Майски щъркелови доставки 2021 (Тема 2)

  • 29 991
  • 783
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 239
Много благодаря, Ева. Доста изчетох по темата. И в Английски форуми влизах, нямаше чак толкова инфо. Рискът е малък, но го има- достраша си ме. Исках да разбера дали някое от момичетата в БГ е минавала през подобна ситуация и такова изследване.
Ние тук нямаме АГ. Само с акушерка комуникираме и всичко останало през джипи. Акушерките са доста некомпетентни, по мои наблюдения, и често ми се налага сама да се ориентирам, или да търся помощ.

ПС- май трябва да пуснем нова тема, за да не ни затворят тази.

# 781
  • София
  • Мнения: 746
това което ме озадачи е, че аз попринцип съм с много ниско кръвно, откъде това налягане Thinking ?

С индексите се измерва резистентност, а не пропускливост на артериите, така че нисък индекс съответства на увеличен кръвоток, а висок индекс - на редуциран кръвоток. Не знам дали има зависимост с кръвното налягане, но ако има, е логично да е обратнопропорционална. Стискам палци всичко да е наред при следващия преглед.

Carambaa, много неприятна ситуация. Едва ли е нещо реално тревожно, но е голям тормоз да се луташ без да имаш компетентно мнение от специалист. Няма ли вариант поне за онлайн консултация с лекар?

# 782
  • Мнения: 239
Добра идея, Хейтрид, благодаря. Ще пробвам онлайн консултация в супердок. Преди го правех за жлезата.

# 783
  • Мнения: 876
Момичета, заповядайте в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт