Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 74 919
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Възможно ли е серум с витамин С да ме опъпча? Два пъти го слагах и ми излязоха две пъпки отстрани на носа, а никога не са ми излизали там, както и една на брадичката.
Възможно е, но е възможно и да е почистване на лице. Зависи какви са пъпките. Ако са 1-2 няма проблем, но ако започнат масово 5-6 или повече е от него и не ти се отразява добре.

# 61
  • Мнения: 1 000
Здравейте,това гелче за очи на Simple е страхотно,цена 2.69 £,не знам дали се продава в бг,това е англ.марка,евтина и много хубава за цената си,която варира до 5-6 £ максимум,но на разпродажба пада до 2-3.Хубава вечер.

# 62
  • Мнения: 181

Мнение за този шампоан ?

# 63
  • Мнения: 176
Здравейте,
Известно време не бях чела темата и сега наваксвам, та в предната тема се коментираше нещо за подходящите цветове от ББ крема на Миша.
Аз специално си поръчвам фдт-и главно онлайн, и за да избера правилния цвят използвам този сайт:
https://www.matchmymakeup.com/

Въвеждам фдт/ББ крем, който в момента  използвам и ми е ОК като цвят и сайта ми показва кой цвят от фдт-а който съм набелязала е най-близък.

Малко късно се включвам, но се надявам да е полезно за някого.

# 64
  • Мнения: 99
околоочен крем с магданоз на ziaja
единственият от който видях резултат на ден 2
преди това ползвах /и все още ползвам/ Dream Skin на Dior и почти нищо,,..,,

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 23:33 от event horizon88

# 65
  • Мнения: 2 620
Здравейте,това гелче за очи на Simple е страхотно,цена 2.69 £,не знам дали се продава в бг,това е англ.марка,евтина и много хубава за цената си,която варира до 5-6 £ максимум,но на разпродажба пада до 2-3.Хубава вечер.


Точно това не съм го виждала в България, но и аз съм си го купувала от Англия. При мен нищо не направи, беше като чиста водица - очаквах поне хидратация, ама нейсе.

# 66
  • Мнения: 99
да не забравя да похваля антицелулитния гел на Дева,купувам го за n-ти път и винаги се връщам към него след пробване на нещо друго

# 67
  • Мнения: 277
Има ли доволни от серията на Лореал за масни корени и сухи крайща?
Изсушава ли крайщата?

# 68
  • Мнения: 306
да не забравя да похваля антицелулитния гел на Дева,купувам го за n-ти път и винаги се връщам към него след пробване на нещо друго


По-доволна ли си в сравнение с хваления на Кройтерхоф?

# 69
  • Мнения: 99
знам че Кройтерхоф загрява и пари,което хич не е ок за кожата,а и аз лично не харесвам подобни усещания по кожата,едва ли заради това продукта върши повече работа

# 70
  • Мнения: 1 381
Има ли доволни от серията на Лореал за масни корени и сухи крайща?
Изсушава ли крайщата?
Един от любимите ми шампоани, както и този оранжевият за дълго коса. При мен изсушаване няма. Редувам си ги, макар че сега съм на вълна Доори и тези ги оставих на страна Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 28 478
Аз съм много недоволна от него точно заради сериозното изсушаване на краищата.

# 72
  • София
  • Мнения: 405
И аз го харесвам. Случва се при системно ползване да удължи усещането за чиста коса с ден. Никога не ми е пресушавал крайчетата, но аз задължително ползвам маска и балсам.

# 73
  • Мнения: 176
Има ли доволни от серията на Лореал за масни корени и сухи крайща?
Изсушава ли крайщата?

Един от любимите ми Шампоани, но маска/балсам с него са задължителни!

# 74
  • Мнения: 2 584
Аз съм много недоволна от него точно заради сериозното изсушаване на краищата.
За пресушаване на дължините не си спомням, но много бързо ми омазняваше корените.

Общи условия

Активация на акаунт