Готови ли сте за чистота без компромиси? Открийте PHILIPS SpeedPro Max Aqua!

  • 11 478
  • 317
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Като жени ние имаме много роли – майки, професионалисти, приятелки, домакини. За да балансираме всичките си задължения, понякога правим компромиси, включително и с почистването. Това обаче вече не е необходимо. Представяме ви Philips SpeedPro Max Aqua – най-бързата безкабелна прахосмукачка на Philips за сухо и мокро почистване с едно движение. Открийте всичките ѝ предимства и се включете в дискусията – четирима от вас ще имат възможността да тестват продукта безплатно за 7 дни, а освен това сме подготвили още приятни изненади.

Philips SpeedPro Max Aqua е с накрайник за засмукване на 360°, който улавя замърсявания от всички страни. А системата за измиване ще измие всеки под и ще премахне дори засъхнали петна. Лесно като разходка в парка, за да може всеки член на семейството да я използва.



Как да използвате Вашата безкабелна прахосмукачка Philips SpeedPro Max Aqua?



С Philips SpeedPro Max Aqua маневрирате лесно, без кабели и без компромиси. Винаги на една ръка разстояние и готова за действие. Почистването с нея е по-лесно от всякога – LED светлините осветяват пода и разкриват дори невидимия прах и замърсявания. А литиево-йонната батерия осигурява до 75 минути непрекъсната работа след пълно зареждане.



Как да зареждате Вашата безкабелна прохосмукачка?



Освен че осигурява перфектно сухо и мокро почистване на засъхнали замърсявания, Philips SpeedPro Max Aqua има и допълнителен накрайник – мини TurboPet четка. Тя е изключително полезна, когато трябва да събирате косми или козина от меки повърхности като дивани, фотьойли и тапицерията на колата.



Тъй като най-важната оценка за един продукт е оценката на потребителите, поканихме Жаки° и didka ® да тестват Philips SpeedPro Max Aqua и да споделят своето мнение с вас.

Memo Ревюто на Жаки° вижте тук
Memo Ревюто на didka ® вижте тук


Тествайте и вие PHILIPS SpeedPro Max Aqua и превърнете чистенето в удоволствие!

Отговорете на въпросите, които ще Ви задаваме всяка седмица и имате възможност да тествате PHILIPS SpeedPro Max Aqua за няколко дни в уюта на собствения си дом.

Първият ни въпрос към вас е:
Как членовете на семейството ви се включват в почистването на дома?

Date В следващите две седмици ще теглим по двама късметлии, които ще получат прахосмукачката за тест, както и ваучер за приложение за аудиокниги и аудиосериали за срок от 6 месеца. Всички избрани потребители ще създадат ревюта за Philips SpeedPro Max Aqua.

Memo Ревюто на Линдичка вижте тук
Memo Ревюто на RiTi7 вижте тук
Memo Ревюто на Mandi84 вижте тук
Memo Ревюто на Soul Free вижте тук


*След изтичане на тестовия период прахосмукачката се връща на екипа на Philips Bulgaria.

Следете темата, защото ще публикуваме допълнително интересно и полезно съдържание.

Полезно съдържание:
Мултифункционален помощник в почистването, подходящ за всеки от семейството
Надежден съюзник в сухото и мокро почистване, на който можете да се доверите
В пълна къща с любими същества чистенето винаги е приключение
От „А“ до „Я“ с едно движение от сухо на мокро почистване
Безопасна среда за Вас и Вашето семейство с едно движение
Вече има начин да видите и невидимите замърсявани с Philips SpeedPro Max Aqua

Pushpin Вижте промоционалните предложения на прахосмукачки Philips тук.

Моля, запознайте се с общите условия на активацията тук.

Последна редакция: пн, 21 дек 2020, 10:19 от Редактор***

# 1
  • София
  • Мнения: 2 411
Децата от малки ги учим и засега основно задължение им е да си прибират играчките и да си оправят леглото.
Отделно им давам понякога да чистят с прахосмукачката.
Съпругът ми помага с подреждането на чистите съдове от съдомиялната. Чисти с прахосмукачката и боклукът е негово задължение. Както и да поддържа чист къта на кучето.

# 2
  • Мнения: 1 127
Как се включват да чистят ли - никак. Въобще и не пипват. Което ме дразни, но избор никакъв. Само аз чистя.

# 3
  • Мнения: 29 311
Как членовете на семейството ви се включват в почистването на дома?

Всички се включват, всеки според възможностите си.

# 4
  • Мнения: 10 685
Как членовете на семейството ви се включват в почистването на дома?

Синът ми - на 4г5м  -  обича да бърше прах и да мие пода с моп.
Мъжът ми чисти с прахосмукачка .

# 5
  • Мнения: 13 539
Аз почиствам детайлно, сина ми прахосмуче.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 847
Един бърше прах, друг - с моп и прахосмукачка.

# 7
  • Мнения: 667
Съпругът ми пуска прахосмукачка, аз съм с мопа и кърпата за прах. Детето си почиства стаята напълно самостоятелно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Децата се включват с чистене с прахосмукачка, бърсане на прах, бърсане на пода.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И моят отговор е никак.

# 10
  • Мнения: 278
Съпругът ми помага с пускането на пералнята и на миялната. И това е Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 643
С приятеля ми сме си разделили задълженията поравно.

# 12
  • Мнения: 682
Съпругът ми изхвърля боклука, пуска миялната, почиства кухнята и хладилника, синът ми (на 1г.) бърше пода, масата и стълбите с мокри кърпички Grinning, имаме и прахосмукачка робот, който отхвърля всекидневно доста работа, останалото е за мен. Blush

# 13
  • sofia
  • Мнения: 1 941
Хм....членовете на моето семейство се включват доста трудно в чистенето и домашните задължения у дома, но хубавото е, че когато се включат помагат много във всичко, което се налага да се направи.
У дома си имаме "мъжки" и "женски" задължения, но често получавам помощ в "женските", аз пък не успявам да се включа в "мъжките", та всъщност имаме баланс и хармония Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 290
Това с включването е променливо понятие при нас.
Като им скръцна със зъби, и тримата започват да помагат.
Държи ги седмица и отново започват да забравят, че мама не е
прислужница Joy
Иначе, децата имат задължението да си почистват тяхната стая.
Съпругът ми отговаря за изхвърлянето на боклука и миенето на чиниите.

Общи условия

Активация на акаунт