Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 74 956
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 50
Момичета, някоя от вас ползвала ли е този шампоан?:
https://makeup.bg/product/30867/
Има много добри отзиви в сайта, но се притеснявам дали при по-продължително използване не се наблюдават неприятни последици.
Имам силен косопад от 2 месеца насам, косата ми изобщо не е гъста и този косопад още повече влошава състоянието и.
Ако не сте изпробвали този или не сте доволни, приемам и други предложения за нещо, което да ми помогне. Relaxed

Аз го имам заедно с балсама - не са лоши, миришат ужасно обаче (нещо като катрани, гори и непроветрени стаи). Като че ли понамаля падането на косата, когато ги ползвах активно. Много е важно да разбереш причината за косопада, в много случаи няма как да повлияеш само с шампоан и маски.

# 46
  • Мнения: X
Най-доволна съм от маската за коса на Agiva, тази зелената и съм е научила от тази тема. Преродих се с нея, така никога не съм си усещала косата - гладка, мека.
Наскоро взех една на revuele - oil therapy
Скрит текст:
Може би и нея съм е видяла от тази тема, но е на път да ми измести другата от най-любими маски Grin
Иначе и моята коса е като на Let.it.be. Тънка, суха и бързо ми се омазнява в корените. Тези маски не ми утежняват в косата в никакъв случай.
За балсам в момента ползвам тази на Pantene
Скрит текст:
От скоро го ползвам, за сега нищо лошо не мога да кажа. Върши си работата супер и се съчетава добре с маската ми. Ухае много приятно.

# 47
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Агива с маслина е страхотна, да. Жая с какао също, поне на моята суха, гъста и с дебел косъм коса.
Масло от репей слагам, но внимателно, защото омазнява доста. Стоя час или два и измивам. Резултатът е гладка коса, без сухота.

# 48
  • Мнения: 5 832
Най-доволна съм от маската за коса на Agiva, тази зелената и съм е научила от тази тема. Преродих се с нея, така никога не съм си усещала косата - гладка, мека.

Тази ли?
https://shop.lillydrogerie.bg/kosa-maslina-500ml

# 49
  • Мнения: X
Да, аз е имам в старата й опаковка. Явно са е сменили, не знам дали има разлика сега.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 4 685
Маската с масла на Ревюел аз съм я хвалила и пак ще я похваля. Simple Smile Стана ми абсолютен фаворит, прави косата много хубава - жизнена, оформена и плътна. Друг фаворит ми е маската на Балеа с овесено мляко, която от няколко месеца я има в пълноразмерна опаковвка, преди беше само в еднократни опаковки. Много е хубава и маската на Гарние с маслина от серията Ботаник Терапи /с предишно име Ултра Ду/. От същата серия и маската с авокадо е хубава. На Агива с маслината също имам, но при мен не се отразява много добре като че ли. Решила съм да си взема и на Елсев с косос и другата с жожоба, но не знам кога ще стане, много маски съм наредила по рафтовете.

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 14:27 от marzeliva

# 51
  • Мнения: 3 729
В издирване съм ма маска за коса. Препоръчате ми някоя на Елсев или Гарние. Храните много ги харесвам и не съм пробвал тази с алое и Макадамия.
На Елсев кои са хубави?
Приемам предложения. За нормална и боядисана коса, хидратиращи търся предимно, но може и някоя протеинова.

На Гарние ползвам маската от тази серия с маслата:
https://remedium.bg/garnier-fructis-wonder-butter-podhranvashta- … -h300-ml-144066/p
Към момента ми е фаворит, подхранва и прави косата мека, без да утежнява.

Не е лоша и маската от оранжевата серия:
https://miraonline.bg/index.php?route=product/product&product_id=786

Зелената на Агива и аз харесвам, напомня ми на едновремешния балсам Импресия.

Косата ми е боядисана, суха и тънка. На друг тип коса сигурно няма да се отразят добре.

Отбелязвам си маската на Ревюел с маслата и ще я пробвам някой път.

# 52
  • Мнения: 18 552
A какви са ви мненията за това?

# 53
  • Мнения: 526
Не съм го ползвала.Аз също имам косопад и се засилва есен ,и пролет.В момента мажа скалпа с масло от репей.Даже и пърхота ми намаля от него.А за шампоан в момента използвам Саяс  и нямам търпение да свърши вече.😁
А косопада намаля ли ти от него?
Намаля.Искам да те предупредя,че ако спазваш диета или си си променила нещо в ежедневието,тревога,нерви те също се отразяват на косата.Ако си взимаш такова масло преди да го сложиш на скалпа го пробвай на ръката си.Да не се окажеш алергична.

# 54
  • Мнения: 1 201
Здравейте, имате ли впечатления от продуктите за лице на Marion? Серумите и кремовете им хубави ли са Simple Smile

# 55
  • Мнения: 15 313
Техни кремове не съм ползвала, но от серумите им съм много доволна.

# 56
  • Мнения: 6 549
И аз попитам за препоръка докато сме на темите за маски - зарибихте ме за тази зелената на Агива, но гледам, че тя е за суха коса. Моята коса (откакто я боядивам) вече не се омазнява толкова в корените, но пък за сметка на това е леко суха в краищата. Всеки път се чудя продукт за боядисана коса ли да търся, за тънка ли, за подхранване ли? Thinking
Иска ми се просто да е мека, подхранена и да ухае добре.
Какво ще препоръчате? Виждам, че от Агива има лилава  - за всякакъв вид коса.

Здравейте, имате ли впечатления от продуктите за лице на Marion? Серумите и кремовете им хубави ли са Simple Smile
Бях ползвала серум с хиалуронова киселина за лице, закупен от ДМ тогава на промоция. Много лек и приятен, хареса ми, но не съм ползвала с дългосрочен аспект, т.е. изхабих само 1 опаковка.

# 57
  • Мнения: 1 201
Много ви благодаря. Ще си поръчам серум и крем за лице. До скоро използвах серум на The ordinary, но ми се появиха доста пъпчици, а имах изключително чиста кожа.

# 58
  • Мнения: 3 729
VIP, Агива имат две лилави, едната с лавандула, другата с чесън. Не съм ги пробвала.

Емили, на Марион съм ползвала серумите с колаген и хиалурон - не са лоши, на моята много суха кожа бяха леки и приятни. На The Ordinary си бях поръчала сквален - ами, опъпчваше ме след два-три поредни дни. Не ми се мисли на нормална или мазна кожа как би подействал.

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 12:38 от Дидичка

# 59
  • Мнения: 5 832
Възможно ли е серум с витамин С да ме опъпча? Два пъти го слагах и ми излязоха две пъпки отстрани на носа, а никога не са ми излизали там, както и една на брадичката.

Общи условия

Активация на акаунт