Сериал "БРАТЯ" по Нова ТВ - тема 3.

  • 25 938
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ех, една Йоана Буковска каква роля щеше да направи в образа на майката на Драго и Борис. Къде я намериха тази бездушна актриса. В Дяволското гърло беше същото дърво.
Какво ще се случи според вас с Боксьора? Аз залагам, че Драго ще се отърве от него, ММ е на мнение, че той ще стане информатор на полицията.

# 61
  • Мнения: 1 166
Боксьорът изпуши яко.
Калин се усети, че Борис е бил на среща с Лина.

# 62
  • Мнения: 14 809
Денисчо почва да се поти и той и да притреперва. 😁
Как обаче си разказва историята и настрои и Вики срещу Борис. Много е долен!
А Борис с тази ръка...
Надявам се да стане това с Боксьора,не е глупав,ще се сети,че почва да се дъни и ще свърши като Гаврилката и Лина. Дано.
А маминка с мечешката услуга,сетила се била кой ще им помогне. 🙄😣

# 63
  • София
  • Мнения: 5 781
Брутална тъпотия направиха с Роси. 🤐

# 64
  • Мнения: 1 166
А майката защо не заведе Роси? Уж момичето се страхува,  а я пуска сама на срещата.

# 65
  • Мнения: 2 653
Ох, направо изкрещях пред телевизора заради това, което стана с Роси- егати стечението на обстоятелства!
Драго обаче ще и помогне, така ги усещам нещата.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
Тъпо, ама тъпо...

# 67
  • Мнения: 3 017
Много се надявах майката да заведе Роси на срещата за да ги познае и разкаже за тях, но няма как да стане толкова лесно. Ще остане да си мисли, че е направила добро.
Калин не е тъп и си прави разследване в разследването доста бързо. Очаквам той да разнищи цялата история. Борко просто няма капацитет и самия той вече достигна до извода, че е трябвало друг да се заеме с това.

# 68
  • Мнения: 9 486
Ех, една Йоана Буковска каква роля щеше да направи в образа на майката на Драго и Борис. Къде я намериха тази бездушна актриса. В Дяволското гърло беше същото дърво.
Какво ще се случи според вас с Боксьора? Аз залагам, че Драго ще се отърве от него, ММ е на мнение, че той ще стане информатор на полицията.

Йоана е невероятна, ама са си почти набори с Борко и Денис 😄
Но, за ролята на Ива щеше да е трепач!

Аз настръхнах от сцената с Роси. Надявам се, че Денис ще я пусне.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 350
И аз мисля, че на Роси ще й се размине най-лошото. Ако я изведат в чужбина, хем няма да ги издаде, хем червена точка пред майчето.
Това пъшкане, тия паник атаки на Борис ми идват в повече.

За кого беше e-mail - за Лора или за Борис?

# 70
  • София
  • Мнения: 5 781
Май само това ще спаси Роси - да не се изложи пред майка си Денис. Мейлът сигурно е бил за Лора. Късмет, че не го видя тя. Засега.

# 71
  • Мнения: 9 486
Според мен си беше за Борис - да го види първо той и да се панира още повече, че ще достигне и до Лора, и до колегите му.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ех, една Йоана Буковска каква роля щеше да направи в образа на майката на Драго и Борис. Къде я намериха тази бездушна актриса. В Дяволското гърло беше същото дърво.
Какво ще се случи според вас с Боксьора? Аз залагам, че Драго ще се отърве от него, ММ е на мнение, че той ще стане информатор на полицията.

Йоана е невероятна, ама са си почти набори с Борко и Денис 😄
Но, за ролята на Ива щеше да е трепач!

Ууу, ти пък. Ако беше Ива щеше да забравим за другите персонажи.
И аз си мислех, че ще е млада, ама можеха да я посъстарят за майката.

Е как пък прати Роси сама на срещата. Ама че помощ, отивай там, оправяй се.

# 73
  • Мнения: 14 809
Надявам се Драго да пожали Роси,заради маминка. Иначе ще се изложи,ако тя я потърси след месец-два,а той я е свитнал.
Стана ми смешно как каза на Боксьора-Гледай да я опазиш! 😁
Мейла мисля и аз,че беше за Борето.
Калин се присеща,да. Само за жена си не връзва две и две. 😆 Тя го върти както си иска.

# 74
  • Мнения: X
Тя мама и предния път така е "помогнала" на Роси - "Иди в полицията, синът ми е там полицай, кажи, че аз те пращам". Той пък, синът, забравил. Масово така работят фондациите за разни помощи...

Общи условия

Активация на акаунт