Модни консултации - 49

  • 39 952
  • 789
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 255
Дами, зов за помощ! Grinning
Търся си черни, велурени чизми, равни или на 3-4см височина, вътре с нещо топлещо.
Виждали ли сте някъде? Търся доста, но не намерих, за съжаление.

# 91
  • Мнения: 6 930
Чизми с топлещо вътре...да не те обезкуражавам, но трудно ще намериш. Не съм виждала такова чудо.

# 92
  • Мнения: 18 542
Чизми с топлещо вътре...да не те обезкуражавам, но трудно ще намериш. Не съм виждала такова чудо.
Може да се вземат 1 номер по-големи и да се сложат стелки с вълна.

# 93
  • Мнения: 2 255
Благодаря ви!
Но като цяло не мога да си намеря чизми, които да ми харесат и да не са 1000лв 😄

# 94
  • Мнения: 18 542
Ами чакаш намаления Simple Smile

# 95
  • Мнения: 6 930
Аз съм много доволна от моите чизми от Зара, но нямат топлещо и са 8-9 см. Иначе бяха около 200лв

# 96
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 465
Много харесвам скъсани дънки и даже си търся, че любимите скъсани се износиха - понеже са ластични, дупките вече се обезформиха някак.

Обаче не мога да си намеря хубаво стоящи по магазините. Даже като взех каквито и да са, приятелка коментира шеговито  - ау, за тез пари можеше поне една дупка да им направят.

Light beam, преди няколко страници ме пита за роклите, намерих ги из немския гугъл, но май бяха за продажба. Не съм забравила, ще ги потърся пак.

# 97
  • Мнения: 2 435
.................ама честно, къде и на какъв климат си по коли кълки, ботуши и кашмирен пуловер Simple Smile?
У нас, в точно това време. Онзи ден бях по голи кълки/ пола/, боти и безкрайно съжалих, че не сложих лек кашмирен пуловер, защото на гърба ми беше адски студено. Всичко друго ми беше ок.

# 98
  • Мнения: 5 832
Аз съм супер зиморничава и този стил не е подходящ за мен, иначе ми харесва. Може да ми се смеете, но вече съм извадила пуловерите, а под тях боди с дълъг ръкав. А работя в офис 10 квадрата и конвекторът ми е на макс. Въпреки това, якето не го свалям цял ден. Само при мисълта за оголен гръб през зимата, където и да е, ме побиват тръпки. От колко тоалети за по-специални зимни поводи съм се отказвала само защото не позволяват боди отдолу. В същото време приятелките ми ходят на минусови температури, сняг и лед с по едно кожено якенце и голи под блузките. Направо им се възхищавам на издръжливостта. Аз съм с едни шуби до под коленете и отдолу като зелка. И все ми е студено.

# 99
  • Мнения: 31 112
Винаги съм по къс ръкав и якенце. В горемите студове пухено яке и над -15 шуба,  но винаги по къс ръкав. Боди и такива неща не нося никога. Вълна и плетени пуловери също.

# 100
  • Мнения: 18 542
Тазиблуза как я виждате като част от тоалет? Да не е прекалено официален и да не се вижда кожа като на снимката. Десенът много ми харесва, но не съм сигурна как би могла да се носи.

# 101
  • Мнения: 3 266
Винаги съм по къс ръкав и якенце. В горемите студове пухено яке и над -15 шуба,  но винаги по къс ръкав. Боди и такива неща не нося никога. Вълна и плетени пуловери също.
+1 и аз така ходя, а колежките с якета и шалове работят +  климатик на макс. Аз като влезна и отварям прозореца Simple Smile Много често са болни, защото са изнежени. А аз трябва да се връщам на работа на 2ри ноември. Имах мечти да си купя някои нещица за офиса, днес съм със свито сърце, да не ни затворят пак. И не смея да купувам.

# 102
  • Мнения: 5 832
Тазиблуза как я виждате като част от тоалет? Да не е прекалено официален и да не се вижда кожа като на снимката. Десенът много ми харесва, но не съм сигурна как би могла да се носи.

Аз не я виждам честно казано с нищо. Да, десенът е приятен, но ми напомня на спортно горнище като модел, ама не баш. Нещо като нищо ми е.

# 103
  • Мнения: 5 296
Тазиблуза как я виждате като част от тоалет? Да не е прекалено официален и да не се вижда кожа като на снимката. Десенът много ми харесва, но не съм сигурна как би могла да се носи.

с боди под нея и панталон с висока талия, за да я загащиш. Не знам колко ще е красива така, ама ако е онлайн, можеш да пробваш и ако не се харесаш, да я върнеш.

Зимата съм с палто или дълга шушлякова грейка. Кръстът ми винаги е покрит, иначе се схващам. Бодита нося, тънички, но да има;)
Днес даже открих сезонът на бодита.

# 104
  • Мнения: 6 930
Блузата е много красива, но с тази дължина са съсипали всичко.
С нищо не я виждам, без да изглежда странно.
Боди само ще убие цялата идея-да се виждат прорезите между копчетата, а да се вижда боди на кръста е директно признание, че блузката ни е твърде къса 😀

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 21:36 от tuali

Общи условия

Активация на акаунт