🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 2

  • 47 283
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 860
Хубав е .. ама не може да играе.. не струва! Grinning Така говорят злите/комплексарски/завистливи езици Grinning вече забравих, като какъв го определяха (не съм злопаметна за това!) Grinning ноо, определено, беше свързано с некадърността му Grinning И РП не струва.. не за друго, ами Джано там се излага.. не може да играе!! Мани.. мани, не е за разправяне на какви коментари се начетох ..  Трън им е нашия в очите, все им е в устата.. а и в главата! Joy
Не знам.. мен така ще ме е срам.. да ми личи завистта .. Joy да тръгна да сравнявам Божествения с някой си.. пфф никога!! Grinning НИКОГАШ!! Joy Joy Зевса е НЕСРАВНИМ Sunglasses Joy

Мускулите не му се виждат на новите снимки Grinning не струва и пет пари така! Бръкнал в джобата..пара йоок.. пълна безработица .. дали ще го вземат пак в някой сериал.. Едва ли.. Само с хубост не става! Копчетата трябва да закопчава до горе! Гърдичките да не зеят подканващо.. че актьорлъка така му отива на кино.. Погледа му трябва да е опулен или да гледа в нищото.. Обсебващо като гледа.. не е никакъв актьор! Сексимвол ли е или актьор?! С две думи пълен зян е човека!!

Изобщо не ми припадай Ели.. манекени много (пусни си фешън тв и гледай) ..  трябва не на подиума, а пред телевизора да седи денонощно,  за да гледа колегите си, как се играе!!


Този пък Маестро Ферзан, къде е тръгнал да се занимава с некадърници?! Да знаете.. накрая ще излезе, че имат роднинска връзка.. прегръща го.. целува го.. Grinning Тц, не става на въпрос за работа.. да не е луд човека.. Джано да му окепази и неговите филми.. хахах

Аах как гледааа.. не мога.. ще се тръшна още един път.. кокали вече не ми останаха здрави : ((

# 721
  • Мнения: 2 507
Интересно ми е, Джан каква роля ще играе в новия филм? Има ли информация по въпроса?

# 722
  • Мнения: 41 933
Добро утроо!



Вчера отново сме имали нови снимки с нашия красавчик! Blue Heart Hands Plus1
За ролята му предполагам ще се разбере януари,когато отиде в Италия.







   

Желая ви хубава сряда и бъдете здрави! Hug Two Hearts

# 723
  • Мнения: 10 942
Привет, момичета! Nature Sunny

Ден 9: Езги и Йозгюр Revolving Hearts



***

# 724
  • Мнения: 3 860
Добър ден момичета!


Красивоо....
Чоок саджак! Пожар са двамата.. Горят.. Като са един до друг става експлозия..
Nature Fire

Няма нищо ново около Джан, какво прави този човек, напълно се покри.. Тудорсите, да са живи и здрави, ни подхвърлят по някоя снимка.. ноо, не стига! Илкер и Джунейт наблюдавам, Фарук и Ферзан също.. Трите женски от екипа..  Бирсен, Оя.. Едно голямо НИЩО и от всички тях ..


Сега ме гложди въпроса.. Джано тренира ли, поддържа ли мускулите.. чее, без тях е за никъде : ((
Да се стяга.. да се бъхти по залите, искам го като Аполон в новия проект!!

Вече вместо името му, това емоджи ще слагаме.. Всеки би загрял, че е Той!

# 725
  • Мнения: 10 942
Оп, минавам набързо да ви покажа малко  красота Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 3 860
Оффф Ели Rolling Eyes от тази красота .. вече глава ме боли, като я зърна Head Band направо ми е направила  мозъка на кашаа.. Joy

И аз само минавам набързо, да ви покажа това...........
Погледнете това обсебващо съвършенство.. безмерна и изгаряща красота..
Nature Fire
Припадането е задължително!!
    

# 727
  • Мнения: 10 942
Значииии, щом Елмо взе да припада по Джан, положението е неспасяемо JoyJoyJoy

# 728
  • Мнения: 3 860
Не го знам аз.. кой е този Елмо, детски филми не гледам.. гледам само Турски сериали с чок гюзел абита.. Joy

Ей от този сорт да са.. ама! Sunglasses
Не, че ги много такива де... Joy

# 729
  • Мнения: 10 942
Ааа, Елмо ми е първата любов! Ако трябва да избирам, избирам Елмо! Сори, Джан! Не си толкова хубав...

# 730
  • Мнения: 3 860
ХАЙДЕ СЕГА..МАЛКО ПО- СЕРИОЗНО! : ))


Хороскоп на Джан Яман
От италиански сайт..


Скрит текст:
Джан Яман е турски актьор, модел и адвокат от Истанбул.  Той излезе на преден план благодарение на романтични комедии като Пълнолуние (2017) и Ранобудна птичка (2018-19), което го направи толкова известен дори в международен план.  
Джан е Лъв Асцендент Скорпион, както се вижда от красивата му грива !!!  На Istagram той е последван от повече от 7 милиона последователи, много активен.  Достъпен за всички, той не се свени да бъде сниман и да се срещне с дивите си фенове от цял ​​свят.  
Както обаче Скорпионът иска, той е много сдържан и интровертен по отношение на истинската си същност, която със сигурност не показва на широката публика, която го следва.  Освен това е много сдържан по отношение на личния си живот.
Източник на времето за раждане: Astro.com
 Това е много специална коледна тема.  
Две Stellium са ясно видими, единият в Скорпион, слънчевия знак на Джан, а другият в Козирог, и Великият тригон във водни знаци, който включва сладката му, но противоречива Луна в Риби, която тригонира Слънцето и Юпитер.  
Вярвам, че този аспект е причината за целия му успех.  Той може да бъде слънчев, но и много интровертен, мистериозен и пресметлив (стойности на Козирог).  
Слънцето управлява неговия Асцендент и отразява неговия образ и възприятието, което другите имат за него.  Веднага впечатлява със своята красота и загадъчен чар.
Следователно, Стелиум в Скорпион със Слънце-Меркурий-Плутон се съединява с Марс в Домицил (и Лилит) в Скорпион между III и IV Дом и Венера-Уран се съединява и Сатурн, Нептун, в V Дом, където се намира Частта от Фортуната  и Ерос.  
Тези аспекти отново предлагат ценностите на Лъв, между знаците Стрелец и Козирог.
 Така че той е бил предопределен за артистична кариера, въпреки че следването му е било в съвсем друга област, тази на юриспруденцията, следвайки стъпките на баща си, който, както виждаме от четвъртия му дом, има и е изиграл много важна роля в професионалните си избори.  Бащината фигура присъства / отсъства/ едновременно
(Слънце в 4-ти дом).
 Семейството обаче е подложено на тежка карма, като се има предвид, че IV е в Скорпион - родителите му са се разделили, когато той е бил само на 5 години - и той е изпитал трудности за икономическото положение на баща си, както родителите също искат.  Козирог ценности.  Всяка сфера от живота, където Къщата, чиято върха е в Скорпион, е подложена в течение на живота на сътресения, възходи и падения, звезди и сергии, и тук, в тази Тема, това се отнася до нейното семейно положение.  Чрез тройната връзка Плутон-Меркурий-Слънце (следвайки реда на градусите) можем да разберем как положението му би се подобрило с времето.  
Всъщност Слънцето оставя след себе си онова, което му е наложил разрушителният Плутон от първите години от живота, обуславяйки страховете и мислите.
 За щастие елементите, присъстващи в таблицата, подсказват, че той е човек с желязна воля (Марс в Скорпион, ценности на Козирог, VI Къща в Козирог) и въпреки факта, че баща му не е имал тази стабилност, той не се е отказал и е упорствал в неговите цели
(Слънце на квадрат до Асцендента и срещу Средното небе), като се занимава с обучение и печели стипендии, които му позволяват да учи в чужбина.
 Семейството, представено тук като източник на болка, също е в онзи красив Юпитер в Рак, много защитен, но в същото време кармичен, тъй като е ретрограден и противоположен на планетите си в Козирог.  Знаем, че Юпитер винаги е от полза, но в тази натална карта той е в кармична позиция в Рака (семейството) и предполага голямата емоционалност на Джан и необходимостта от емоционална сигурност и необходимостта да свърши страхотна работа върху себе си, за да преодолее  блок от онези емоции, които произтичат от създаването на семейство, което не отговаря на правилата на обществото (опозиция на Юпитер-Уран).
Конфронтацията с неговите емоции всъщност не трябва да е лесна за този Скорпион от Големия тригон на водата, тъй като практическата равнина, в която да внесе емоциите си (вж. В случая на работата на актьор), може да бъде трудна и трудна за него, защото е твърде  интровертен.  Кармичният Юпитер в 11-ти дом предупреждава, че не се смесва с наркотична среда и трябва да бъде много внимателен към измамниците, към хората, които искат да го експлоатират и злоупотребяват с неговото положение, защото и това е част от наследството на кармичното минало.
 Наблюдаваме, че 3-ти дом от тази натална карта попада във Везни, а Венера, владетелят на Везните, се намира в 5-ти дом в Козирог съвместно Уран-Сатурн-Нептун и срещу Юпитер, което е довело до старт на кариерата в полето  законно и по-късно, също в чл.  
Неговото образование е проучено и усъвършенствано.  Но сърдечните дела са сложни именно поради аспектите на Венера в диаграмата.
 В емоционалния живот има известно разстройство, много разпадания, някои внезапни, а също и идеал за жена, близка до ценностите на Водолея.  Вероятно този тип жени отразява голямото й желание за свобода (VII във Водолей, съвпад Венера-Уран), но може да стане много конфронтационен, когато след това иска да доминира над някой друг, без да му даде свободата, която той самият изисква в любовта.
 Марс през III показва цялата му интелектуална сила и боен дух, а Сатурн в Козирог - голямото чувство за справедливост, също свързано с легалните кръгове.  Управителят на III дом попада в петия дом заедно с Уран, следователно творчески възможности в областта на киното, театъра и сценографията.  
Венера е в Козирог, така че чувствата са подложени на вниманието на разума, когато Сатурн потиска импулсите и страстите (Венера в 5-ти дом) и е съвместно с Уран.  Следователно има тенденция към идеализиране на чувствата с внезапни разкъсвания.
  Този аспект дава магнетизъм в любовта и артистичните призвания, накратко, всичко вече беше решено за него, те просто трябваше да стигнат до правилните транзити.
 Той е обект на мълниеносни удари, но с обръщане на ситуации със студенина и безразличие.
Тези аспекти не благоприятстват спокойствието в сантименталната сфера, а по-скоро точно обратното.
 Както може да се види от диаграмата, през последните години неговият Дом на любовта, V, е имал много тежки транзити, красиви, от една страна, защото са му донесли работата, която върши сега (2014), когато Сатурн предава  нейните планети в Скорпион чрез активиране на Големия тригон на водата (заедно с Юпитер в Рак) Юпитер-Луна-Слънце.  
Петият дом в Стрелец го поставя във връзка с външния свят.  Може да учи в италианския Liceo в Истанбул и говори 3 езика в допълнение към майчиния си език, италиански, немски и английски.  Венера в V наистина е изкуството, дори и да не е в много благоприятна позиция за любов, както е в Козирог.
  В любовта той обича да се изненадва и лесно се отегчава, докато Уран обуславя емоционалния му живот, но ние забелязваме множеството аспекти на неговата Венера, въпреки че е чувствен и страстен мъж във всичко, което прави, съдбата е да има много обрати в  емоционална сфера.  
Сатурн, винаги в 5-ти дом и в съчетание с Венера, е поне в Домицил, но разумът е цар в начина си на работа с другия пол.  
Ще кажем, че той е хванат между два пожара, от една страна в търсене на тръпката и новостта, от друга страна, спокоен, контролиран и по-рационален.
 Присъствието на Нептун в V не предвещава нищо добро за любовни истории.  Той може да се чувства вдъхновен, да търси идеал за жена, която не съществува, да бъде много разочарован, когато открие, че човекът, когото е избрал, не е този, който е мислил, че е.  Това, ако идеализира, ще доведе до лошо събуждане.
 Нептун, от друга страна, също носи измама и предателство.  Емоционалният му живот обаче е много сложен и той е имал много трудни моменти поради транзита на Сатурн в неговия 5 дом (от края на 2017 г., когато Сатурн влезе в Козирог).  Когато докосне наталната Венера, е много вероятно с важна история да се затвори.
Луната в Риби е много сладка, но и тази има скорпионен оттенък, тъй като е в 8-ми дом.  Луна, която й придава пламенна чувственост, но също така символизира разрушаването на семейното ядро ​​и упоритата воля.  Много сложна връзка с жените, произтичаща от фигурата на майката.
 Положение на кармичните възли:
 Северен лунен възел във Водолей в 7-ми дом:
 Азът е много силен за тази душа по пътя към собствената й еволюция.  В предишния си живот тя беше много снобска личност, която искаше само да се разхожда с хора от определено социално ниво.  Това беше човек, който дискриминира, расист, който презираше другите и това е основната карма, която той носи със себе си.  Той придоби силна воля (както вече беше написано, изразена в ценностите на Скорпион-Козирог), определено отношение към властта, което злоупотребяваше само за себе си.  Случва се той да се превъплъти в най-манипулативния от зодиакалните знаци.  Той наистина беше манипулатор без приятели.  В това въплъщение той ще трябва да служи на човечеството като цяло, включително чрез приходите си, да създава асоциации с нестопанска цел или да създава идеалистични групи с нестопанска цел, но липсва практически смисъл, за което ще трябва да апелира към своята леонинова страна, където има  южният лунен възел, неговият творчески 5-ти дом в Стрелец.  Едва ли ще се ожени и ако го направи, ще потърси партньор, който може да доминира.  Тъй като Венера се намира в 5-ти дом заедно с Уран, когато настъпи брак, той със сигурност ще бъде от любов, но зависи от съдбата на Уран и Сатурн.  Вероятен брак с чужда жена.
 Южен лунен възел в Лъв в I House:
С тази позиция можем да мислим, че Джан е живял предишен живот в Италия или във Франция.
 Изоставяне на егоистични нагласи и отдръпване в себе си.  Позицията на възлите по оста VII-I показва колко много трябва да се грижи тази душа в отношенията с другите, като избягва винаги да се поставя напред.
 Изкушението ще бъде силно, тъй като Южният лунен възел се управлява от Слънцето, което се намира в Дома на произхода, на семейството, IV, но това ще бъде работата, която той ще трябва да направи върху себе си, за да разтвори своите кармични дългове, е именно да се откъсне от  произхода му и ходенето сам.  Беше деспот, който използваше и се отнасяше с презрение към другите.  В това превъплъщение той си е дал възможност да играе хуманитарна роля.  Той има възможност да го направи, като има толкова много хора, които го следват и му се възхищават.  Следователно неговата социална роля е много важна.
 Мисия на Скорпиона: Желанието на Слънцето в Скорпион е да изгори и да се отърве от всички нужди на Съществото да се подготви за обновяване на всички нива.  Унищожете и след това възстановете.  Кармата на наталното Слънце в Скорпион включва лишаване от всички материални притежания.
 С транзита на Уран в неговия X дом, в момента той е точно свързан с MC, следващите няколко години ще бъдат луди за Джан Яман.
.  Кариерата му ще бъде много важна и ще го отдалечи от родното му семейство и от създаването на собствено семейство.
  MC Телецът показва желанието да се работи винаги в приятна обстановка, но също така колко важен е имиджът на човек за тези, които го притежават.  Това е звезда, която не може да има някой, който да блести като него до себе си.  Във всеки случай той кара всички около него да изчезнат.
 Трудно е да управляваш мъж с такава харизма, когато си в двойка.  Следващите няколко години ще бъдат решаващи за консолидацията на кариерата му.
Пожелавам на Джан Яман да подобрява актьорската си игра все повече и повече, да избира по-отдадени творби и да продължи кариера в чуждестранни продукции, тъй като го улеснява говоренето на чужди езици.

Признавам си .. не съм го чела! Ноо, може да има сред вас вярващи, в подобни неща... Joy
Аз на Астролози, ясновидци, гадатели, оракули, врачки и такива подобни мошеници .. не вярвам ама хич! Joy

П.П Някой ако го прочете, може да напише, всичко точно ли е за Зевса в хороскопа : ))

# 731
  • Мнения: 10 942
Грозде, признай си, че те мързи да го прочетеш Grinning недей се оправдава с неверие в гадателки Grinning Grinning Grinning

Чак Джано не ти повярва Grinning



Ако някой го прочете, щот мен ме мързи, да ми каже, ако пише нещо за предстояща любов с Водолей, да знам, да се подготвя психически и ММ да подготвя Grinning Grinning Grinning

# 732
  • Мнения: 3 860
Ели не съм хич от мързеливите .. я ми дай книгата "Като дъх" да видиш колко бързо ще я поема.. Grinning Даже и ролите ще разпределя, според написаното Grinning на онези тагнатите хора от снимката на Ферзан бей.. веднага ще им връча репликите.. На Божествения лично ще му ги връча, табики! Blush

Тези дни разчитам на теб.. да направиш един хубав Годишен Хороскоп на Джано!! Знам, че можеш.. и ще е свръх точен! Аз съм зодия Овен с асцендент Лъв (като неговия), включи ме в любовния му живот! Joy Joy

# 733
  • Мнения: 27 926
Грозде ,ти като го копира не прочете ли нещо Joy
 Аз чета хорископи понякога. Има нещо вярно и определящо от звездите.
Омотох се с тези терминологии кой в коя луна е и дом е от планети.
Слънцето управлява неговият Асцедент.

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 22:16 от femmi2

# 734
  • Мнения: 10 942
Грозде, от сега ти казвам, че звездите ми говорят, че го чака изпепеляваща любов с Водолей...  Овена е за по-нататъка Grinning Като ми се яви Овен ще ти кажа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт