Парфюмни размисли и страсти - 251

  • 47 350
  • 759
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Нещо за който и да е Guess да кажете?
Нищо добро

# 646
  • Мнения: 2 623
Guess във френския Notino не е добре оценен. Също и My way. Не съм ги "дегустирала".

# 647
  • Мнения: 669
Здравейте, пак съм аз Grinning
След като реших, че ще купувам и двата парфюма (хипнотик и черният кристал) наведнъж Grinning и сега голямата чуденка коя версия да поръчвам ЕДТ или ЕДП?







Виждам, че в цените няма голяма разлика:thinking: а като аромат и трайност?
Утре ще поръчвам и всяко мнение ще ми е от полза:blush: Благодаря Heart

# 648
  • Мнения: 245
Помогнете ми с информация. Тестерите на Tiziana Terenzi имат ли същите уникални капачки, или са различни?

# 649
  • Мнения: 8 472
Помогнете ми с информация. Тестерите на Tiziana Terenzi имат ли същите уникални капачки, или са различни?
Имат. Шишето може да се изхвърли след като приключи, но за капачката ще е направо престъпление.

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз харесвам Хипнотик пойзън ЕДТ, ЕДП е по- труден за мен и са напълно различни върху моята кожа.

# 651
  • София
  • Мнения: 6 477
ЕДТ и ЕДП на Хипнотик  пойзън са коренно различни парфюми. Аз харесвам ЕДТ повече, но не мога да я нося вече.

# 652
  • Мнения: 6 930
Тъкмо преди 1-2 страници Kovatcheva писа много подробно и за ЕДТ, и за ЕДП версиите.
Аз имам ЕДП и за мен не е ежедневен аромат и вероятно никога няма да бъде.

Едит : на стр.40

Последна редакция: нд, 01 ное 2020, 21:38 от tuali

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 5 974
Тестерите на  Tiziana Terenzi са само с големите капачки, които са истинско произведение на изкуството.

# 654
  • Мнения: 31 381
Посочените парфюми ЕДТ, ЕДП, Кристалът, по-горе са ментета.

# 655
  • Мнения: 660
Посочените парфюми ЕДТ, ЕДП, Кристалът, по-горе са ментета.

По какво ги позна Денси?

# 656
  • Мнения: 31 381
Всички цени почти са еднакви и няма ЕДП Отрова оригинал за 80 лв. Ако е евро и е чуждестранен сайт вече е различно и все пак е притеснително това с много близките цени.

# 657
  • София
  • Мнения: 6 477
Сайта не е български със сигурност, така че по-вероятно е цените да са в евро.
Холандски е май.

# 658
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
Amandel*, може ли линк на сайта?

# 659
  • Мнения: 660
Впрочем за еднаквите цени. Супер странно ми е как Dolce, Fashiondays и Emag предлагат Kenzo World Power на абсолютно еднаква цена 68.99 до стотинка

Общи условия

Активация на акаунт