Сериал "БРАТЯ" по Нова ТВ - тема 3.

  • 25 913
  • 721
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 255
Според мен това, че продължи да съдейства на Денис е вече част от плана им с Калин. Да са вътре в нещата и да извлекат полза за разследването.

# 421
  • Мнения: 31 230
Калин е страхотен.
Аз също смятам, че вече е част от плана да съдейства Борис.

# 422
  • Мнения: 14 804
Точно така,вече са съюзници срещу Драго,но трябва да намерят убиеца,за да отърве Борис кожата. Дори снощи имаше някаква реплика,когато свърши празнуването на акцията с хероина. Борис се ядосваше,че не е заслужено,а Калин му каза нещо да го успокои,сега не помня точно какво,но стана ясно,че действат заедно.

# 423
  • Мнения: 7 215
Аз също останах с впечатление, че Борис и Калин вече действат заедно.

Борис трябваше да си каже всичко и на Лора и вече напълно щеше да е с чиста съвест и да му стане една идея по-спокойно. Но явно за там са приготвили драма.

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 40 809
М да...нали Борис заяви на Драго, че вече с нищо не го държи. Обаче явно Драго пак го търси.

Венелин май ще почне за загрява за схемите на доброто синче Simple Smile А що се скара на Мая да не обсъждала децата му? Кво лошо има...?

# 425
  • Мнения: 2 653
М да...нали Борис заяви на Драго, че вече с нищо не го държи. Обаче явно Драго пак го търси.

Венелин май ще почне за загрява за схемите на доброто синче Simple Smile А що се скара на Мая да не обсъждала децата му? Кво лошо има...?

Мая всички я смятат за луда, но тя май най- трезво и логично разсъждава и ги вижда правилно нещата.

# 426
  • Мнения: 7 215
Борис каза, че Драго вече не го държи с нищо, но смяташе да прави самопризнания в полицията.
Но нали Калин го спря.

# 427
  • Мнения: 9 486
За мен разговорът за съня на Мая и реакцията на Велин беше поредния намек, че предстои някаква история от миналото с двамата братя.
Има нещо там, сигурна съм.

# 428
  • Мнения: 4 706
За луда? Аз не я смятам за луда, а много я харесвам. Харесвам такива спокойни и благи жени. А ако Велин я смята, тогава не знам защо се е оженил за нея.

Много ми хареса Калин като отиде при Лора и я хвана за ръка "спокойно, спокойно Ива не знае". Хареса ми, че отиде сам и не се бърка в личните й неща, да я съди, а питаше във връзка с разследването. Забелязвам, че когато е сериозен има много по-мъжествено тяло от това на Денис, който ми изглежда с едни тесни рамене.
Естествено, хареса ми и как повярва на Борис и ще му пази отново гърба. Трябваше Борис да му се довери по-рано, ако не като на приятел, на партньор.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 40 809
За мен разговорът за съня на Мая и реакцията на Велин беше поредния намек, че предстои някаква история от миналото с двамата братя.
Има нещо там, сигурна съм.
Е, в миналото Вики не е била роденена Simple Smile а нали тя беше розовото кученце.

Аз не разбрах що Калин отиде при Лора...така или иначе нищо не му каза..

# 430
  • Мнения: 9 486
За Вики е ясно, имам предвид по време на брака им със Снежа.
Избухването “не говори за децата МИ” се отнасяше само за братята, сякаш е тема табу и има нещо заровено.

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 09:31 от Вαнилия ♡

# 431
  • София
  • Мнения: 5 764
Аз също харесвам Мая. Явно и сънищата й "говорят" правилно. Дано черното куче не успее да "разкъса" розовото йорки, хаха. Тоест дано не я подхлъзне фатално.
Боксьора дали наистина вижда във Вики това, което й каза. Дали може той да изпее Денис и благодарение на него да го тикнат в затвора. Така ми се иска да си получи заслуженото накрая. И явно иска да използва баща си, а не просто да го играе любящ син, както си мислеше една моя приятелка.

# 432
  • Мнения: 4 706
Тука в темата обаче никой не е мислил, че Драго няма да използва баща си. И онова "тате, тате" колко ми беше зловещо. И как ги събира на вечери... Велин поне да беше казал на Мая, тя нямаше против със Снежа да се сдобрят , а само да не работи с Драго, но когато вечеря тайно със Снежа и хвърля храната на жена си в тоалетната, нещата се променят.

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 09:48 от ~Канела~

# 433
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
Защото Драго го държи,кое не е ясно?
Това,че каза на Калин не оневинява Борис,Драго си има "доказателствата" и ще ги ползва при първи наложащ се момент.Единственото спасение на Борис е да разкрие убиеца и да се оневини сам.

Хубавото в тази ситуация е,че Борко ще може да слухти и оглежда от "извора" и ще събере нужните доказателства,за да съсипе Драго.
Според мен Драго ще умре и преди да издъхне,ще си вземат прошка с Борис...Но сме много далеч от този момент.
Държи го....дръжки.
С нищо не го държи, вече, именно затова се учудих. Ако Борис го е страх, то е заради Лора, но останах с впечатление, че приключи с помощта към Драго.

Благодаря ви, явно на всички е направило впечатление.

# 434
  • Мнения: 2 108
Борис взе да си стъпва на краката,но защо премълча пред Лора? Ясно е,че за да не я загуби, но така риск имо още по-голям ,когато тя разбере;
Ива ще я  разкрият на 100% щом и детето и намекна,че не се прибира;
Радвам се,че бащата няма накъде да мърда и го осъзнава полека-лека;Беше си повярвал;
Вижда му се края и развръзката на сериала;

Общи условия

Активация на акаунт