Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 15 995
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 844
Привет!
Малеее, Мими Kissing Heart така обичам чернокоп, и хич не ми потекоха лигите да знайш!  Телчо по- бързо ще се оправи и ще ти се върне живеца!
Иринита Kissing Heart благодаря за изказаното мнение!  И разбира се, че ще дойда да ви ги донеса Stuck Out Tongue Winking Eye
Каталог :
https://drive.google.com/file/d/1pTVufMBE2HOYlMLBEjGFmLI6mdIGazk … thFgy5z5uY3RmdEDc
ДемсKissing Heart радвам се,че ти харесват раповете и на мен много!
Скай Kissing Heart а аз мислех,че вече сте на твоето местенце, а то предстояло! А за губернатора - кво, да п, правилата са само за простосмъртните!
А аз от понеделник бях много примерна с еденето, докато вчера не отидох на фермерския пазар и има една шуменска фирма , която продава шоколадови бонбони ръчно направени и бях до там ............
Курдов а ние чакаме снимки на сготвени сакриди, а ти на наденица и ракийка!
Джулс Kissing Heart защо так си плашиш паСиентите ,а ? Joy
Петък е, насладете му сеееее! Heart

# 721
  • София
  • Мнения: 11 114
Добрутро, банда!

Моля за рецепта за сладки и/или солени мъфини, имам лимецово брашно и евентуално бих го ползвала, ако пък е някоя диетична рецепта съвсем ще е перфектно.

Аз от черен петък намазах парфюм, кучо - храна и никакви по-особени неща не поръчвам, неАм нерви да се боря за 1/2 бройка нещо си уж намалено.

Петъчно съм си пак хоум офисно и се надявам да не ме изстрелят за нещо до офиса...

Забравих да измрънкам, че два дни съм без миялна и това е ужаснооо, ще се окаже най-любимият ми уред. Седи разглобена, ММ нещо я майстори снощи и доечера ще я сглобява и надявам се да проработи...

Мими, да оздравява Телчото. Blue Heart

Всички да сте здрави, целувки!
А на Скайчето силно завиждам и съвсем неблагородно, но пък съм честна!

# 722
  • Мнения: 1 355
Не съм, за съжаление, но в момента леко ме вълнуват ваканционните имоти. Просто разходчица.

# 723
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда,
снощи не готвих, но тази сутрин си развихрих, ама не със скаридите. Телешкото месо, което има етикет "медальони", като си размрази в хладилника видях, че е цяло парче месо. Фантазията ми и чичо гугъл побесняха и реших да го сготвя ала стек Денвър. От многото прочетени и изгледани на видео рецепти,  тази сутрин от 5.30 до 6.30 направих следното
Първо запечатах  месото с малко свинска мас в супер нагорещен тиган за по 3 мин от всяка страна. Само посолено. От шеф Шишков видях и сложих върху месото малка тенджера с вода за тежест. След това сложих месото в пакет от алуминиево фолио и го намазах с овкусено  краве масло с копър и чесън. В загрята на 200 градуса фурна за 6 мин. Извадих месото, а сосът изсипах в тигана от пърженето.  Добавих още малко масло и клонка розмарин. Така поливах месото още 2 мин.  Оставих го да почива 10 мин  и го нарязах.

Исках да е медиум,  на май стана реар.  Затова увих кутията с месото в алуминиево фолио и я оставих на радиатора на парното в редакцията.  С надеждата да се досготви още малко.
В друга кутия си нося италианска салата от Лидл.
В последните 20 мин от сутрешната одисея чистих и мих кухнята Simple Smile

Вион- ти на какъв режим си, пускай менюта.

Мими - дояде ми се от тази риба, много вкусно изглежда.

ИРИНИТА- радвам си Телчо е по добре.

ЖГМЪЦ- аз мога да дам рецепта само за кето мъфини. Лимецово брашно никога не съм ползвал.

Друго ко беше не си спомням.

Приятен ден банда!

# 724
  • Мнения: 28 385
Е, неееееееееееееее Курдов ВЪЛШЕБНО! Ох, развали ми съня довечера, ще го сънувам!

# 725
  • Мнения: 1 355
Май няма да мога да се включа  с диета. Засега не вечерям, пия един-два чая.
Част от работните ми задължения са да готвя, а не мога да готвя без да опитвам.

# 726
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
МИМИ - имам още едно парче от същото месо, не знам дали е цяло, но... И Траминера си седи.... Тъй че... пали колата....

ВИОН - трябва само желание, начин се намира. Всички тук знаят за моето "готвене" на катък в багажника на колата. И не само за него. Така че давам ти целия моя стимул, който имам и ти пожелавам да започнеш. После нещата се нареждат! Всъщност ако имаш нужда, де. Все още не знаем дали имаш нужда от отслабване и т.н. Ти си решаваш.

# 727
  • Мнения: 28 385
Вион, това с невечерянето дава ефект!
Имам една вуйна слаба като клечка - вечеря чаша вода!

# 728
  • София
  • Мнения: 11 114
Курдов, давай рецептата, моля!
Месото на радиатора няма шанс, освен да поддържаш топлината.

Ох, сега разбрах, че са обрали на майка  ми мазето и са отмъкнали доста запаси.

# 729
  • Мнения: 28 385
Stuck Out Tongue Winking EyeКурдов, ако стек Денвър имат предвид града, лично съм яла в стек бар в Денвър, щата Колорадо. Но твоят изглежда многократно по добре...между другото на мен много ми хареса в Денвър, имаше пиана по улиците и хората сядаха и свиреха! ЕХХХХ, това беше във времената, когато границите бяха отворени...! Sob
Та относно поканата взимам майка ти Иринита, палим метлите и идваме. И стига си давал телча на Иринита - той е мой!  Joy

# 730
  • Мнения: 1 355
Уф, ужасно е това с кражбите. Преди години ми разбиха мазето и откраднаха колелото на детето.
Забелязах, че ми е по-лесно да не вечерям, отколкото цял ден да се "мъча".
Затова се насочих към 90-дневната, че е разнообразна, но не мога да бъда стриктна. Утре ще съм на ябълки, стоят и ме чакат.

# 731
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Курдооов не ле малце сУраво душо, аз нимоа го еди.
Мими рибката ее един път. ТМ да оздравява.
Жгмъце много лошо това с мазето, но тя да е добре.
Вион аз когато готвя не опитвам, гореща манджа не обичам. Но пък ти си знаеш.
Не помня друго извинете ме, хубав петък за сега чао.

# 732
  • Мнения: 28 385
Hug Вион, ти нещо не ми изглеждаш като от нашата партия, цял ден на ябълки, невечеряне....ние тук готвим и ядем сериозно! Purple Heart

# 733
  • Мнения: 1 355
Аз много обичам сладки и тестени. Едно шоколадче от 100 гр сама си го изяждам от раз, без да е нужно да го споделям с някого. Ама сега съм в застой.

# 734
  • София
  • Мнения: 3 833
Мори, душо, ти от толкоз лИбов имаш време само за едно "Добро утро" Grinning
Добро да е! Joy Hug

Абе много съм заета да слабея и затуй Bowtie SatisfiedSatisfiedSatisfied

Мене с риба нИ мой мЪ излъжете. Аз обичам само да я ловя.

Туй обаче дето Курдов го е показал много ми привлече окото. Само дето аз си обичам стека по-препечен. Ама се поолигавих като видях снимката.

Общи условия

Активация на акаунт