Готови ли сте за чистота без компромиси? Открийте PHILIPS SpeedPro Max Aqua!

  • 11 478
  • 317
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 846
Дъщеря ми е много малка и по-скоро само цапа 😆.
Съпругът ми помага събота/неделя в по-основното почистване, докато аз се опитвам да поддържам през седмицата.
Той прави всичко, от прахосмукачката до банята.

# 46
  • Мнения: 4 207
Децата подреждат в тяхната стая и изхвърлят боклука.
ММ пуска роботчето и после му чисти контейнера.
Аз бърша праха.

# 47
  • Мнения: 507
Децата вече изявяват желание да помагат и започнахме от това те сами да чистят стаите си, отделно ми помагат понякога и с миенето

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Децата са още малки, а ММ обикновено пуска прахосмукачка и изхвърля боклука.

# 49
  • Елхово
  • Мнения: 1 394
В къщи основно почиствам аз! От както има кола, синът ми си я почиства най-старателно сам!

# 50
  • Мнения: 1 715
Всички членове на семейството ми се включват във всички домакински задължения.И съпруга ми и децата, които са вече големи ми помагат много.

# 51
  • Мнения: 998
Децата помагат понякога с миялната и прахосмукачката. Другото вършим с мъжа ми.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 626
Точно на тази прахосмукачка гледах реклама някъде и определено придизвика моя интерес.
Много се радвам, че има тема за нея, включвам се и ще я следя с внимание, защото е доста сериозна инвестиция и искам да разбера колкото се може повече за нея.

Как членовете на семейството ви се включват в почистването на дома?
Аз съм единствената, която почиства у дома, тъй като моето семейство се състои от мен и сина ми на 10г.
Той проявява желание да ми помага, но засега съм ограничила задълженията му само с почистване и подреждане на бюрото, измиване на чиниите от време на време и изхвърляне на разделния боклук.
Така или иначе, засега нямам нужда от повече помощ за останалата домакинска работа, защото живеем в боксониера, площта за почистване е малка и аз се справям бързо и сама.
Рано или късно обаче ще се преместим в малко по-голямо жилище с отделна детска стая и тогава разпределението на почистването и домакинската работа ще се преразпредели със сигурност.

В момента съм организирала почистването по следния начин: 
Pushpin всеки ден почиствам повърхностно основното помещение само с малка акумулаторна прахосмукачка
Pushpin един път седмично почиствам основно навсякъде с голяма прахосмукачка и минавам с моп

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 12:32 от Линдичка

# 53
  • Мнения: 998
Включват се по малко. Децата оправят играчките си. Дъщеря ми помага с прането. Синът ми е малък за основно чистене. Мъжът ми почти нищо не чисти вкъщи. Включва се много рядко с конкретни неща като миене на прозорци.
Отскоро имам робот и го пускам всеки ден. Баня мия през седмица. Гледам всяко нещо да си има място. Минимално неща да са върху шкафовете, така бърша прах по-лесно и изглежда по-подредено.

# 54
  • Мнения: 1 255
Съпруга ми много ми помага в домакинската работа, без проблем се включва в миене на чинии, пускане на прахосмукачка и изхвърлянето на боклука. Почистването и зареждането на камината също е по неговата част.

# 55
  • Мнения: 612
Детето си подрежда играчките, сгъва си дрешките, ние с мм чистим.

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Всеки си има задължения вкъщи. Едната ми дъщеря е отговорник за миялната, другата- за пералнята, ММ хвърля боклука. Децата си оправят стаята.

# 57
  • Мнения: 1 090
Всеки прави каквото може - прибират играчки, помагат с готвенето, оправяне на леглото и сгъване на дрехи.

# 58
  • Мнения: 4 572
Моето семейство е от двама. Синът ми отговаря за прахосмукачката и бърсането на праха, а аз за миенето и прането.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Как членовете на семейството ви се включват в почистването на дома?

Домът ни се почиства от мен и мъжът ми. Детето е твърде малко за да влезе в роля на помощник. Което аз не съм успяла да направя го прави той и обратно. Няма точно разпределение, работим в екип спрямо ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт