Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 28

  • 39 603
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey

Перфект, следях аз до едно време Вавилон, но понеже не остава време и го оставих на изчакване.

Докторите са наистина добри и като сценарии , и като игра, и като режисура.

Ябълката се повтаря, но го правят много елегантно - с идеята ,че всичко в живота се повтаря : ) . И по-добре така от колкото да измислят небивалици.

# 31
  • Мнения: 41 680
Ето и рейтинга ....паднал е в трите групи...държи 2-ро място...

Total / 2 / 7.68
Ab / 2 / 7.45
Abc1 / 2 / 7.93







▪TOTAL:

1. #ОднаждыВЧукурова - 9.74% (-0.29)

2. #ЧудоДоктор - 7.68% (-0.71)

18. #НоваяЖизнь - 1.88% (-0.56)

▪АВ:

1. #ОднаждыВЧукурова - 7.98% (-0.73)

2. #ЧудоДоктор - 7.45% (-0.60)

13. #НоваяЖизнь - 2.10% (-1.11)

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Е , няма нищо - пак си е добре рейтинга.

# 33
  • Мнения: 9 530
Здравейте дружки Hug
ЧД -Добър е рейтинга за сезон 2 , а и наистина малко в повече идват на хората болниците Flushed
ЗЯ -Не знам дали сте на моето мнение ама тази майката на Йълдъз ми е противна Grin

# 34
  • Мнения: 6 588
Привет, мили дружки!

Злати Перфект  Боби Фили Танче

И аз не се притеснявам за рейтинга на  „ДЧ“. Рейтингите не са това, което бяха, а и техния си е нормален. Да му мислят новите сериали, че вече много трудно се пробива, но и не е невъзможно.
Снощи не можах да гледам, как беше серията?

Хубаво се е уредил сина на Шевалка с роля в сериал, при това рейтингов.
Не знам дали това му е сефтето, но дано има успех момчето.

Ето я мама с двамата си сина - реален и сериален.

            

Йълдъзка в жълто като патенце в тази рокля.

              

Рускините дискутират какъв край на сериала искат.
Имат интересни предложения. Ето едно от тях.
Ендер е начело на холдинга, Кая с куфарите и глупавия си син в Лондон, а Шахика, в психиатрията или в затвора. Халит в гроба, а Йълдъз е с Керим. Лила отново е с Емир.
Джанерко, милия пак са го пропуснали в навалицата. Жив да го ожалиш…
А Мерт аз предлагам да се освести в някакъв момент и да ликвидира Шахика.
Оказа се, че има капацитет. Трябва да си намери майстора тази жена рано или късно.

Какво ли ще правят нашите на тази яхта, на която снимат ме гложди.
Сигурно е новата яхта на Халит, за която споменаха, че е придобил заедно с новата къща.
Време е да се похвали с нея.

Пожелавам ви приятен петък с едно много сладко ЗейАл клипче!Flowers Four Leaf Clover



https://www.youtube.com/watch?v=NB-pvRTnfmA

# 35
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Особено напоследък Фили я направиха много неприятна Асуман.
Като махнаха Зейнеп и трябваше да има някой до Йълдъз и така образа на Асуман стана по-важен. Сетих се, че и с бащите на Зейнеп и  Йълдъз смотаха работата и не я развиха.

# 36
  • Мнения: 41 680
Добро утро! HugHeart



ЧД



33 еп. с руски субт.
https://turkru.tv/chudo-doktor-33-seriya.html?utm_source=turksin … btitry_turksinema
или тук-http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/205 … sskom-yazyke.html





ЗЯ

Еда е получила награда,но не съм търсила за какво...снимките са от ТТ

https://twitter.com/roysirubin1/status/1317209439502585856



И пак имало спор м/у Шевал Сам и Талат Булут...новината е от вчера...
❗❗❗СЕРИАЛ "ЗАПРЕТНЫЙ ПЛОД"💥💥💥
Раздор между Шевваль Сам и Талатом Булутом разгорелся вновь!
Скрит текст:
❗❗❗СЕРИАЛ "ЗАПРЕТНЫЙ ПЛОД"💥💥💥
Раздор между Шевваль Сам и Талатом Булутом разгорелся вновь!
После штормов первого сезона за кулисами сериала "Запретный плод" на съемочной площадке проекта два сезона царило спокойствие и взаимопонимание. Герои Талата Булута и Шевваль Сам, Халит Аргун и госпожа Эндер к 80-й серии смогли мирно работать и общаться, но этот штиль не мог продолжаться вечно. Накануне ремейк вновь попал на страницы таблоидов с новым скандалом все тех же героев. Причем дело едва не дошло до драки. Блогеры с удовольствием пересказывают подробности происшествия. По их информации, сразу три женщины истории: Шаахика (Несрин Джавадзаде), Йылдыз (Эда Эдже) и Эндер (Шевваль Сам) разозлились на Халита (Талат Булут). Актер "слил" новость о грядущей свадьбе госпожи Джавадзаде в прессу. Госпожа невеста была в ярости, и чуть не выцарапала обидчику глаза при поддержке своих подружек. Продюсер - Фатих Аксой был вынужден вынести господину Булуту строгий выговор.

Желая ви щастлива събота! Flowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus

# 37
  • Мнения: 934
Добро утро Дружки,:hibiscus:

                                       Фили, права си за Асуман, направо е противна, всъщност аз никога не съм я харесвала,
                             прекалено е меркантилна, нагла и на моменти даже отвратителна. Да пази Бог да имаш
                             такава майка, която твърди, че трябва да пази детето си, защо не беше на страната на Халит,
                             когато беше беден и живееше при Саткъ?
                                        ДЧ последните преведени серии ми харесаха, тази лигла Белиз много ме ядоса заради
                             бебето на Кавълджъм, много сбъркан човек и прекалено обърнат към себе си. Иначе рейтинга
                             не е зле според мен, аудиторията при комшуто е много раздвоена при наличието на толкова
                             нови сериали, има много , но дали са толкова стойностни. Ама и турците започнаха да ги
                             правят на кило, а и всеизвестен факт е, заради количеството започва да страда качеството.
                                         Нашата миньонка в Селджуците много ми хареса , според мен стайлинга й беше перфек-
                             тен, пък и с кавалера много си пасват, чудесна двойка са. Успях да изгледам 1-ви епизод, дано
                             скоро да успея да продължа.
                                         Момичета, благодаря ви за споделеното, добре, че ви има, радвам се на всяка ваша
                             снимка, информация и мнение, хубаво е човек да се вслуша и в мнението на други, аз лично
                             винаги намирам нещо, което да ми хареса в едно друго мнение макар и да е далеч от моето.
                                        Злати, много ми хареса снимката на Еда с колата, на Дъгичка клипчето, въобще, доволна
                             съм, че ви намерих и, че участвам в темата и мога да споделя нещо тук.
                                        Перфектче, така е животът е синусуида, докато хората си мислят, че са на върха изведнъж
                             те приземяват и не ти се позволява  много да се самозабравяш. Лично аз май съм ви разказ-
                             вала, че най-важното нещо на този свят е МЯРКАТА във всичко. Никога не си разрешавам да
                             да го забравям, но тази година за мен и семейството ми беше тежка, но както сме преживяли
                             и други сътресения, така ще преживеем и това. Да ни даде Бог живот и здраве това е най-важ-
                             ното, ще се справим. Иначе сме добре, не мислим за това и живеем живота си с положител-
                             ност, какво ни остава друго, то всъщност нищо не зависи от нас.
                                         Желая ви един спокоен и слънчев week end , бъдете здрави и се пазете.Heart

# 38
  • Мнения: 6 588
Привет, дружки!

Злати Боби Танитка
Благодаря за споделеното!

Наградата на Еда Едже е за най-добра актриса.
Браво на нея, заслужава го.

Това за Талат  Булут и новия скандал на снимачната площадка според мен този път е пълна фантасмагория. Поне така ми се струва. Имаше наскоро едно забавно видео от сета, в което Талат и Несрин танцуваха между снимките страстен танц.
 
Намерих го. Ами забавляват си се хората.

https://vk.com/video-129812063_456242507

После четох пак нещо че по повод на въпросното видео жълтурковците питали Талат има ли нещо между тях двамата. Странен въпрос, при условие че човека е женен, на който той отговаря с някаква шега в типичния му стил, че тя ще се жени и да не го питат такива работи. И ето ти „новини“ за псевдо блогърите, които генерират трафик с подобни измислици. А и Талат е доста добра почва за подобни сплетни заради предишните скандали. А въпросният блогър Адолф е известен с лъжливите си „новини“. Така че аз лично не вярвам и продължавам да си гледам сериала с кеф.

Като стана реч за Талат/Халит, вчера прочетох, че до 2-3 серии сме щели да го видим в инвалидна количка. Интересно дали това ще доведе до рязък спад на интереса на дамите към него, или напротив, ще се увеличи интереса, за да му вземат богатството. Но може и да не е вярно това.

Асуман и аз не я долюбвам. Ами то едно и също при нея. Пари и богатства, само това й е в главата. То вярно, че трябва да има някой около Йълдъзка, но поне да й измислят нещо друго, това ни втръсна.


Вижте преди една година Халитджанчо какъв бонбон е бил.
Порасна пред очите ни това детенце.

              

И малко архивни кадри с Еда.

            

            

            

            

            

          

Ще изчакам превода на нашите момичета на „Доктор Чудо“, за да му се насладя напълно.
Но Белиз на снимката, която е сложила Злати с тези бебешки списания, които размахва пред Ферман ми е като гротеска. Що ли ме дразни тая жена толкова много….
Може би защото са ми много симпатични Ферда и Ферман и усещам искрите, които прехвърчат между тях и ги искам заедно…
И това ще стане, ще видите.

Хубава събота, момичета!

# 39
  • Мнения: 41 680
Привет! Hug

Таня HugTwo Hearts

Новите снимки за 81 еп. на ЗЯ..на сайта не са качени..от ТТ









и озета...


превод....
Разривът между Ендер и Йълдъз засяга всички. Шахика ще се опита да се доближи до Йълдъз. Асуман прави всичко, за да могат Халит и Йълдъз да се оженят възможно най-скоро, но Халит има свой собствен план, за който никой не знае ...

още снимки се появиха....







Приятен следобед! Two Hearts

ПП докато пиша изскочи поста на Дъга Hug....благодаря за споделеното...

# 40
  • Мнения: 9 530
Момичета Hug
ЗЯ -Току що прочетох при рускините ,че Халит ще умре , а Гьокхан напуска сериала също . Не знам дали е вярно , но и блогърката Бирсент А. говори за промени . Дано не е вярно или искат до НГ да го спират ...
ЧД - и аз , Дъгичке искам Ферман с Ферда ,а не с '' умрялата '' Белиз Stuck Out Tongue Winking Eye
Боби , подсещам за колажа Grinning
Снощи гледах 1 еп.на новия сериал на Толгахан С. Дума на честта . Много интересна източна приказка , даже в Бейрут ( нашия град Simple Smile ) се развиваше част от действието , но рейтингите са катастрофални Cry

# 41
  • Мнения: 6 588
Леле,  Фили, дано не се окаже вярно, макар че новините на  Бирсен рядко са партенки.
Интересно какъв би бил сюжета на сериала без Халит и Керим.
На кучките трябва друг кокал да им подхвърлят, че да има за какво да се скубят, ама това ще е друг сериал.
Дано поне Халит да успее да се ожени за Йълдъзка преди да умре, че иначе зле им се пише на всичките му отрочета. Да видим дали е вярно.

Пишат, че нова актриса ще врезе в сериала като бавачка на Халитджавчо.
Актрисата ни е позната като Катя от "Забраненият плод" преди години - Уфук Каплан.


               

Явно вече е на сета, но е поостаряла.

           

# 42
  • Мнения: 41 680
Добро утро!



Момичета,днес съм именничка,та да ви почерпя. Wink

Скрит текст:

Таня Hug Дъга Hug Фили Hug,интересни новини сте донесли вчера!
Има нещо според мен!Талат може би е пожелал да напусне сериала заради пандемията,нали го правиха операция лятото.Както започнаха да се увеличават случаите и за това.А Гьокхан ако напусне за Мерт(забравих името на актьора) нищо не пишат.


https://www.instagram.com/p/CGcuYRlJ9NM/?utm_source=ig_web_copy_link



От Еда Едже:
Това съм аз,, когато прочетох сценария за епизод 85
✔ В епизод 85 Талат Булут и Гьокхан Алкан напускат проекта.
https://vk.com/feed?q=%23YasakElma&section=search&z=vide … _-1657033_2876729







Желая ви щастлива неделя! Two HeartsFlowers Four Leaf Clover

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 09:42 от Zlatina3

# 43
  • Мнения: 934
Добро утро Дружки,

                                           Злати, Фили, Дъгичка, интересна информация сте донесли, ако Талат Булут напусне и
                         аз мисля, че е заради пандемията, Керим той пък защо? Поредното мислене на СЦ, ами те си
                         знаят, само дето си  мисля Кучките крилати какво ще правят, за кого ще се борят горките,
                         остава само Мерт за него ли? Жалко само за Кая и Ендер, там имаше любов и уважение, но
                         СЦ не позволиха в сериала да има нещо добро. Казах нещо за Ендера, което никога не съм
                         мислила, че ще кажа, но всъщност отношенията Ендер- Кая бяха единственото добро в
                         сериала, всичко останало беше лошо.
                                            Да пожелая на Злати да й е живо и здраво името, още дълги години да публикува в
                         темата, внуците да я радват и да дочака правнуци, целувки от мен мило Златенце KissFlowers Hibiscus
                                             Приятна неделя  Дружки. Да ви е слънце в душите Nature Sunny

# 44
  • Мнения: 1 571
здраейте и от мен. хубава тема

Общи условия

Активация на акаунт