Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 15 962
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Аз много обичам сладки и тестени. Едно шоколадче от 100 гр сама си го изяждам от раз, без да е нужно да го споделям с някого. Ама сега съм в застой.


Вион, това дори няма да го усетя! На мен 400 гр не ми се опират, особено ако вътре са от тези с бисквитките.
Курдов, аз съм ТЕле, а Телчо е Мимин. Два едри рогати добитъка под един покрив - НЕ!

Жгмъци, преди години обраха мазето на вилата на татко и майка. Не, че бяха взели кой знае какво, но самия факт, че посягат на нещо твое татко почни не го преживя. От този момент нататък не искаше да ходи на вилата, все едно беше поругана.
Как де не е бесен, човек! Ей, направо ми иде да ги режа къс по къс.

Морчи, дън счезнеш Wink

# 736
  • София
  • Мнения: 11 102
Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1272312.new#new

# 737
  • Targovishte
  • Мнения: 5 261
ИНЕНАДАААА! Въпреки моя скептицизъм, месото се е сготвило прекрасно, точно както аз го искам. И БЕШЕ толкова вкусно... Пак ще си направя.


МИМИ, ИРИНИТА - моля за извинение. Обърках се.

ЖГМЪЦ - аз се ръководя по тази рецепта - къде мъфини, къде кето баница. Импровизации всякакви:
яйца - 4 бр.
масло - 70 г
топено сирене - 2 триъгълничета
кашкавал - 120 г настърган
сирене - 50 г натрошено
бакпулвер - 1 к.л.
семена - за поръсване
Съжалявам много за кражбата!

# 738
  • Мнения: 2 087
"Два едри рогати добитъка под един покрив - НЕ!"



Сестро, кой ти каза, че си едра, а?

Шоколадите и аз ги сгъвам неусетно...почти, на Lindt млечния и черния с портокалови корички, ммм.

# 739
  • Мнения: 28 132
Сестро, кой ти каза, че си едра, а?

Шоколадите и аз ги сгъвам неусетно...почти, на Lindt млечния и черния с портокалови корички, ммм.
Не се е оглеждала от обяд в огледалото, затова така смята....хи хи!
А аз една кутийчица шоколадови топчета на ЛИНД си опуквам одма. И добре, че не обичам сладко, хи , хи...

# 740
  • София
  • Мнения: 11 102
Ехо, има нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт