Кухни "Нипо"?

  • 30 320
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, ако знаех как да сложа снимка  newsm78, щях да ви покажа и моята кухня. И аз да се изфукам малко........ Embarassed

# 61
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря на Jaly за помощта!
Ето я и нашата кухня:

# 62
  • Мнения: 2 863
Много стилно, много ми харесва!

# 63
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря!   bouquet
И на мен си ми харесва и си я ползвам с кеф! Е, вече не е толкова подредена, тъй като целия под е с играчки например  Wink, но пак си е хубава и удобна!  Peace

# 64
  • Мнения: 77
   Момичета, дайте да си направим форум за кухненско обзавеждане!  Laughing
  Исках да ви пратя каква кухня съм си харесала, само че от 2 часа се мъча да я paste-на но не ще!  Sad  Как става номера?
 Нашето място не е за ъглов модел, но тази ми хареса, както и съчетанието на настилките на пода.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Използвай този бутон  при отговор   и там постави адреса на снимката от Пропъртис 

# 66
  • Мнения: 77

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 20:29 от 6nolka

# 67
  • Мнения: 9 706
Момичета, очаквам отзиви за кухнята на приятелката ми, защото я правихме с огромно желание. Не ви ли харесва?


Най-накрая намерих време да пусна обещаните снимки:



Кухнята на 6nolka е стархотна  bouquet, но за съжаление не разполагаме с толкова място.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
На всички кухните са страхотни,защото са правени с желание и са нови ! И аз чакам деня,в който ще се разпореждам в една хубава,голяма и удобна кухня. fingerscrossed

# 69
  • Мнения: 648
6nolka, много красива и стилна кухня, браво Peace

На всички кухните са страхотни,защото са правени с желание и са нови ! И аз чакам деня,в който ще се разпореждам в една хубава,голяма и удобна кухня. fingerscrossed
Скоро, скоро Heart Eyes

Моята половината е венге и понякога ми действа много "агресивно".Да не говорим пък как се подържа туй венге ooooh!
Харесвам мебели от венге, но само на картинка Crazy, опитаха се да ме убедят поне на гардероба в спалнята да ми сложат малко венге Whistling, но се "преборих" с консултанта Flutter
Още повече, че цветовете съм ги съобразила и с фън шуй Hug

Давайте още кухни Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 3 537
Много хубави кухни,момичета! Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 893
аз ще правя ремонти на пролет в къщи , като се поочовечи щерката  Laughing
имам голяма стая но се чудя кухнята дали голяма да я правя или само бокс, както си беше до сега  newsm78 като измислим модела ще пусна и аз снимки  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 712
Свекърът ми в момента прави кухня на моя приятелка. Ще е по формата на буквата "П", като едната част ще разделя с бар плот кухнята от хола. Според мен е доста голяма, защото разгъната ще е дълга 6.60 м.Но ще е готова след месец. Ако имате търпение ще ви пусна снимки.Това е само проект. Съжалявам за лошата снимка.  bouquet


Зори, като гледам скицата, много ми прилича на моето разположение. И аз имам подобна идея за кухня.

# 73
  • Мнения: 712
Я да видим как работи схемата:

Аз си харесах тази кухня на Айко

# 74
  • Мнения: 712
Ако ви кажа от колко време чертая, вече ми се повдига. И колкото повече гледам, толкова повече не мога да се реша  - или не ме устройва цената, или качеството.
Накрая сигурно ще избера най-тъпото. Вече нямам нерви, а тепърва започваме да обзавеждаме. Още не сме решили какви ще са цветовете, та камо ли нещо по-сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт