Изхождане при новородено

  • 1 132
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте мами. Бебето ми на 4 дена и от вчера не се е изходило. Още сме в болница, лекарите казват, че не се храни добре. Кърмя и дохранвам с адаптирано мляко пак не помага. Моля за съвети , какво да правя много се притеснявам.

Последна редакция: чт, 15 окт 2020, 23:30 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 492
Щом още сте в болница , би трябвало неонатолозите да се грижат за бебето. Ако дохранвате, няма как да не се храни добре, поне според мен. 24 часа не са дълъг период без изхождане. Спокойно

Здравейте мами. Бебето ми на 4 дена и от вчера не се е изходило. Още сме в болница, лекарите казват, че не се храни добре. Кърмя и дохранвам с адаптирано мляко пак не помага. Моля за съвети , какво да правя много се притеснявам.

# 2
  • Мнения: 2 266
Моят син беше така.Оказа се,че е роден с удължено черво.Нека го погледнат докато сте още там.

# 3
  • Мнения: 8 802
докато си в болница лекарите са отговорни за бебето. Ти използвай времето да се цедиш, да спиш, за да успееш да кърмиш. Знаеме си как в болниците, за да нямат проблеми, 'насочват' бебетата към АМ. Когато е живото спасяващо съм съгласна, но иначе, не.
Няма по-добра храна за твоето бебе от твоята именно кърма, да знаеш.
Кърмата е на принципа "търсене -предлагане" - колкото повече излиза, толкова повече произвеждаш.  Трябва и да спиш, да си спокойна.  Използвай времето в болницата да се научиш да кърмиш. Там имат и везни и мерят колко са наддали бебетата. Давай на лекарите изцедена кърма, с нея да го хранят, не с АМ.

Общи условия

Активация на акаунт