Пазаруване от Amazon - тема №91

  • 49 200
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 845
Добре де от склада нали ще рече ползвани продукти?Или бъркам?

Като нови според мен дори има такива,  които въоще не са изпращани и върнати, а по скоро е нарушена опаковката и не са в добър търговски вид.

Аз много го мислех този епилатор, но искам да има и по малката приставка. А за съжаление, другия модел, който е с нея, не се намалява.
Епилатора е перфектен.Имаме го от повече от 2 месеца май ,страхотна работа върши.Купих го обаче нов ,не пречи че няма малка приставка,Успявам да се светна и на горна устна със стандартната приставка.Просто намалявам степента на 1 ва степен и няма проблем.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 042
Здравейте преди време някой беше дал линк за блок за рисуване като комикс, не мога да го открия сега, а ми трябва за коледен подарък, може ли отново ли ка, благодаря
Не съм сигурна, че това търсиш, но аз показах този вид:
https://www.amazon.co.uk/Blank-Comic-Book-Kids-Drawing/dp/179203 … 2C240&sr=8-14

# 692
  • Мнения: 16 871
Гаранцията от склада е 1 или 2 години.

# 693
  • София
  • Мнения: 641
Гаранцията от склада е 1 или 2 години.
2 години!

# 694
  • Мнения: 16 871
Не искам да споря и да слагам удивителни, цитирам:

"""След доста кореспонденция с различните Амазони, мога да поясня следното относно гаранцията на уредите, закупени от складовете:
- amazon.uk - гаранцията на електроуредите е 1 год., предоставяна от производителя, но, при условие, че уредът е закупен от чужбина, в случай на повреда през гаранционния срок, трябва да се свържете с Амазон, които ще окажат пълно съдействие.
- amazon.de - твърдо 2-годишната ЕU гаранция важи и за уреди, закупени от склада, като пак трябва директно към Амазон да се направи рекламацията.
-amazon.fr - увъртат много и нищо ясно не казват, препращат към гаранцията на производителя и контактуване с местен сервиз, но с условието, че нещата от склада "са използвани" и е възможно гаранцията да не важи, затова трябвало да се провери при конкретния производител. На конкретния ми въпрос колко е гаранцията на уреди, закупени от склада, ми отговориха - "no gurantee of these articles as these are Offres reconditionnées. In case if you face any problem with your articles in 30 days so you can simply return us against the full refund." С две думи - "гаранция-Франция"."""

# 695
  • софия
  • Мнения: 25 437
Вчера имах въртележка с една поръчка от английския. Три неща с дата за доставка 26-ти. Тръгнах да я отказвам през формата, само едно нещо можело. Няколко часа по-късно си писах със съпорта - отказаха ми второто, третото не можело. Примирих се, но реших да вляза да пробвам отново през профила и voila, и третият продукт беше отказан.
Не разбрах какво, защо и как. Хубавото е, че парите не бяха блокирани и няма да се разправям с банката. От известно време забелязах, че имат нова политика - при поръчка правят проверка за наличност по картата и ти пращат съобщения ако няма, но дори да заредиш, не я блокират, докато не подготвят поръчката.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Много благодаря.Не са ми признали гаранцията,но може и аз да не съм била настоятелна.Беше преди доста години-поне 4-5.От тогава съм с едно наум със складова техника.

# 697
  • Мнения: 1 674
Купувам складова техника, на хубави цени получавам мн висок клас. При предното намаление на складови стоки си взех апарат за кръвно Омрон, последен модел с опция предсърдно мъждене за 60 евро. В БГ изобщо още не се предлага. А за тези пари пък изобщо никакъв модел на Омрон не може да се купи. Да не говорим за последен...
Сега от настоящето складово си взех кана на russell hobbs, електрическа, с филтър брита за 20 евро. Гаранцията си е 2 г. При това продавач е Амазон... накаква грижа.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Купувала съм много и то скъпи неща от складовете, нямам никакви оплаквания.
Този цитат от първия пост го написах по повод на кореспонденция, която водих тогава (исках да се подсигуря за доста скъп фотоапарат и обективи) - беше още по времето на Вип-овете, така че тези условия са валидни от поне 4-5 години.

Вчера купих телефон от английския склад, супер изгодно Wink

# 699
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Купувала съм много и то скъпи неща от складовете, нямам никакви оплаквания.
Този цитат от първия пост го написах по повод на кореспонденция, която водих тогава (исках да се подсигуря за доста скъп фотоапарат и обективи) - беше още по времето на Вип-овете, така че тези условия са валидни от поне 4-5 години.

Вчера купих телефон от английския склад, супер изгодно Wink

Може ли да споделиш кой модел?

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Понеже отдавна пазарувам от Амазон ,не помня конкретиката на ситуацията.Все пак това са над 10 години падаруване.Но питах мъжа ми дали има спомен.Това ,което той помни ,че е имало проблем с батерията и са ни отговорили, че гаранцията на батерията е 6 месеца на стоки от склада.Може и някъде да пазя кореспонденцията ,но никакъв спомен нямам.Иначе стоки от склада и аз пазарувам,просто съм с едно наум вече.Не налагам мнение-просто споделям.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
В голямо чудене съм дали ми трябва iRobot. Гледах серия 981 и 692. Може ли някой ако има възможност и желание да ми каже какви са разликите освен цената. Първия виждам, че е модел 2018 а другия 2020. Може и на ЛС да не спамим темата.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 07:46 от maya_76

# 702
  • Варна
  • Мнения: 11 340
renydent, възможно е за батерии да има други условия на гаранцията. Hands Plus1

anita_anita, ето този, излезе ми 352 паунда с доставката дотук (в България е на цена 1300 лв.):
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07XLMCQKW/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1

# 703
  • Мнения: 771
Аз имах проблем с телефон от склада на английския Амазон и повече не рискувам. Добре че го пуснах до Бг за да го върна. Беше ползван и върнат, дойде без кутийка, без зарядно, нищо само един телефон и като го включих постоянно се рестартираше. Дано при теб не е така!

# 704
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
anita_anita, ето този, излезе ми 352 паунда с доставката дотук (в България е на цена 1300 лв.):
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07XLMCQKW/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
[/quote]

Благодаря много!

Общи условия

Активация на акаунт