Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 024
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Е ся вече та разбрах Joy Туй за губернаторЯ#тешмиказваткодапрая

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Любимата конфигурация от три пръста, с преобладаващ среден.Innocent

# 707
  • Мнения: 28 553
Иринито, много ме заинтригува с тези почистващи гелове, ще взимаме от Инджи каталога. Ей като чуя за лъскане и чистене сърцето ми пресача два такта....божеее!

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иринито, много ме заинтригува с тези почистващи гелове, ще взимаме от Инджи каталога. Ей като чуя за лъскане и чистене сърцето ми пресача два такта....божеее!
Дори ще дойде да ни ги донесе Wink

# 709
  • Мнения: 28 553
Иринито, много ме заинтригува с тези почистващи гелове, ще взимаме от Инджи каталога. Ей като чуя за лъскане и чистене сърцето ми пресача два такта....божеее!
Дори ще дойде да ни ги донесе Wink
Не може да няма он лайн каталог?

# 710
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Иринито, много ме заинтригува с тези почистващи гелове, ще взимаме от Инджи каталога. Ей като чуя за лъскане и чистене сърцето ми пресача два такта....божеее!
Дори ще дойде да ни ги донесе Wink
Не може да няма он лайн каталог?
Ама ти май не щеш да почерпиш Инджито чернокоп и да дойде да ти ги донесе 😂🤣🤣🤣 Прекрасна снимка 😍🥰
Деми, направо ти разбрах неизказаната мислА 😉
Скайче, завид за  изчезването, чакаме снимки 😘

# 711
  • Мнения: 28 553
Деско, искам да дойде, ама дали ще се реши предвид обстановката... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 712
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Демоууу, много та обичкам...❤ Четеш ми мислите относно коРдорите и къртичините (това, докато го четях, един паСиент тъкмо влизаше и аз му викам сядайте и той, както всички почти, сяда на стола за придружители, но аз му викам, не не, на СТОЛА седнете, 😁😁, та, като прочетох къртичини, тъй са изсмях и изцвилих, че той направо са уплаши, само дет не избяга 😁😁, а беше само за контролен преглед).
Вчера наистина се почувствах кофти.... заради детето... и въобще за всичко...
Като се прибрах я нацелувах от теби, ❤❤
Ядеш само хубави неща. И правилни.
Виж, аз вечно съм извън релси напоследък....
Ша са опраЙм.. Wink

Мимс, и на твоят текст за часовете и другите нещица цвилих също, 😁 💖
Няма ли от ко друго да ти прескача сърцето, ам от чистене, Trollface

Скайче, 😘😘

Аре, целувки на всички, 💞💞💞🍷🍷🍷

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 22:08 от Juls14

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчо, имах предвид, че Инджи ще изпрати каталози, ние ще си изберем и тя ще ни донесе продуктите. Раииш?

# 714
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

# 715
  • София
  • Мнения: 3 833
Добрео утро бандичка

# 716
  • Мнения: 1 617
Мори, душо, ти от толкоз лИбов имаш време само за едно "Добро утро" Grinning
Добро да е! Joy Hug
Ирко, разбира се, че има по-добър вкус петъчното кафе! Не ти се струва само на теб! Wink
Мимо, мина ли на "сутрешна визитация" при Телча? Hug Дано по-бързо има подобрение!
Усмихнат петък, банда! Hug

# 717
  • Мнения: 28 553
Емчо, мина! Чакам го да се наспи и тогава проверявам, днес му е 6 ти ден. Няма влошаване, пу, пу. Но не ми мяза на ковит това, по скоро обастта на синусите и гърлото,, някаква бактериална инфекция. Влачеше сополаци и запушен нос поне от три седмици!

# 718
  • Мнения: 1 355
Групичка, здравейте!
Едно късно кафе и от мен. Снощи висях до късно заради "Черният петък", но Амазон нищо не намали от моите скромни желания.
Ох, рибката много ми хареса, замислила съм си зимна разходка на морето.

# 719
  • Мнения: 28 553
Групичка, здравейте!
Едно късно кафе и от мен. Снощи висях до късно заради "Черният петък", но Амазон нищо не намали от моите скромни желания.
Ох, рибката много ми хареса, замислила съм си зимна разходка на морето.


Ще отиваш до плажа или ще пътуваш до морето. Да не си съгражданка?

Общи условия

Активация на акаунт