Модни консултации - 49

  • 39 986
  • 789
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 271
Нося скъсани дънки, от брутално накъсани бойфренд до слим с леко закъсно или с цепки на коленете.
Такъва без шев долу разръфани или дори само отрязани ми изглеждат като некадърно коригирани и не ми харесват.
Подгънати дънки не нося.

# 76
  • Мнения: 6 930
Еее, лоши сте. Като Дева си нося бойфрендки, размъкнати дрехи и панталони (шалвари н епонасям обаче). За скъсаните дънки не съм фен, простеят ми. Имала съм. Седна някъде – хръссс, то се сцепи до дъно, ми хванах и изхвърлих секви такива "хубавини". Практична съм.
Кажете какво мислите за това? Бихте ли носили?


Да, бих!
С едно нюд палто, заспиват!

# 77
  • Мнения: 19 929
Благодаря, tuali, аз съм ги планирала в чисто черно, само като акцент. 8ball

# 78
  • Мнения: 3 272
Влюбих се в тази рокля на Other theory. Още я мисля. Поръчах си подобна на шивач. Отгоре ще е е полуполо от трико, отдолу с къси панталонки и солей до долу.

# 79
  • Мнения: 18 542
Кажете какво мислите за това? Бихте ли носили?

Бих. Само токчето нещо не ми харесва на тези. Много е изнесено назад. Не съм сигурна, че ще са удобни. Иначе харесвам животински принтове и нося като акцент. Даже си купих боти-леопард Smiley

Влюбих се в тази рокля на Other theory. Още я мисля. Поръчах си подобна на шивач. Отгоре ще е е полуполо от трико, отдолу с къси панталонки и солей до долу.
Скрит текст:
Те такава пола - солей/плисирана си търся -дълга до глезена почти, за сега без успех.

# 80
  • Мнения: 31 212
Много обичам скъсани дънки.
Ботите не бих носила, тока не ми харесва.

# 81
  • Мнения: 5 832
Най-много скъсани дънки имам тип скинита и не съм съгласна, че изглеждат като свински крака в мрежичка. Много зависи колко килограма е въпросната жена в скъсано скини, защото ако е 70 кила на максимум 170 ръст, дори да не са скъсани, пак ще е като бабек в тях. Но чак разпрани с висящи парчета не харесвам.

Ботите не бих носила, не харесвам животински принтове, а и токът ми е странен. Напомнят ми на ботите, които майка ми носеше през 90-те и много миличко наричаха полуботушки.

# 82
  • Мнения: 4 350
Кажете какво мислите за това? Бихте ли носили?

Бих. Само токчето нещо не ми харесва на тези. Много е изнесено назад. Не съм сигурна, че ще са удобни. Иначе харесвам животински принтове и нося като акцент. Даже си купих боти-леопард Smiley

Влюбих се в тази рокля на Other theory. Още я мисля. Поръчах си подобна на шивач. Отгоре ще е е полуполо от трико, отдолу с къси панталонки и солей до долу.
Скрит текст:
Те такава пола - солей/плисирана си търся -дълга до глезена почти, за сега без успех.
И аз си търся такава, свиркайте като намерете.
Мрязя скъсани дънки, дънки тип молив, дънки с паднало дъно и такива дето показват глезените. Не разбирам защо са модерни - последните два модела даже не са и хубави. В другите съм виждала жени и са хубава гледка, но лично аз..... В краен случай бих обула.
Още си нося дънки с широки крачоли. Те са си моята запазена марка.
Колкото до обувките - не ми допадат. Не обичам животински краски.

# 83
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Прекалено скъсани дънки с висящ плат и пр. не харесвам и не нося.
ТЕЗИ са ми "най-клошарските". Blue Heart

Змийските боти ми допадат, чудесен акцент биха били.
Още ме е яд, че се чудих ден-два миналата зима на едни ботуши, които даже бяха на -50%... и, разбира се, на третия ден моя номер беше залипсвал. Rolling Eyes Imp

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря, tuali, аз съм ги планирала в чисто черно, само като акцент. 8ball
Елегантни са, такива не бих носила, но черни да.Heartpulse

# 85
  • Мнения: X
И аз бих носила змийските боти.
Скъсани - чак разпрани не. Ще ми хлуе на капачките. Иначе нямам проблем да ходя като парцаланка. Нищо, че хвърлям бащата в потрес. Той от дете си е свикнал спретнатичък и загащен да ходи и този тренд така и не го прие.

# 86
  • Мнения: 5 712
Живея в чужбина. Вчера в супермаркета виждам две жени- изрусени в пепелен нюанс,облечени в крещящи цветове и с надписи на известни дизайнери с големи размери. Казвам на ММ,бас ловя ,че са българки 😅. Приближих се дискретно и какво чувам- българска реч, естествено. Стана ми хем смешно,хем тъпо!

# 87
  • София
  • Мнения: 13 736
Нося всякакви дънки и много скъсани в това число. Просто ги нося в ежедневието, а не в офиса и не е някаква драма.

Ботите ми харесаха много и с удоволствие бих ги носила, само токът да беше по-висок.

За мен, както писах и преди, обувките са акцент и си позволявам всякакви волности, но обикновено ги съчетавам със скучни и едноцветни дрехи.

Пуловерът също много ми хареса и показаните съчетания с ботуши, ама честно, къде и на какъв климат си по коли кълки, ботуши и кашмирен пуловер Simple Smile?

# 88
  • София
  • Мнения: 38 532
Аз оня ден се нагласих фешън с пола, боти и пуловер с 20/ мохер. Ами добре че бях с потник под пуловера и си бях взела тънко кожено яке. За 10 мин ходене заврях и махнах пуловера.

# 89
  • София
  • Мнения: 13 736
Аз мога да нося вълна, а и естествените материи не загряват, ама все пак голите кълки... Simple Smile. Показаната рокля, като рокля не ми допада, полата, да. Много искам такава и не е като да ги няма, ама с мизерния ми ръст, а и с натрупаните килца хич не ми стоят добре.

Как се изтървах така през тази карантина. Точно 10 кила лепнах, а на кинта и 65 са си множко.

Общи условия

Активация на акаунт