Кухни "Нипо"?

  • 30 325
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 546
Наде, благодаря, за инфото, чакам снимки, сетих се къде е магазина. Кухнята с уредите ли ена тази цена, спалнята с колко голям гардероб е?
Някой да е купувал врати и от къде и с по-нормална цена, че като ги гледам към 250 лв. излиза едната, аз трябва да сложа 5 бр.
не зная как се казва фирмата и къде точно се намира, но ми казаха, че там има евтини врати - по 90-100лв. на иван вазов, някъде но магазина на старс 94. това ми е инфо от началото на лятото

# 76
  • Мнения: 648
Наде, благодаря, за инфото, чакам снимки, сетих се къде е магазина. Кухнята с уредите ли ена тази цена, спалнята с колко голям гардероб е?
Някой да е купувал врати и от къде и с по-нормална цена, че като ги гледам към 250 лв. излиза едната, аз трябва да сложа 5 бр.
не зная как се казва фирмата и къде точно се намира, но ми казаха, че там има евтини врати - по 90-100лв. на иван вазов, някъде но магазина на старс 94. това ми е инфо от началото на лятото

Това цената на врата с каса ли е Thinking, обикновено самата врата е по-евтина, оскъпяването идва от касата Peace

# 77
  • Мнения: 4 546
мисля, че да. не съм проверявала лично, защото се отказахме да сменяме вратите. но това ми го препоръчаха като най-евтиното място в БС

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 10:10 от herelina

# 78
  • Мнения: 953
Наде, благодаря, за инфото, чакам снимки, сетих се къде е магазина. Кухнята с уредите ли ена тази цена, спалнята с колко голям гардероб е?
Някой да е купувал врати и от къде и с по-нормална цена, че като ги гледам към 250 лв. излиза едната, аз трябва да сложа 5 бр.
не зная как се казва фирмата и къде точно се намира, но ми казаха, че там има евтини врати - по 90-100лв. на иван вазов, някъде но магазина на старс 94. това ми е инфо от началото на лятото
Херелина, благодаря за инфото сетих се къде е, ще проверя, но Надето е права, че горе долу цената е такава само на вратата без касата. Цената на касата е колкото на вратата.

# 79
  • при моите любими
  • Мнения: 2 529
Здравейте. Вече и нашата кухня е готова. Има малко довършитени работи (като скриване на тръбата на аспиратора и малко боядисване), но като цяло е завършено Simple Smile
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1882082
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1882084
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1882085

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
cydonia,много хубава и просторна кухня  Peace

# 81
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Cydonia,моля те да ми кажеш кой ти прави кухнята?А ти откъде си?Аз съм от  Силистра и намерих една фирма в Русе която прави МДФ лак.И аз искам моята да е червена.Кухнята ти е страхотна!!!!!!!!Колко метра е дълга?Питам те всичко това,защото ми предстои правене и много мисля как ще стане.........

# 82
  • при моите любими
  • Мнения: 2 529
Много ви благодаря. Ами на фирма Фантастико е от Русе. Аз съм от София но фирмата имат офис тук. Дълга е 5.10м. Първоначално струваше 3300лв но в последствие добавихме 5 стъклни рафта, вградено кошче, вграден отцедник, и допълнитеми механизми на чекмеджета (стопери да не се тряскат), които допълнително я оскъпиха и стана 4700 финално заедно с превоза от Русе и монтажа. Имайки предвид, че в момента (до колкото разбрах) МДФ лак е най-скъп мисля, че цената не е много висока, ако не си сложиш допълнителните механизми. И аз много исках да е червена, дори имаше и много хубаво винено тъмно червено, но с половинката имахме малко спор за тъмното и светлото червено и се съгласих на компромис за сметка на допълните екстри, но и така е супер. Дори не е толкова светла като на сникмата, просто още нямаме пердета и е много слънчево и така е излязло на снимката. Успех в избора

# 83
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ами аз ходих точно във Фантастико,и ми казха,че ще ми се обадят да ми кажат колко ми е цената,но така и не се обадиха.Другият проблем е ,че имат само 2 цвята червено.Тъмно и светло.Аз искам цвета да е между тези 2 цвята.Т.е.нито светлото,нито тъмното.Попитах ги могат ли да ми направят цвят,който аз искам,а та ми казват,че се плащало допълнително за цвят Rolling Eyesпонеже имали плоскости боядисани само в тези 2 цвята #Cussing outЗатова се отказах от Фантастико,и намерих друга фирма/името не се сещам,имам само тел./която ми каза,че боядисвалиМДФ в желан от клиента цвят,и нюанси.... Peace

# 84
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
А,забравих да благодаря на Тилева,но държа кухнята ми да е червена и лак Party

# 85
  • Мнения: 934
Ами на фирма Фантастико е от Русе. Аз съм от София но фирмата имат офис тук.

A би ли казала адреса на офиса в Сф, моля?
Да знаеш слу4айно дали правят гардероби за спалня по поръчка?

# 86
  • Мнения: 207
Аз ще отговоря защото вчера го издирих.В Лозенец е ул Якубица19 тел е 8626023.Това е срещу семинарията някъде навътре в уличките.Незнам какво точно изработват,но щом е цялостно обзавеждане би трябвало всичко.Другата семица ще ги навестя и ще споделя

# 87
  • при моите любими
  • Мнения: 2 529
Да точно там е адреса, а това е сайта и какво предлагат.http://fantastico.orbitel.bg/website/bg/index.htm

# 88
  • Мнения: 934
Благодаря Ви!  bouquet

# 89
  • Мнения: 9 711
Зори, как да се свържа със свекъра ти? Предстои ми да правя кухня.
 Благодаря!!!

Макар и с голямо закъснение най-накрая мога да ви покажа направената кухня:

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 11:17 от zori gb

Общи условия

Активация на акаунт