надявам се да не е прекалено тежка драма това, което ще се впусне Джан.
Джано умее да разсмива и плаче красиво и бъде лош.

# 694
  • Мнения: 2 507
Ехх, нека да е лош Джано, много лош да е Simple Smile Някой зализан там да реве, нашият да е Злият Simple Smile

# 695
  • Мнения: 267
Момичета, добра вечер и от мен, следя ви с интерес и много ви се радвам на нещата, които пишете, но нямам много време да пиша тук напоследък Simple Smile
Между другото на мен ми се струва, че тази игра е препратка някак си към следващия проект, в който Джан ще участва... Според мен ще е исторически, може и да бъркам де... Това си е въпрос на лични догадки. Simple Smile
Хубава вечер ви желая и бъдете здрави и много щастливи! Simple Smile Flowers Hibiscus

# 696
  • Мнения: 10 489

Flowers Four Leaf Clover Animal Fish Nature Sweat Drops Animal Fish


Bowtie Грешния мистър* Божествения Джан бей*
може да изиграе всичко, за ужас на много
 от лицемерните си сънародници
които не могат да преглътнат таланта,
 визията и успеха му в чужбина.. и не само неговия,
фалшивия морал зад който се крият комшиите, накрая ще им изиграе лоша бизнес шега,
всеки знае..:* турците гледат надолу но.. постоянно мислят за голо*!!
Joy Hands V


Two Hearts

# 697
  • Мнения: 10 942
Добро утро! Heart Decoration

Честит празник на всички празнуващи, ако има такива Animal Fish

Ден 6: Зимни ранобудни птички Animal Baby Chick

# 698
  • Мнения: 41 933
Добро утроо!



Честит празник на всички,които празнуват днес! Flowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus

И понеже е празник на Бургас,градът където живея....моля...Wink
Скрит текст:



Момичета,чудесни новини за Джан сте донесли вчера! Hands Plus1Hands Clap







Желая ви щастлив ден! HugFlowers Hibiscus

# 699
  • Мнения: 2 507
Злате, тук все морски чеда сме се събрали, и аз съм от Бургас!

# 700
  • Мнения: 3 860
Привет момичета!

Честит Никулден, Джанови рагаци! Animal Fish


---------------------------------------------------------------------------------------------

Цял ден се чудя за тази драма.. Каква ще е? Що ще е? Издирих и прочетох на Фарук интервюто, ето какво е казал през октоммври за бъдещите си проекти (снимала съм, защото не може да се копира):

Тук можете да прочетете цялото му интервю, с Бг превод https://tvseriali.bg/interview/taynata-na-moya-uspeh-e-che-sam-p … botata-si-i-chast

-----------------------------------------------------------------------------------

Ето и извадка от интервюто на Джан от Април месец:




Цялото интервю с Бг превод https://tvseriali.bg/interview/ako-uchastvam-v-drama-shte-se-spravya-perfektno

----------------------------------------------------------------------------------------------

Това съм го писала преди дни, търсих си го из постовете, защото си спомних, че съм писала за двата проекта на Фарук..
Цитат
Поредицата "Defne ile Son Gece" по FOX TV!
Сутринта FOX TV даде на Фарук Тургут ключа за канала. Сериалът "Снощи с Дефне", който ще бъде написан от Sırma Yanık, и с режисьор Ömür Atay, подписа договор с FOX TV. Актьорите се пазят в тайна.

Поредицата "Kanunsuz Topraklar" по FOX TV!
Договор в сутрешните часове на FOX TV също дойде от поредицата "Kanunsuz Topraklar". Сериалът ще бъде написан от най-добрият сценарист на Турция Zulkuf Yücel и с режисьор Faruk Teber.


За първия "Снощи с Дефне" : Заглавието е сменено, и каста е ясен..  Сериала се казва "Yaşı 19"/"Възраст 19", с участието на Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ и Hülya Avşar.
http://www.diziler.gen.tr/mehmet-aslantug-ve-hulya-avsar-gold-fi … n-yeni-dizisinde/

За втория "Kanunsuz Topraklar"/"Незаконни земи", статия от днес
Скрит текст:
Телевизионният сериал по Fox, който ще излезе през 2021 г., разкрива нови подробности за беззаконните земи. Любителите на сериалите се чудят каква е темата на новия сериал, актьорския състав и кога ще се излъчи.

В ролите на беззаконни/нелегални земи Zülküf Yücel ще напише сценария за сериала, продуциран от Gold Film, а Faruk Teber ще режисира сериала. Докато работата по кастинга на новата поредица все още е в ход, водещите роли все още не са определени.
Темата за беззаконни земи Историята на източната култура и обичаи ще бъде разказана в новата поредица Беззаконни земи. Поредицата ще разкаже за събитията, станали в земите, където законът и полицията не могат да влязат, доминирани от мафия и аги.
Къде се оттеглят Беззаконните земи? Телевизионният сериал „Незаконни земи“ най-вероятно ще бъде заснет в една от източните провинции. От друга страна, сериалът се очаква да продължи в Истанбул в следващите епизоди.
Кога ще бъдат освободени Беззаконните земи? Очаква се поредицата Lawless Lands да започне да се излъчва през първите месеци на 2021 година. В момента не е ясна датата на излизане на поредицата, която все още е във фаза на кастинг.
https://www.gursesgazetesi.com/medya-tv/kanunsuz-topraklar-dizis … ulari-h45565.html

Още малко подробности, също от днешна статия:
Няма подробна информация по драмата „Нелегални земи“, продуцирана от Gold Film. Поредицата обаче е за Югоизточна Анатолия ... Тя се занимава с историята на източната култура и обичаи там. Сценарият на поредицата е написан от Zülküf Yücel. В поредицата ще бъдат обсъдени събитията в земите, където законът не е въведен от полицията и мафията и агите!
Режисьор е Фарук Тебер.
Поредицата, която все още не е в състав, ще бъде заснета в един от югоизточните анадолски градове. По-късно следващите епизоди ще бъдат заснети в Истанбул.
 
Спряга се името на Uğur Güneş ( Йълмаз от "Имало едно време в Чукурова", скоро напусна Чукуровата..)
На няколко места, прочетох, че това е сериала, по адаптацията на романите за Турският Робин Худ, Индже Мехмед.

Фарук вече действа по тези два проекта.. Ако нашия не влезе в този "Незаконни земи", остава този Италиано-Турският проект.. 10-те епизода.. това също може да е Драма.. Може и да става на въпрос за нещо неспоменавано и ново... Rolling Eyes Rolling Eyes Абе пълна каша е... с много неизвестни.. когато му дойде времето, хората ще ни информират.. ноо, на мен не ми пречи да си чеша клавиатурата с разни  догадки.... Joy Joy

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Джан Яман е на дневен ред, в турската и чуждестранната преса, след като беше обявен за лице на новата игра "Pasha Fencer" в Турция и Близкия изток.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Имайте благословена и спокойна Неделна вечер! Heart

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 03:51 от grozdence.

# 701
  • Мнения: 14 376
Празнично ...

# 702
  • Мнения: 307
Грозде, страхотно проучване пак си ни спретнала, обстоятелствено и с доказателства. Най ми хареса изречението: "Ако участвам в драма, ще се справя перфектно". Успокоих се, не че сме се съмнявали, но черно на бяло да го имаме - знаем, Джан си спазва обещанията. Аз също вярвам, че и драмата ще е на ниво, ще ни държи в напрежение и ще ни изнанада с оригиналността си, изобщо само напред и нагоре върви и да върни нашия Велик Патрон!
Да кажа, поправих си грешката, щото разбрах, че само аз съм изостанала да нямам Инстаграм, та вече официално Джан е + една фенка към 7,7 млн. си последователи. Последвах групите с Джан къде що видях и сега снимки да искаш. Валят отвсякъде. То само това нямах, вече Джан е навскякъдеееееее!:stuck_out_tongue: Красивото му лице е в целия ми телефон, и тук и така. Навсякъде!:sparkling_heart: Нека ми е зле.

# 703
  • Мнения: 2 507
Значи струва ми се, че актьорите в Турция като си хванат един продуцент и работят с него продължително време. Не е като в САЩ, където един проект тук, друг - там. При положение, че Фарук каза, че има подготвени два сериала за Джан и единият е комедиен, летен, най-вероятно става въпрос за Копродукцията с Италия. Макар че аз лично бих се радвала скоро да започне нов дълъг сериал, времево не се връзват:
1) Ако лятото снима комедиен сериал, то има време до лятото за краткотрайни ангажименти
2) Смятаме, че филмът с Ферзан му е в кърпа вързан и най-вероятно ще го снима пролетта (или поне такива легенди се разнасяха)
3) Значи логично остават минисериите с Италия. Това се връзва и с посещението му януари.
Кой знае, де, само си чешем езиците, но аз да си кажа, какво е моето предположение. Смятам, че ще снима първо минисериите, после филмът и на лято - комедиен сериал. Не мисля, че ще задълбава с драма.
Моето желание - да снима сериалът за турския Робин Худ. Много се надявам, просто искам да видя какво ще е, любопитно ми е.

# 704
  • Мнения: 10 942
Грозде, Пролет, възхищавам се на аналитичните ви способности! Браво! Аз мога само да гледам екрана със зяпнала уста и да чакам каквото додИ от Джано Grinning

Айде да кажа, че и на мен ми се иска да изиграе тоя прословут Робин Худ. Там има мегдан за драма.

И една смешна и забавна снимка за лека нощ Grinning

Общи условия

Активация на акаунт